, , , , , ,

MiraDry – leczenie nadpotliwości

Jak wykazują ostatnie badania, na problem nadpotliwości cierpi w Polsce ok.  500 tys. osób. Jak sobie radzić z tym problemem? I kiedy potrzebna jest pomoc specjalisty? Jeśli wizyty u dermatologa nic nie dają, warto zastanowić się nad profesjonalnym leczeniem. Rynek medycyny estetycznej oferuje wiele zabiegów na nadpotliwość. Jedną z nowocześniejszych metod jest zabieg urządzeniem MiraDry, wykonywany klinice BeautySkin, posiadającej swoje siedziby w Radomiu i Warszawie. Czytaj dalej

,

Nadmierne owłosienie – pozbądź się niechcianych włosków

Jest wiele metod depilacji zbędnego czy nadmiernego owłosienia. Dobór zależy od wielu czynników, m.in. wrażliwości na ból, koloru i rodzaju włosa, czy stopnia uwrażliwienia skóry. Największą popularnością cieszy się depilacja przy użyciu maszynki do golenia. Wiele kobiet wybiera ten sposób pozbycia się zbędnych włosków ze względu na szybki efekt gładkiej skóry i brak bólu. Podstawową wadą tej metody jest jednak to, że usunięte włoski odrastają w ciągu 1 – 2 dni. W przypadku innych metod okres ten jest dłuższy jednak towarzyszy im mniejszy lub mniejszy dyskomfort – depilacja woskiem czy depilatorem elektrycznym jest dla wielu osób zbyt bolesna.  Obecnie najskuteczniejszą metodą pozbycia się niechcianego owłosienia jest depilacja laserowa. Jest bezbolesna, można ją stosować na wszystkich okolicach ciała. Przynosi szybkie i trwałe efekty.

Czytaj dalej

, ,

Depilacja motus rozwiązaniem problemów z jasnym i cienkim owłosieniem?

Kobiety chcą być piękne i gładkie przez cały czas. Zwłaszcza w okresie letnim, kiedy najczęściej odsłaniają swoje ciało, pragną być nienagannie wydepilowane. Panie, które mają jasne i cienkie owłosienie nie powinny się już martwić o to, czy dobrze się ogolą. Nową metodą w walce z takim typem włosów jest epilacja motus. Dzięki niej można pozbyć się trwale problemu z jasnymi i cienkimi włoskami. Czytaj dalej

, ,

Depilacja Vectus – sprawdzony i skuteczny sposób na trwałe pozbycie się owłosienia

Każda kobieta wie, jak bardzo potrafi być uciążliwe ciągłe golenie. Prawdą jest, że wiele zależy od organizmu, a stopień owłosienia jest sprawą bardzo indywidualną. Niektóre z nas nie mają go prawie wcale, inne wprost przeciwnie. Podobnie jest z różnymi partiami ciała – w niektórych mamy tych włosków mniej, w innych więcej. Jednak niezależnie od tych czynników, łączy je jedno – po każdej depilacji prędzej czy później włoski odrastają. Niezależnie od wybranej metody, trudno jest pozbyć się owłosienia na dłużej. Nie gwarantuje tego depilacja woskiem, ani depilatorem, o zwykłej maszynce nie wspominając… Na szczęście z pomocą przychodzi nam nowoczesna, a co najważniejsze, skuteczna metoda depilacji, jaką jest epilacja laserowa. Czytaj dalej

,

Depilacja laserowa Vectus – poznaj bezpieczny i skuteczny sposób na trwałe usunięcie owłosienia!

Depilacja to podstawowy element dbania o siebie każdej kobiety. Niestety każda z nas wie także, jak bardzo bywa to męczące i uciążliwe, zwłaszcza kiedy włoski odrastają w zabójczym tempie. Metod na usuwanie włosków jest obecnie bardzo dużo – depilacja woskiem czy pastą cukrową to zdecydowanie lepsza alternatywa dla zwykłej maszynki, jednak i te sposoby nie są trwałe. Co więcej, wiele kobiet skarży się na ból, związany z depilacją przy pomocy wosku czy pasty. Efekty takiej depilacji utrzymują się około 3 tygodni, bywa jednak, że krócej. Niektóre panie mają naprawdę bardzo mocne owłosienie, co sprawia, że włosy mogą odrastać nawet po 1,5 do 2 tygodni. Brzmi jak istny koszmar. Jest jednak rozwiązanie dla osób, które chcą na stałe pozbyć się nieestetycznego owłosienia – zarówno tych, które borykają się z mocnym owłosieniem,jak i pań, które po prostu nie mają ochoty golić się na co dzień. Dowiedz się więcej na temat depilacji laserowej Vectus! Czytaj dalej

, ,

Depilacja laserowa, czyli najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia

Zbędne owłosienie, szczególnie w okresie letnim, może stanowić spory problem. Każda z nas chciałaby cieszyć się gładkimi nogami przez długi czas bez konieczności nieustannego usuwania włosków. Na szczęście istnieje metoda alternatywna dla maszynek do golenia oraz tradycyjnych depilatorów. Mowa tu o depilacji laserowej, czyli najbardziej skutecznym, a tym samym bezpiecznym sposobie na trwałe usuwanie owłosienia z różnych partii ciała.
Czytaj dalej

Laser Vectus – nowa jakość depilacji laserowej

Współczesna kobieta powinna mieć gładką i opaloną skórę – takie standardy piękna są nam narzucane przez kolorowe magazyny. Szczęśliwym posiadaczkom jasnego owłosienia, zwykle wystarcza jednorazowa maszynka. Z drugiej strony, jest dużo kobiet z nadmiernym owłosieniem – przyczyną może być hirsutyzm, czyli występowanie owłosienia typu męskiego u kobiet, przyjmowane leki (np. sterydy) lub po prostu ciemna karnacja. Dla tych pań codzienna depilacja staje się uciążliwym obowiązkiem. Z myślą o wszystkich osobach, które pragną na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia powstał laser Vectus, określany przez kosmetologów jako innowacja w dziedzinie depilacji.
Czytaj dalej

Depilacja laserowa – Laser Vectus najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianego owłosienia

Codzienna depilacja bywa uciążliwa – wiedzą o tym wszystkie kobiety. Nie tylko fakt, że włoski szybko odrastają, lecz także podrażniona skóra po goleniu nie zachęcają do używania maszynki. Można postawić również na depilację woskiem czy pastą cukrową. Jednak po takich zabiegach włosy mają tendencję do wrastania, a w konsekwencji i tak odrastają. Rozwiązaniem wszystkich tych problemów jest nowoczesny Laser Vectus, stworzony do depilacji laserowej ciała i twarzy. Dowiedz się więcej na temat, jak działa i jakich efektów możesz się spodziewać!
Czytaj dalej

,

Poznaj moc lasera Vectus – skuteczna epilacja

Niechciane owłosienie w różnych partiach ciała jest głównie problemem natury estetycznej. Ciągłe depilowanie tradycyjnymi metodami niestety pozbywa się tego problemu tylko na chwilę. Dodatkowo niekorzystnie wpływa na kondycję skóry, która staje się wysuszona i łatwo ulega podrażnieniom. Laser Vectus pozwala jednak na bezpieczne, a także skuteczne przeprowadzenie epilacji – czyli trwałego usunięcia owłosienia.

Czytaj dalej

, , ,

Epilacja laserowa Vectus

Nadmierne owłosienie na twarzy to zmora wielu kobiet. Jest to problem uciążliwy i nieestetyczny, a nawet powodujący uczucie wstydu. Zdarza się, że jego przyczyną są zmiany hormonalne lub po prostu może być defektem kosmetycznym. Jak skutecznie i trwale pozbyć się niechcianego owłosienia z twarzy?

Czytaj dalej