wyszczuplanie kolan Beauty Skin

Nadmiar tkanki tłuszczowej oraz cellulit to jedne z najczęściej spotykanych przypadłości, które potrafią spędzić nam sen z powiek. Pojawiają się one nie nie tylko ze względu na nieodpowiednią dietę czy brak aktywności fizycznej, ale także pod wpływem czynników genetycznych lub zmian hormonalnych. Jedną z partii ciała, która narażona jest na gromadzenie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, są chociażby kolana. Wymodelowanie ich samą dietą i ćwiczeniami może okazać się jednak problematyczne. Poznaj Kriolipolizę ZLipo – kompleksowy zabieg, który pozwolić Ci wyszczuplić Twoje kolana i cieszyć się idealnymi nogami!

Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach kolan

Kolana są jedną z bardziej problematycznych partii ciała. Ich podatność na gromadzenie nadmiernej tkanki tłuszczowej bardzo często prowadzi do kompleksów związanych z wyglądem naszych nóg. Grube kolana mogą okazać się problemem nawet szczupłych osób. Usunięcie nadmiaru tłuszczu z ich okolic nie jest łatwe. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, które przynoszą szybkie i jednocześnie trwałe efekty są zabiegi medycyny estetycznej takie jak Kriolipoliz ZLipo.

Ujędrnianie kolan – jak to robić?

Pomocne w wyszczuplaniu kolan mogą okazać się odpowiednie ćwiczenia modelujące tę partię ciała. Takie ćwiczenia pozwalają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i korygują wygląd kolan. Aktywność fizyczna powinna iść w parze z odpowiednią dietą oraz pielęgnacją ciała. Specjalne peelingi oraz kremy wspomagają skórę w zachowaniu jędrności, odpowiednio ją nawilżając i odżywiając.

Skuteczne wyszczuplanie kolan – Kriolipoliza ZLipo

Bardziej skutecznym sposobem wyszczuplania kolan niż dieta i ćwiczenia są profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej. Zabiegiem, który wykorzystywany jest do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej z okolic kolan w naszej Klinice Medycyny Estetycznej, jest Kriolipoliza ZLipo. To innowacyjna metoda usuwania niechcianego tłuszczu oparta o jego zamrażanie w połączeniu z falą akustyczną Z Wave PRO, która zwiększa skuteczność zabiegu. Podczas zabiegu kriolipolizy złogi tłuszczowe są schładzane do bardzo niskiej temperatury, po czym są usuwane z organizmu. Fala akustyczna pobudzając procesy metaboliczne, przyspiesza ten proces dzięki czemu efekty kriolipolizy możemy dostrzec w bardzo krótkim czasie.

Kriolipoliza – bezpieczna redukcja tłuszczu

Kriolipoliza to zabieg, który nie tylko odznacza się wysoką skutecznością, ale także niską inwazyjnością. Mimo że oddziałuje we wszystkich warstwach tkanki podskórnej, nie ingeruje w inne tkanki. Bezpieczeństwo zabiegu jest dodatkowo zwiększone dzięki profesjonalnej konsultacji przed zabiegiem. Nasi specjaliści każdorazowo dokonują pomiaru grubości tkanki tłuszczowej, który pozwala dobrać idealne parametry zabiegowego dla każdego pacjenta.

Kriolipoliza jest doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych także dzięki temu, że nie jest ona bolesna. Mimo że w pierwszych dniach po zabiegu pojawić się mogą obrzęk czy zaczerwienienie, to okres rekonwalescencji jest bardzo krótki.

Kriolipoliza – nie tylko wyszczuplanie kolan

Co ciekawe, zabieg kriolipolizy sprawdza się świetnie nie tylko na kolana. Może on być też wykorzystany do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej w innych partiach ciała. Nasi specjaliści stosują ją między innymi w redukcji pelikanów, leczeniu ginekomastii czy usuwaniu nadmiaru tłuszczu z obszarów takich jak: bryczesy, boczki, uda, pośladki, brzuch, a nawet podbródek.

Dowiedz się więcej, sprawdź wyszczuplanie kolan i ciesz się idealnymi nogami.