, , , , , ,

MiraDry – leczenie nadpotliwości

Jak wykazują ostatnie badania, na problem nadpotliwości cierpi w Polsce ok.  500 tys. osób. Jak sobie radzić z tym problemem? I kiedy potrzebna jest pomoc specjalisty? Jeśli wizyty u dermatologa nic nie dają, warto zastanowić się nad profesjonalnym leczeniem. Rynek medycyny estetycznej oferuje wiele zabiegów na nadpotliwość. Jedną z nowocześniejszych metod jest zabieg urządzeniem MiraDry, wykonywany klinice BeautySkin, posiadającej swoje siedziby w Radomiu i Warszawie. Czytaj dalej

, , , ,

Leczenie trądziku za pomocą laseroterapii Alma Harmony XL Pro – Acne

Dojrzewanie to trudny okres zarówno dla nastolatków, jak też ich rodziców. Do głosu dochodzi potrzeba bycia niezależnym i odnalezienia własnej ścieżki życiowej. Stanowi temu towarzyszy istna burza hormonów, która zaznacza swą obecność w duszy i na ciele… Pojawiające się na skórze pryszcze i trądzik niejednokrotnie są przyczyną kompleksów i gorszego nastroju. Medycyna estetyczna znalazła skuteczny sposób na walkę z trądzikiem, a jest nim laseroterapia. Dzięki efektywnej diagnostyce i natychmiastowemu podjęciu leczenia mamy szansę ochronić się przed nieestetycznymi śladami, które w wyniku zaniechania jakichkolwiek działań – pozostają na skórze do końca życia. Czytaj dalej

, ,

W razie POTrzeby poddaj się zabiegowi MiraDry i zwalcz nadpotliwość pach mikrofalami!

Nadmierne pocenie się doskwiera osobom w różnym wieku, przy czym dotyczy obu płci. Nadmierne pocenie się jest nieprzyjemne zarówno dla osób, których problem dotyczy, jak też dla ich otoczenia. Czy każde spotkanie towarzyskie, kolacja służbowa i kolejna fala upałów musi wiązać się ze stresem i dyskomfortem? Oczywiście – nie! Innowacyjny zabieg MiraDry do walki z nadpotliwością wykorzystuje mikrofale, które niszczą gruczoły potowe. Dowiedz się, na czym dokładnie polega zabieg i uwolnij się od potu!

Czytaj dalej

, ,

Nieestetyczne żylaki i popękane naczynka? Zamknij ten rozdział raz na zawsze przy pomocy ThermaVein!

Kobiece nogi to te partie ciała, które szczególnie przyciągają wzrok i to nie tylko mężczyzn. Gładkie, smukłe i pozbawione skaz łydki oraz nieposiadające zaczerwienień uda to nasza duma i powód do radości. Co zrobić, kiedy żyły zaczynają skręcać się i nabrzmiewać, a skórę ozdabiają widoczne pajęczynki popękanych naczyń krwionośnych? Długie spodnie nie rozwiążą problemu, a jedynie go zamaskują. Tu potrzebne jest szybkie i zdecydowane działanie! Z myślą o tych wszystkich paniach, które zmagają się z tego rodzaju problemami opracowany został zabieg ThermaVein, który wykorzystując skumulowaną dawkę energii, oddziałuje na żyły i nie pozostawia śladu po nieestetycznych pajęczynkach.

Czytaj dalej

, , , ,

Skuteczne usuwanie rozstępów

Rozstępy stanowią problem natury estetycznej. Pozbycie się ich należy do niezwykle trudnych zadań – często pozostają z nami na zawsze. Jak ustrzec się przed rozstępami i zniwelować powstałe zmiany na naszej skórze?

Czytaj dalej