Masaże

Podaruj swojemu ciału to co najlepsze! Profesjonalnie wykonany masaż przez naszego fizjoterapeutę przyniesie ulgę zmęczonym i napiętym mięśniom, wyeliminuje bóle pleców, stawów i dolegliwości związane ze stresem oraz zapewni dogłębny relaks. W naszej klinice oferujemy bogaty wybór masaży począwszy od profilaktycznych, relaksacyjnych i sportowych, przez odnowę biologiczną po terapię antystresową. Oddaj się w ręce naszego specjalisty!

Masaż Kobido

Masaż Kobido to skomplikowane połączenie techniki manualnej. Ruchy, oparte na japońskich koncepcjach medycznych oraz złożonych i intensywnych technikach manipulacji ręką, umożliwiają działanie na głębszych warstwach skóry i mięśni. Rytuał ten znany jest jako niechirurgiczny lifting twarzy.

Czas 60 min

Terapia antystresowa

Opracowanie punktów najbardziej narażonych na stres oraz zmęczenie (m.in karku, podpotylicznych, głowy oraz twarzy) Odpowiednie wykorzystanie technik masażu klasycznego jest idealną formą dla osób prowadzących szybkie oraz intensywne tempo życia. Spokojny i rytmiczny masaż pozytywnie działa na układ nerwowy, niweluje stres, zmniejsza nadmierne napięcia mięśniowe, reguluje prace serca oraz likwiduje ogólne zmęczenie organizmu.

Czas 30 min

Masaż profilaktyczno – terapeutyczny

Indywidualne dobranie technik oraz intensywności masażu do potrzeb klienta. Zawiera elementy masażu klasycznego, sportowego, głębokiego oraz segmentarnego. Masaż profilaktyczny powoduje wyrównanie napięć skórnych oraz mięśniowych, pobudza procesy metaboliczne jednocześnie oczyszczając organizm z toksyn.

Czas 60 min

SPORTOWY

W zależności od potrzeb: przed treningiem masaż pobudzający zastępujący częściowo rozgrzewkę. po treningu zestaw technik regeneracyjno-rozluźniających przywracający równowagę oraz wyciszenie organizmu. Redukuje bóle spowodowane mikrourazami, przygotowuje aparat mięśniowo-więzadłowy do kolejnej jednostki treningowej, przyspiesza czas regeneracji.

Czas 30/60 minut

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Masaż terapeutyczny kręgosłupa z elementami masażu głębokiego punktów spustowych likwidujący nadmierne napięcie mięśniowe oraz dolegliwości bólowe.

Czas 30 min

Masaż bańką chińską

Zabieg ujędrniająco–wyszczuplający przeplatany elementami masażu drenującego oraz izometrycznego poprawiający jakość oraz elastyczność skóry. Silnie redukujący pomarańczową skórkę.

Czas 60 min

Zajęcia ruchowe z fizjoterapeutą – ćwiczenia zdrowy kręgosłup:

Indywidualne zajęcia z fizjoterapeutą. Właściwie dobrany program ćwiczeń potrafiący zniwelować dolegliwości bólowe, wyrobić nawyk prawidłowej postawy w życiu codziennym oraz nauczyć odpowiednio wykonywać ćwiczenia ogólnorozwojowe.

Czas 30 min

Masaże relaksacyjne:

Masaż relaksacyjny całego ciała

Czas 60 min

 

Cennik masaży

Czas trwania masażuCena
30 minut120zł 80zł
60 minut210zł 150zł
Masaż twarzy- Kobido 60 minut270zł 199zł
Kobido- pakiet 5 masaży1200zł 799zł

„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

„Mój ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć się owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin,  które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Uwielbiam Beauty Skin ! Fantastyczne zabiegi przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu, miła i profesjonalna obsługa – szczególne podziękowania dla Pani Anetki:-) Wracam z przyjemnością ! Panie, które mają ochotę, ale jednocześnie obawę przed depilację laserową – szczerze zachęcam do skorzystania z depilacji laserem Vectus, poziom bólu w skali od 1 do 10 – malutkie 2, a efekty rewelacyjne !