Wiele kobiet bez względu na wiek ma liczne kompleksy związane ze swoim wyglądem – nadprogramowe kilogramy, cellulit, wiotka skóra to najczęstsze niedoskonałości, z jakimi się zmagamy. Co możemy zrobić w trosce o piękne, zgrabne i zdrowe ciało, poza regularną aktywnością fizyczną i zbilansowaną dietą? Z pomocą przychodzi innowacyjny aparat Vela Shape III, który łączy w sobie technologię elos (Electro-Optical Synergy).

Poznaj sekretną moc działania Vela Shape III

Obecnie Vela Shape III jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń wykorzystywanych do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej i modelowania ciała. Co sprawia, że zabieg jest tak efektywny i popularny wśród pacjentek odwiedzających nasze gabinety medycyny estetycznej? Za sukces odpowiada niespotykana dotąd w tego typu urządzeniach synergia technologii:

  • podczerwień (IR),
  • bipolarny prąd częstotliwości radiowej (RF),
  • masaż próżniowy.

Współdziałanie trzech technologii w jednym aparacie medycznym, pozwala spełnić marzenia o pięknej sylwetce – redukując cellulit i zmniejszając obwody brzucha, ud oraz innych problematycznych partii ciała (od 2 do 7 cm), które są źródłem naszych kompleksów. Jak przebiega procedura zabiegowa? Skóra pacjentki podgrzewana jest do około 42 stopni Celsjusza, zabieg trwa około 30-60 minut i nie jest w żaden sposób bolesny – odczuwamy jedynie stopniowo narastające ciepło (wiele kobiet określa go nawet jako przyjemny). Tak więc nie jest wymagane znieczulenie miejscowe. Wskutek działania wysokiej temperatury, tkanka tłuszczowa (tzw. adipocyty) jest upłynniana, metabolizowana i wydalana z organizmu. Głowice Vela Shape aktywują fibroblasty do intensywnej syntezy włókien kolagenowych i elastynowych, co przekłada się na ujędrnienie i poprawę elastyczności skóry (staje się gęsta, napięta, znikają nierówności). Zwiększone zostaje też lokalne krążenie krwi.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu Vela Shape III

Dla kogo dedykowana jest terapia modelująca Vela Shape? Z efektów tego ujędrniająco-wyszczuplającego zabiegu będą szczególnie zadowolone kobiety, które zaobserwowały w wyglądzie swojego ciała negatywne zmiany, takie jak:

  • brak jędrności skóry,
  • cellulit,
  • wiotka skóra,
  • miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • tzw. drugi podbródek,
  • osłabione mikrokrążenie krwi i limfy,
  • lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa.

To idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o wąskiej talii, smukłych ramionach i udach, płaskim brzuchu i wyraźnym owalu twarzy. W połączeniu z racjonalnym odżywianiem i aktywnym trybem życia, uzyskane efekty będą spektakularne i długotrwałe.

Oczywiście tak, jak w przypadku każdego zabiegu medycyny estetycznej, również i tutaj istnieją pewne przeciwwskazania. Do czynników wykluczających z możliwości poddania się programowi terapeutycznemu Vela Shape III zaliczamy m.in.: nowotwory, ciążę, karmienie piersią, choroby serca, implanty metalowe, cukrzycę, choroby skóry, infekcje wirusowe i bakteryjne w obszarze zabiegowym, a także stosowanie leków światłouczulających, picie naparów z ziół wywołujących nadwrażliwość na światło.

Dlaczego warto wymodelować sylwetkę za pomocą Vela Shape III?

Vela Shape może poprawić wygląd brzucha, ud, łydek, pośladków, ramion, czy kolan – jest niezastąpiony wszędzie tam, gdzie pojawiła się wiotkość, miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa oraz tzw. skórka pomarańczowa. Zabieg z wykorzystaniem aparatu Vela Shape III charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, trwałymi i szybkimi efektami, brakiem szczególnych przygotowań i bezbolesnością. Skoncentrowane działanie fali radiowej, podczerwieni i masażu próżniowego gwarantuje wyraźną poprawę wyglądu (m.in. zagęszczenie tkanki skórnej, wygładzenie cellulitu, zmniejszenie obwodów ciała) i tym samym samopoczucia.

Umów się już dziś na zabieg modelujący ciało Vela Shape III w naszej renomowanej klinice i ciesz odmłodzonym wizerunkiem! Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny pomoże odzyskać Ci piękną figurę bez bólu, ryzyka i wyrzeczeń. Szczegóły na temat procedury zabiegowej znajdziesz na stronie internetowej kliniki.