Wyszczuplanie łydek Beauty Skin

Wiemy, że codzienne ćwiczenia są dobre dla optymalizacji zdrowia. Ale przy tak wielu dostępnych opcjach i nieograniczonych informacjach łatwo jest przytłoczyć się tym, co działa. Jeśli chcemy szybko wymodelować sylwetkę warto sięgnąć po pomoc specjalistów.

W naszych klinikach Beauty Skin w Warszawie i w Radomiu dostępne są metody na szybkie wymodelowanie sylwetki.

Onda – modelowanie sylwetki

Onda została stworzona przez włoską firmę DEKA. Najnowocześniejsza formuła z jeszcze lepszym powodzeniem poradzi sobie ze zlokalizowaną tkanką tłuszczową, podwójnym podbródkiem, cellulitem i luźną skórą. Opatentowana technologia Coolwaves® wykorzystuje mikrofale, które działają wybiórczo na komórki tkanki tłuszczowej i redukują je w bezpieczny i nieinwazyjny sposób. Fale elektromagnetyczne od wielu lat są wykorzystywane w medycynie oraz w estetyce. Firma DEKA stworzyła technologię, która z zastosowaniem mikrofal skutecznie usuwa cellulit, redukuje tkankę tłuszczową i podwójny podbródek, a także napina zwiotczałą skórę. Zabiegi z wykorzystaniem tej energii przynoszą wspaniałe rezultaty.

Modelowanie sylwetki Schwarzy – pole elektromagnetyczne

Schwarzy stymuluje zarówno tkankę mięśniową jak i tłuszczową, a efektem jego działania jest głęboka przebudowa wewnętrznej struktury tkanek przy jednoczesnej poprawie napięcia, podkreślenia mięśni i redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Tak zaawansowanej stymulacji nie osiągniemy podczas nawet bardzo intensywnego treningu na siłowni.

Endermologia LPG – Integral 2 – modelowanie sylwetki

Endermologia to unikalna technika modelowania sylwetki za pomocą stymulacji komórkowej. Zabieg Lipomassage Integral 2 to skuteczna metoda wyszczuplania i ujędrniania skóry, która opiera się na delikatnym ugniataniu i zasysaniu wybranych obszarów. Endermologię można zastosować zarówno na twarz, jak i ciało. W obu przypadkach zabieg pozwala osiągnąć wymierne efekty. Zabieg jest w stanie zwalczyć każdy rodzaj cellulitu. Lipomassage wygładzi zarówno cellulit wodny, jak i ten powstały z tłuszczu oraz zwłóknień. Zaawansowana technologia pozwala na indywidualne do potrzeb pacjenta dobranie programu urządzenia, co sprawi, że efekt będzie optymalny i wysoce zadowalający. Masaż LPG pozwala także na modelowanie niesymetrycznych partii ciała, nadając im odpowiednie proporcje.

Modelowanie ciała VelaShape III

VelaShape III zyskał światową sławę dzięki swojej efektywności. Posiada on certyfikat FDA mówiący o jego skuteczności w redukcji obwodu brzucha i ud. Dziennie wykonuje się około 10 tys zabiegów na całym świecie – jest to poparte wieloletnimi badaniami nad modelowaniem sylwetki. Do VelaShape III mają zaufanie gwiazdy światowego formatu: Jennifer Aniston, Demi Moore, Madonna czy Kim Kardashian. Zabieg jest pozbawiony efektów ubocznych, zatem zapewnia pełen komfort pacjenta podczas zabiegu. Jesteśmy pionierami w zakresie nowoczesnych metod – dajemy Ci możliwość spełnienia marzeń o idealnej sylwetce z VelaShape III.

Laserowe usuwanie rozstępów – iPixel

Piękna sylwetka to jędrne ciało pozbawione niedoskonałości. Laserowe usuwanie rozstępów z iPixel to bezpieczny i skuteczny sposób na piękną i gładką skórę. Moduł ten należy do technologii Alma Harmony XL PRO, czyli wszechstronnej platformy laserowej, dzięki której można pozbyć się wielu zmian i problemów skórnych. iPixel jest metodą nie tylko w walce z rozstępami. Jego działanie można podzielić na trzy dziedziny: odmładzanie, odświeżanie i modelowanie. Technologia ta zaliczana jest do technik fotoodmładzania, pomaga bowiem pozbyć się i zapobiec pierwszym oznakom starzenia.

Bardzo dobrze radzi sobie również ze skórą tłustą zwężając gruczoły łojotokowe. Jest świetnym sposobem na usuwanie blizn potrądzikowych. Zwalczanie rozstępów powoduje zaś, że można dzięki niemu wymodelować ciało zgodnie z oczekiwaniami.

Poszukujesz sposobów na szybkie wymodelowanie sylwetki? Sprawdź pakiety w klinice Beauty Skin.