Tkanka tłuszczowa występuje na całym ciele. Można ją znaleźć pod skórą (tłuszcz podskórny), wokół narządów wewnętrznych (tłuszcz trzewny), między mięśniami, w szpiku kostnym oraz w tkance piersi. Mężczyźni mają tendencję do gromadzenia większej ilości tłuszczu trzewnego (tłuszczu wokół narządów wewnętrznych), co prowadzi do otyłości w okolicach środkowej części brzucha. Jednak kobiety mają tendencję do gromadzenia większej ilości tłuszczu podskórnego w pośladkach i udach. Różnice te wynikają z hormonów płciowych wytwarzanych przez mężczyzn i kobiety. Istnieje kilka sposób na szybkie usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Redukcja tkanki tłuszczowej – Kriolipoliza ZLipo

Innowacyjny system Z- Lipo wraz z falą akustyczną Z – Wave pozwala w nieinwazyjny i bezpieczny sposób pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z problematycznych partii. Połączenie zamrażania i rozbijania komórek tłuszczowych prowadzi do osiągnięcia wymarzonej sylwetki w krótkim czasie i bez skutków ubocznych. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu – na trwałe zmniejsza się obwód w danym obszarze zabiegowym. Jako pierwsi w Polsce możemy zaprosić na takie połączenie zabiegów najnowszej generacji.

Modelowanie sylwetki – Endermologia

Endermologia to połączenie dwóch zabiegów – Endermolift i Lipomassage. Innowacyjność ta pozwala na kompleksową regenerację skóry ciała oraz atrakcyjne wymodelowanie sylwetki. Dodatkowo endermologia to doskonały wybór, aby usunąć blizny, rozstępy, obrzęki czy też zapewnić skórze detoksykację, czyli oczyszczenie.

Modelowanie ciała VelaShape III

Technologia ta to połączenie IR, RF i masażu próżniowego, dzięki zastosowaniu tych trzech energii komórki tłuszczowe zostają rozbite, a skóra pobudzona do produkcji nowych włókien kolagenowych. W efekcie ciało zostanie wysmuklone i ujędrnione. VelaShape posiada certyfikat FDA, potwierdzający jego skuteczność w redukcji obwodu ud i brzucha, doskonale sprawdza się również w redukcji cellulitu.

Ultraskin II Absolute najmocniejsze HiFu

Ultraskin II to medyczna technologia, wyposażona w aplikator Ultra Deep 13 mm- umożliwiający redukcję miejscowych złogów tkanki tłuszczowej. Dzięki działaniu fal ultradźwiękowych i wytworzeniu się wysokiej temperatury (65-70 st.C) dochodzi do procesu koagulacji i nekrozy komórek tłuszczowych. W porównaniu do podobnych technologii HIFU, Ultraskin charakteryzuje się silniejszą i bardziej precyzyjną energią.

Dlaczego warto zrzucić tkankę tłuszczową?

W ciągu ostatnich kilku lat badania wykazały, że prawie połowa dorosłych Polaków próbuje schudnąć. Więc są duże szanse, że utrata wagi była twoim celem w niedawnej przeszłości.

Być może próbowałeś schudnąć przez zmniejszenie kalorii, co ma sens. Większość ludzi rozumie, że jeśli każdego dnia spożywasz mniej kalorii niż spalasz, schudniesz. Korzystanie z wagi w łazience mierzy tylko całkowitą utratę wagi. Nie wiemy natomiast, jak zmienia się stosunek mięśni czy tkanki tłuszczowej do ogółu. Dlatego tak ważne jest korzystanie z pomocy specjalistów. Sama dieta i ćwiczenia to zdecydowanie za mało. Za pomocą odpowiednio dobranych zabiegów możesz zapewnić sobie trwałą i szybką utratę tkanki tłuszczowej. Ponadto ciało staje się jędrne i wygląda młodziej. Zabiegi powinny być wykonywane regularnie, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowym i pięknym wyglądem. Nie zapominaj o stosowaniu odpowiednich maści i kremów, które poleci Ci Twój specjalista. Pomogą one utrzymać efekt na dłużej.

Ceny zabiegów w naszej klinice

Ceny zabiegów w klinice BeautySkin w Warszawie lub w Radomiu są zależne od kilku czynników. Istotna jest ogólna kondycja zdrowia pacjenta. Liczba zabiegów jest bowiem uzależniona od ilości tkanki tłuszczowej. Zabiegi wahają się w cenach od 200 do nawet kilku tysięcy złotych. Liczba sesji jest dokładnie określana po konsultacji ze specjalistą. Zapraszamy!