usuwanie rozstepow beauty skin

Twoja waga bardzo często się waha? Trudno utrzymać Ci ją cały czas na jednakowym poziomie? Jeśli tak, to nie sprzyja to Twojej skórze. Zaczynają pojawiać się problemy z rozstępami i cellulitem. Rozstępy to podłużne pasma, występujące zazwyczaj na brzuchu, udach i pośladkach, wyglądem przypominają blizny. Z kolei nierównomiernie rozłożony pod skórą tłuszcz powoduje odkształcenie się tkanki łącznej i tworzenie się na skórze nieestetycznych grudek. Jeśli chcesz się rozpocząć walkę z rozstępami i cellulitem dobrze trafiłaś! Istnieje wiele sposobów, aby wzmocnić skórę i ukryć blizny. Poznaj najskuteczniejszy – inteligentną karboksyterapię Julie.

Karboksyterapia Julie – inteligentne działanie

Karboksyterapia Julie to pierwsze na świecie urządzenie z inteligentnym systemem aplikacji dwutlenku węgla. Aplikacja odbywa się za pomocą cienkich igieł w okolice, które mają być poddane zabiegowi. Wyjątkowość karboksyterapii Julie to inteligentny dobór parametrów zabiegu, to aparat podpowiada, gdzie należy wykonać iniekcję, jaką grubość igły zastosować, a także pod jakim kątem ją wbić. Doskonale wiemy, że dwutlenek węgla jest stale obecny w naszym organizmie regulując przepływ krwi. Z wiekiem spada poziom tlenu w organizmie, skóra staje się podatna na pojawiające się efekty starzenia, zaburzenia krążenia i zmniejszona ilość tlenu hamują zdolność do regeneracji.

Efekty podania dwutlenku węgla do skóry

– poprawa elastyczności, ujędrnienie i rozjaśnienie skóry

– aktywacja procesów dotlenienia tkanek

– pobudzenie kolagenu i elastyny w skórze

– zwiększenie ilości tlenu i składników odżywczych

– odnowa komórkowa.

Karboksyterapia Julie – usuwanie rozstępów i blizn

Proces redukcji blizn i rozstępów odbywa się stopniowo. Dwutlenek węgla jest aplikowany pod warstwę rozstępu lub blizny. Dostarczona duża ilość tlenu do obszaru kuracji powoduje wzmożoną produkcję włókien kolagenowych. Poprawa ukrwienia tkanek zapewnia lepszą pigmentację i sprawia, że skóra staje się bardziej gęsta i elastyczna. Zabieg jest skuteczny zarówno na świeże rozstępy jak, i te w fazie zanikowej. Jak podkreślają specjaliści z Beauty Skin ilość zabiegów karboksyterapii uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu.

Karboksyterapia Julie – redukcja cellulitu

Wprowadzenie do tkanki tłuszczowej dwutlenku węgla zwiększa ukrwienie i prowadzi do drenażu limfatycznego. Dwutlenek węgla zmienia się częściowo w kwas węglowy, uszkadza i rozpuszcza komórki tłuszczowe. Cały proces doskonale modeluje sylwetkę, zwiększone dotlenienie skóry zmniejsza złogi i komórki tłuszczowe. Odnowione komórki i stymulacja kolagenu przyczyniają się do wygładzenia skóry i usunięcia nieestetycznego cellulitu.

Karboksyterapia Julie – inne obszary zastosowania

Karboksyterapia może być z dużym powodzeniem stosowana w zabiegach:

– likwidacji cieni i worków pod oczami

– wzmocnienia włosów

– redukcji tkanki tłuszczowej

– leczenia łuszczycy.

Przeciwwskazania

Każda zdrowa osoba może poddać się zabiegowi karboksyterapii, wykluczyć ją mogą poniższe przeciwwskazania:

– ciąża

– choroby nowotworowe

– ostra niewydolność serca, płuc,nerek, POCHP

– epilepsja

– jaskra

– zakażenie bakteryjne skóry

– zakrzepowe zapalenie żył .

Wiele kobiet zmaga się z cellulitem i rozstępami, bardzo często jest to dla nich powód do kompleksów. W pogoni za gładkim i jędrnym ciałem decyduje się na różnorodne metody, mające pomóc uzyskać oczekiwane rezultaty. Pojawienie się rozstępów czy cellulitu nie oznacza, że musisz z nimi żyć na zawsze. Karboksyterapia przychodzi z pomocą. Posiada bardzo szerokie możliwości zastosowania i przynosi najbardziej spektakularne efekty!

Więcej informacji o zabiegu karboksyterapii Julie można znaleźć na stronie beautyskin.com.pl