W Beauty Skin w Warszawie zawsze zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem. Dzięki temu pacjentka wie, które urządzenie będzie stosowane podczas sesji i dlaczego. Ci, którzy dopiero myślą o ultradźwiękach HIFU, zastanawiają się czasem, jaka jest różnica pomiędzy SonoQueen a Ultraskin II Hifu?

Różne rodzaje zabiegów falami HIFU

Ultradźwięki już od jakiegoś czasu są wykorzystywane w terapii guzów czy mięśniaków Krócej stosuje się je na problemy skóry. Na tle urządzeń do innych zabiegów nadal nieliczne gabinety posiadają sprzęt umożliwiający zabiegi falami HIFU. Jeszcze mniej umożliwia dwa podejścia w jednym gabinecie, a więc Ultraskin II HIFU i SonoQueen.

Podczas zabiegu falami HIFU skoncentrowana wiązka ultradźwięków o wybranej częstotliwości wnika w głąb skóry. Dochodzi tam do mikrouszkodzeń o średnicy poniżej 1 mm, mimo że na powierzchni skóra wygląda tak jak zwykle. Pod nią zaczyna się jednak intensywna odbudowa i regeneracja.

SonoQueen umożliwia przeprowadzenie zabiegów wygładzających na różnych obszarach ciała takich jak:

  • okolice oczu,
  • cała twarz,
  • szyja,
  • podbródek,
  • kolana,
  • ramiona,
  • uda,
  • brzuch.

Urządzenie działa na różnych głębokościach i jest w stanie dotrzeć również do skóry właściwej Skóra po zabiegu zaczyna szybką regenerację i intensywniejszą niż zwykle produkcję kolagenu. W efekcie po kilku tygodniach można zacząć obserwować większe niż wcześniej napięcie i wygładzenie wiotkiej, starzejącej się tkanki skórnej.

Na jakie problemy Ultraskin II Absolute?

W gabinecie Beauty Skin w Warszawie jest też urządzenie Ultraskin II Absolute, nazywane najsilniejszym dostępnym na rynku HIFU. Poza tkanką podskórną i skórą właściwą, działa on też na warstwę SMAS. Dzięki temu efekt napięcia skóry i liftingu jest jeszcze bardziej wyraźny. Przy tym wszystkim zabieg trwa zaledwie 15-60 minut i jest bezbolesny. To więc zupełnie rewolucyjna alternatywa dla innych zabiegów liftingujących, polecana na różne partie ciała.

SonoQueen a Ultraskin II Absolute – cena zabiegów

W przypadku Ultraskin II Absolute cena zabiegu jest nieco wyższa niż w SonoQueen – o ok. 2,5 raza. Jednocześnie jednak większa jest też skuteczność .Sprawdź promocje na zabiegi HIFU w Beauty Skin – wówczas te metody dostępne są ze zniżką nawet kilkudziesięciu procent. Dodatkowo oferujemy pakiety, w których jest jeszcze taniej. Cena Ultraskin II Absolute w niektórych przypadkach jest ustalana indywidualnie, szczególnie gdy mowa o większych obszarach zabiegowych i indywidualnych potrzebach (np. tylko niektóre partie twarzy).

Na stronie znajdziesz ceny Ultraskin II, które obowiązują w naszych gabinetach w Radomiu i Warszawie. Ultraskin II Absolute to metoda, w którą warto inwestować, by zobaczyć trwałe i wyraźnie widoczne efekty.