modelowanie twarzy beautyskin

Opadanie skóry i zmiany w owalu twarzy to ewidentny znak upływającego czasu. Wolumetria twarzy to skuteczny sposób na ukrycie efektów starzenia i poprawę własnej samooceny. Wypełnienie objętości twarzy kwasem hialuronowym ma za zadanie przywrócić młodzieńczy wygląd. Dowiedz się, jakie efekty możesz uzyskać dzięki modelowaniu twarzy kwasem hialuronowym!

Wolumetria twarzy przywraca naturalny młodzieńczy wygląd, zwiększając objętość twarzy, w obszarach gdzie wyraźnie widać zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Stosuje się ją przy zabiegach i procedurach na różnych powierzchniach twarzy.

Niwelowanie opadającego owalu twarzy

W miarę upływu czasu twarz traci swoją objętość i owal, ponieważ zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej. Rysy wyostrzają się, a twarz wygląda na starszą. Chociaż lifting twarzy może podnieść zwiotczałą tkankę i skórę twarzy, nie rozwiązuje on w pełni problemu utraty objętości. Wolumetria twarzy skutecznie przywraca utraconą objętość, co wpływa na efekt młodej i wypoczętej twarzy.

Wolumetria policzków kwasem hialuronowym

Tkanka podskórna twarzy z wiekiem zanika, przez co policzki stają się płaskie, twarz wygląda na smutną i zmęczoną. Lekkie wypełnienie i podniesienie policzków powoduje, że wygląda się po prostu młodziej o kilka lat. Bezpośrednio po zabiegu zagłębienia policzków poniżej kości policzkowych spłycają się. Mniej widoczny jest cień tworzący się w okolicy policzka. Wygładzenie twarzy w tym obszarze od razu optycznie odmładza ją i nadaje jej bardziej wypoczęty wygląd.

Wyrównanie asymetrii twarzy

Od dawna wiadomo, że twarze, które oceniane są jako atrakcyjne to twarze symetryczne, bez widocznych różnic pomiędzy lewą a prawą częścią twarzy. Współczesna medycyna estetyczna doskonale radzi sobie z korekcją asymetrycznej twarzy bez użycia skalpela. Jeżeli asymetria nie jest następstwem wrodzonych wad anatomicznych lub choroby, zastosowanie kwasu hialuronowego pozwoli przywrócić twarzy harmonię i atrakcyjność.

Wypełnienie doliny łez

W procesie starzenia okolicy oczu zanika naturalna podściółka tłuszczowa, przez co zapada się okolica oczodołu i przyśrodkowa część policzków. Zagłębienie to prowadzi od wewnętrznego kącika oka do środkowej części policzka, tak jak płyną łzy, i nadaje twarzy bardzo smutny wyraz. Podając w iniekcji naturalny kwas hialuronowy, możemy zatrzymać i odwrócić ten proces, przywracając skórze młodzieńcze właściwości. Wolumetria twarz świetnie się sprawdza w likwidowaniu „worków” i cieni pod oczami.

Korekta nosa

Korekta nosa kwasem hialuronowym to nieinwazyjny zabieg zalecany osobom niezadowolonym z kształtu swojego nosa, które nie chcą lub nie mogą poddać się zabiegowi chirurgicznej korekty nosa. Korekta nosa za pomocą wolumetrii twarzy daje efekty, które w nierzadkich przypadkach eliminują konieczność wykonania operacji plastycznej nosa.

Korekta brody

Gdy żuchwa “zlewa się” z linią szyi tworzy się podwójny podbródek i efekt cofniętej bródki. W takich przypadkach można oczywiście zdecydować się na inwazyjną liposukcję podbródka lub chirurgiczne wszczepienie implantu w okolicę bródki, ale są metody mniej inwazyjne. Krótką, cofniętą brodę można optymalnie wydłużyć zabiegiem wolumetrii twarzy, w rezultacie wysmuklając ją i przywracając jej właściwe proporcje. Metoda ta świetnie się sprawdza u mężczyzn, dla których broda i rozbudowana żuchwa są bardzo ważnym element męskości.

Skontaktuj się z Kliniką BeautySkin w Warszawie i dowiedz się więcej na temat wolumetrii twarzy!