zabiegi na płaski brzuch Beauty Skin

Płaski brzuch to marzenie każdej kobiety. Jego osiągnięcie nie jest jednak łatwe. Brzuch to niezwykle problematyczna partia ciała, bardzo często narażona na gromadzenie się nadmiernej tkanki tłuszczowej, cellulitu, a także powstawanie rozstępów. Jak więc radzić sobie z brzuchem? Sposobem na jego wyszczuplenie są oczywiście dieta oraz ćwiczenia. Jednak i one nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty. Wówczas skorzystać możemy z zabiegów wyszczuplających, które pozwalają modelować dowolne partie ciała. Jednym z takich zabiegów na płaski brzuch jest wszechstronna kriolipoliza Zlipo. Dowiedz się, na czym polega kriolipoliza i i jak dzięki niej osiągnąć idealny brzuch!

Kriolipoliza – co to takiego?

Kriolipoliza to zabieg, który stworzony został z myślą o modelowaniu sylwetki poprzez redukcję niechcianego tłuszczu, dlatego jest to idealny zabieg na płaski brzuch. Zabieg wykonywany w naszej klinice oparty jest na połączeniu dwóch technologii medycyny estetycznej, a mianowicie: KRIOLIPOLIZY ™ – Systemu Z Lipo z falą akustyczną Z Wave PRO. Takie połączenie pozwala na jeszcze bardziej efektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg kriolipolizy polega na procesie zamrażania komórek tłuszczowych oraz usunięciu ich z organizmu w sposób naturalny – fizjologiczny. Zastosowanie fali akustycznej w zabiegu kriolipolizy przyspiesza ich pozbywanie się, stymulując procesy metaboliczne, a także pobudza procesy regeneracyjne.

Zabiegi na płaski brzuch – kriolipoliza

Jednym z obszarów zabiegowych, na którym wykonana może być kriolipoliza, jest właśnie brzuch. Przed zabiegiem, specjalista wykonuje USG, które pozwala na dokładne zbadanie obszaru zabiegowego i dobranie odpowiednich parametrów do indywidualnych potrzeb pacjenta. Skóra na tym obszarze zostaje wówczas schłodzona za pomocą głowicy specjalnego urządzenia, a kolejnie potraktowana uderzeniową falą akustyczną. Zastosowanie fali uderzeniowej powinno być powtórzone w dwudniowych odstępach osiem razy.

Efekty zastosowania kriolipolizy

Wykonanie kriolipolizy pozwala przede wszystkim na usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Szacuje się, że system wykorzystywany w Beauty Skin pozwala na redukcję nawet do 30% nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki zastosowaniu kriolipolizy stymulowane są procesy regeneracyjne. Ponadto struktura skóry pobudzona zostaje do produkcji nowych włókien elastyny i kolagenu, dzięki czemu skóra staje się znacznie bardziej jędrna i odzyskuje swoją elastyczność. Zabieg kriolipolizy pozwala też podziałać na uciążliwą skórkę pomarańczową, czyli cellulit. Efekty zabiegu są niezwykle szybkie – pojawiają się one bowiem już po pierwszym zabiegu. Zazwyczaj wykonuje się od 2 do 3 serii kriolipolizy, które dają całościowy efekt. Zabiegi na płaski brzuch zdecydowanie poprawiają stan skóry i zmniejszają ilość tkanki tłuszczowej w tym obszarze.

Kriolipoliza na innych obszarach zabiegowych

Warto zaznaczyć, że kriolipoliza to niezwykle wszechstronny zabieg, który wykonywany może być na wielu partiach ciała. Poza brzuchem, klasycznymi obszarami, które są jej poddawane, są także uda, plecy czy kolana. Ponadto kriolipoliza sprawdza się w walce z pelikanami – czyli obwisłą skórą i nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach ramion. Wykorzystywana jest także w leczeniu ginekomastii – przerostu piersi u mężczyzn, a także w redukcji podwójnego podbródka. Dzięki temu, że zabieg nie jest bolesny, sprawdza się niemal u wszystkich pacjentów, nawet tych z niskim progiem bólu.

Jeśli interesują Cię zabiegi na płaski brzuch, dowiedz się więcej na temat zabiegów kriolipolizy od naszych specjalistów i pozbądź się problemów z niechcianą tkanką tłuszczową raz na zawsze!