Święta to dla wielu z nas czas większych niż zwykle posiłków. Szczególnie w tym roku, gdy Polacy chcąc nie chcąc musieli pozostać w domu i zapomnieć o nartach czy sylwestrowym tańcu. Zobacz ceny pakietów odchudzających i poznaj zabiegi polecane na poświąteczny detoks.

Poświąteczny detoks – co można zrobić w domu?

To, czy świąteczne potrawy są tłuste i ciężkie, czy lżejsze, zależy od domu. Nie da się jednak ukryć, że bigos czy ciasta to potrawy dość wymagające dla wątroby. W kolejnych dniach Swiąt dochodzą do nich dodatkowe potrawy i napoje z kulminacją w Sylwestra, który dla wielu osób jest okazją nie tylko do nieumiarkowanego picia, ale też jedzenia.

W styczeń wiele osób wchodzi więc ociężałym krokiem. Pojawiają się bóle głowy, problemy trawienne czy zmęczenie. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że styczeń to nie najlepszy czas na oczyszczające głodówki, a w tym roku trzeba zapomnieć nawet o basenie czy zajęciach z salsy. Jak więc zabrać się za poświąteczny detoks w domu?

  • Warto pić więcej wody, a ograniczyć napoje gazowane, alkohol i kawę.
  • Zima warto opierać dietę na ciepłych, domowych sosach i zupach, a ograniczyć dania zimne i gotowe.
  • Gorąca kąpiel i peeling gruboziarnisty na razie muszą zastąpić saunę.

Dodatkowo warto udać się na zabiegi odchudzająca. Cena często jest niższa właśnie w styczniu, gdy skończył się gorący, przedświąteczny sezon.

Zabiegi w gabinecie na poświąteczny detoks

Jeśli problemem nie jest cena zabiegów odchudzających, zdecydowanie warto w nie zainwestować. Jeden czy dwa mogą przynieść lepsze efekty niż kilka miesięcy wyrzeczeń. Polecane pakiety odchudzające w Beauty Skin w Warszawie to między innymi:

  • Velashape III,
  • Fala akustyczna Storz,
  • Ultraskin II HIFU,
  • kriolipoliza,
  • Endermologia Alliance.

Właściwie większość z nich można wykonywać w seriach w odstępach kilku tygodni. Niektóre wymagają stosowania się do pewnych zaleceń, np. wybranego miejsca nie można później wystawiać na słońce. Dlatego styczeń to najlepszy czas na to, by zacząć taką terapię.

Cena zabiegów odchudzających 2021

Jeśli przegapiłeś świąteczne promocje na zabiegi odchudzające w Beauty Skin w Warszawie, to nie przejmuj się. Ceny zabiegów odchudzających w 2021 roku, a szczególnie na jego początku, też są bardzo korzystne. Część osób nie jest pewna, czy ich gabinet jest otwarty, dlatego kliniki starają się w ten sposób przyciągnąć tych, którzy jeszcze się wahają. Informacje o dostępności gabinetów znajdziesz na naszej stronie i Facebooku.

Uzyskasz ją też dzwoniąc, by umówić się na wizytę. Jeśli chodzi o ceny zabiegów odchudzających w 2021 roku, to do najtańszych należy endermologia. To tylko kilkaset złotych, które pozwala zadbać jednorazowo o całe ciało. Może to być też wstęp do innych, bardziej zaawansowanych zabiegów.

Mamy też pakiety, które pozwalają zaoszczędzić, kupując więcej za jednym razem. Sprawdź ceny pakietów odchudzających tu.

Ceny pakietów odchudzających – dlaczego warto?

Większość zabiegów ma ustaloną cenę. Pakiety odchudzające pozwalają ją dodatkowo obniżyć. Tylko niektóre terapie wymagają najpierw konsultacji, bo ostateczna cena zabiegu odchudzającego zależy czasem od ilości tkanki tłuszczowej czy stopnia zaawansowania zmian.

Oszczędni mogą też zyskać, wybierając pakiet kriolipolizy połączonej z falami akustycznymi. Również Velashape III można kupić w pakietach odchudzających nawet sześciu zabiegów jednocześnie. Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Na naszej stronie www.beautyskin.com.pl znajdziesz wszystkie szczegóły, które pomoga Ci podjąć świadoma decyzję. Zapraszamy!