Zabiegi na twarz na wiosnę Beauty Skin

Wiosna to idealny czas na zabiegi medycyny estetycznej na twarz. Po zimie nasza skóra jest często zmęczona, pozbawiona kolorytu i ziemista. Mróz oraz trudne warunki atmosferyczne, a także traktowanie skóry licznymi kosmetykami wpływa często negatywnie na jej stan. Wiosna to dobry moment, by przywrócić naszej skórze dawny blask przed zbliżającym się latem. Jest to również dobry czas na zabiegi odmładzające, które pozwolą nam cieszyć się idealną skórą bez niedoskonałości na wakacjach. Wśród najbardziej popularnych zabiegów na ujędrnianie skóry oraz redukcję zmarszczek znajdują się, chociażby Ultraskin II Absolute, oraz Vela Shape. Dowiedz się, jak działają one na skórę twarzy i dlaczego warto je wykonać. Poznaj najlepsze zabiegi na twarz na wiosnę!

Ultraskin II Absolute – zabieg redukujący zmarszczki

Jedną z najbardziej popularnych metod wykorzystywanych w medycynie estetycznej jest technologia HIFU, czyli High Intensity Focused Ultrasound – metoda skoncentrowanych ultradźwięków. Ich zastosowanie pozwala na pobudzanie procesów regeneracyjnych w skórze. Tym samym wpływa na jej odmładzanie oraz ujędrnianie. HIFU może być stosowana również na twarz. Zabiegiem, który to umożliwia, jest Ultraskin II Absolute. Oddziałując w głębokich warstwach skóry – warstwie SMAS, skórze właściwej, oraz tkance podskórnej, pozwala on zredukować podwójny podbródek, zredukować zmarszczki, podnieść policzki oraz unieść brwi. Ultraskin II Absolute doskonale sprawdza się na zmarszczki wokół oczu, czoła, a nawet na dekolcie. Zabiegi metodą HIFU nie są inwazyjne i bolesne. Są one doskonałą alternatywą dla metod chirurgicznych, które już wymagają użycia skalpela. Co istotne, zazwyczaj wystarczy już jeden zabieg, aby osiągnąć napięcie skóry twarzy i zobaczyć efekty działania HIFU. Jest to więc idealny zabieg na twarz na wiosnę, który w szybki sposób przywróci skórze dobrą kondycję.

Vela Shape III – zabieg na podwójny podbródek

Bardzo popularną przypadłością szczególnie u pacjentów w dojrzałym wieku jest obwisła skóra w okolicach szyi i podbródka. Jednym z bardziej popularnych zabiegów wykorzystywanych do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej, w tym podwójnego podbródka  jest zabieg Vela Shape III. Skuteczność zabiegu polega na wykorzystaniu aż trzech technologii: bipolarnej fali radiowej, promieniowania podczerwonego oraz masażu próżniowego. Bipolarna fala radiowa oraz promieniowanie podczerwone pozwalają na podgrzewanie tkanek w skórze. Pozwala to na pobudzenie procesów lipolizy w tkance tłuszczowej, a także procesów metabolicznych, które pozwalają na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo w trakcie zabiegu przywracana jest jędrność skórze, dzięki obkurczaniu włókien kolagenowych, odpowiedzialnych właśnie za jej elastyczność. Efekt liftingu skóry dodatkowo wspomaga zastosowanie masażu próżniowego, który pobudza syntezę kolagenu oraz innego odpowiedzialnego za jędrność skóry składnika, czyli elastyny.

Wybierz zabiegi na twarz na wiosnę dopasowane do potrzeb Twojej skóry

Vela Shape jako zabieg redukujący tkankę tłuszczową i ujędrniający skórę pozwoli nam pozbyć się podwójnego podbródka i przywróci skórze naturalne napięcie. Jest to zabieg bezpieczny i komfortowy. Podobnie jak Ultraskin II Absolute będzie to idealny wybór wśród zabiegów na twarz na wiosnę, które zregenerują naszą skórę i poprawią nasze samopoczucie. Oba zabiegi przeprowadzone mogą być  u większości pacjentów (po wykluczeniu przeciwwskazań), nie wymagają też specjalnych przygotowań, ani czasu na rekonwalescencję. Dowiedz się więcej na temat zabiegów na twarz na wiosnę od naszych specjalistów i znajdź najlepiej odpowiadający swoim potrzebom.