botoks cena

Nowy Rok to dla wielu z nas czas postanowień. Duża część z nich dotyczy również urody. Zastanawiasz się nad poprawą stanu swojej skóry, na przykład jej odmłodzeniem lub pozbyciem się blizn? Mamy dla Ciebie szybkie i skuteczne rozwiązanie Twoich problemów!

Poznaj nasze zabiegi medycyny estetycznej na Nowy Rok i poczuj się doskonale we własnej skórze!

Zabiegi na rozstępy i inne blizny

Nowy Rok może stać się dla Ciebie okazją do pozbycia się nie tylko kompleksów, lecz także defektów, które przypominają Ci mniej przyjemne wydarzenia z życia. Możesz zdecydować się np. na zabiegi medycyny estetycznej laserem pikosekundowym PicoClear. Dzięki jego precyzyjnej wiązce Twoja skóra jest naturalnie stymulowana do odbudowy, co sprawia, że staje się ona znacznie gładsza. Cały zabieg opiera się na zastosowaniu energii fotoakustycznej przekazywanej do tkanki ultrakrótkim impulsem, przy jednoczesnej redukcji efektu termicznego. Efekty procedury widoczne są niemal natychmiast, dzięki czemu Nowy Rok z pewnością powitasz z uśmiechem na ustach.

Dużą popularnością cieszą się również zabiegi na twarz, za sprawą których pozbędziesz się blizn atroficznych, nazywanych też zanikowymi, na przykład po trądziku. Należy do nich iPixel, czyli wyjątkowo precyzyjna laseroterapia, która pozwoli osiągnąć cel szybko i skutecznie. Tak samo, jak poprzedni zabieg, ten również oparty jest na kontrolowanym uszkadzaniu naskórka. Okres rekonwalescencji trwa około 7 dni, za to naturalny efekt, jaki uzyskasz, będzie piorunujący!

Odmładzanie twarzy

Choć metrykalnie wraz z Nowym Rokiem stajesz się starsza, Twoja twarz może powiedzieć coś zupełnie innego. Wszystko dzięki zaawansowanym metodom odmładzającym. Jednym z najpopularniejszych z takich zabiegów medycyny estetycznej z pewnością będzie Zaffiro. Ta procedura od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Nic dziwnego, obok wyjątkowej skuteczności cechuje się również bezinwazyjnością. Za sprawą tego wyjątkowego termoliftingu natychmiast poprawisz jędrność tkanki, wygładzisz zmarszczki oraz sprawisz, że owal twarzy stanie się zdecydowanie wyraźniejszy. W trakcie trwania procedury, której czas nie przekracza 40 minut, specjalista przesuwa specjalną głowicą emitującą promienie IR. Za sprawą podczerwieni skóra nagrzewa się i napina. Do ogromnych zalet Zaffiro należy również wyjątkowa naturalność efektów, jakie można dzięki niemu osiągnąć.

Jeżeli szukasz zabiegów medycyny estetycznej, które pozwolą Ci na likwidację drobniejszych niedoskonałości, takich jak zmarszczki, blizny czy rozszerzone pory, możesz zdecydować się na Dermapen. Jest to rodzaj nowoczesnej mezoterapii mikroigłowej, która, podobnie jak laser, stymuluje regenerację skóry. Sam zabieg jest nieskomplikowany, jednak jego efekty potrafią zachwycić. Warto też wiedzieć, że służy on nie tylko wygładzaniu, zagęszczaniu i napinaniu skóry. Stosowany bywa nawet u osób z problemem łysienia, pozwalając im na powrót cieszyć się bujną czupryną.

Mówiąc o odmładzających zabiegach medycyny estetycznej, nie sposób nie wspomnieć o tych z zastosowaniem lasera. Do tego celu używane bywają wspomniane wyżej urządzenia służące również do usuwania blizn, a także inne, jak na przykład Q-Switch. Ogromną zaletą tego nieablacyjnego lasera jest jego delikatność, można go bowiem stosować nawet w przypadku cery wrażliwej o różnych fototypach. Całą procedura trwa zaledwie 30 minut. Co więcej, taki zabieg nie wymaga ani szczególnych przygotowań, ani rekonwalescencji. Jedynym wskazaniem pozabiegowym jest tu stosowanie wysokich filtrów przeciwsłonecznych oraz regularne natłuszczanie obszaru, na którym została wykonana procedura.

Pragniesz stać się jeszcze piękniejsza w nadchodzącym roku? Przygotuj się na intensywną regenerację w Beauty Skin! Już dziś umów się na konsultacje, byś mogła wejść w Nowy Rok z szerokim uśmiechem na twarzy!