Upływ czasu powoduje, że nasza skóra traci elastyczność i powstają na niej nieestetyczne zmarszczki. Jak zachować młody wygląd na dłużej? To nie pytanie retoryczne. Istnieje na nie realna odpowiedź, którą jest zabieg Endermolift. Skuteczność jego działania najpełniej potwierdza zadowolenie kobiet na całym świecie.

Czym jest Endermolift?

Zabieg Endermolift polega na mechanicznej stymulacji komórek, które pobudzane są do produkcji odpowiednich białek, odpowiedzialnych za dobre nawilżenie, elastyczność, sprężystość i gęstość skóry. To także skuteczny sposób na modelowanie konturów twarzy. Kuracja jest połączeniem rytmicznego masażu podciśnieniowego ze specjalnym masażem wibracyjnym. Endermolift jest całkowicie bezinwazyjną alternatywą dla tradycyjnego skalpela, od którego coraz częściej odchodzi się na rzecz nowocześniejszych metod.

Aparat używany przy zabiegu to najwyższej klasy sprzęt, wykorzystujący liczne zaawansowane technologie, które latami były testowane w specjalistycznych laboratoriach i spełniają wszelkie rygorystyczne normy.

Wskazania

Procedura Endermolift polecana jest szczególnie w przypadku:

 • opuchlizn, obrzęków i zanieczyszczeń skóry,
 • zmarszczek i bruzd różnego rodzaju,
 • obecności toksyn w skórze,
 • dla kompleksowego liftingu twarzy,
 • niewyraźnych konturów twarzy,
 • skóry obwisłej, pozbawionej jędrności, sprężystości i elastyczności.

Przeciwwskazania

Zabiegu nie wykonuje się:

 • gdy występuje zapalenie żył,
 • przy jakichkolwiek infekcjach i zapaleniach skóry,
 • przy bielactwie,
 • w przypadku tłuszczaka,
 • przy chorobach nowotworowych.

Endermolift niewskazany jest również dla kobiet w okresie ciąży i laktacji.

Efekty

Rezultat jest widoczny zaraz po zabiegu. Procedura ma za zadanie zregenerować i zniwelować oznaki zmęczenia twarzy, przywrócić gęstość skóry i wygładzić zmarszczki. Ponadto, kuracja pozwala modelować owal twarzy i kształt jej poszczególnych części. Dodatkowo, eliminuje ze skóry szkodliwe toksyny i aktywuje naturalny proces lipolizy. Przywraca jej właściwe nawilżenie, gładkość i sprężystość. Zabieg daje takie efekty, jak po naturalnym liftingu. Odżywia tkanki skóry na odpowiedniej głębokości, odbudowuje ich struktury, co skutkuje przywróceniem witalności i pięknego, promienistego wyglądu. Po kuracji cera jest wyraźnie rozjaśniona.

Inne przydatne informacje

Zabieg Endermolift trwa ok. 40 minut i jest całkowicie bezpieczny oraz komfortowy dla pacjenta, co zaznaczają eksperci z kliniki medycyny estetycznej Beauty Skin, która oferuje swoje usługi w Warszawie i Radomiu. Kuracja jest bezbolesna, nie niesie za sobą ryzyka skutków ubocznych. Kurację należy powtarzać regularnie, wedle indywidualnych potrzeb, aby poprawić skuteczność ostatecznego efektu. Endermolift to idealna opcja dla osób, które chcą dbać o stan swojej twarzy profilaktycznie.

Endermolift to naprawdę wyjątkowa propozycja dla wszystkich kobiet, pragnących efektywnego odmłodzenia. Kuracja sprawdza się idealnie nie tylko na specjalne okazje. Może nawet stać się elementem systematycznego sposobu na skuteczne pielęgnowanie skóry twarzy. Przekonaj się sama o wszystkich jej zaletach! Odczuj je na własnej skórze! Młody wygląd to już nie luksus, a nasz codzienność.