zabiegi modelujące ciało Beautyskin

Szczupła sylwetka i jędrne ciało bez skaz to marzenie każdej kobiety szczególnie w okresie letnim, kiedy obnażamy swoje ciała i pozbawiamy się kilku warstw ubrań. Aby zagwarantować szczupłą sylwetkę, niezbędna jest oczywiście odpowiednia dieta oraz regularny wysiłek fizyczny. Bardzo trudno jednak pozbyć się przypadłości takich jak cellulit czy rozstępy. Również nadmiar tkanki tłuszczowej nie jest  łatwy do zniwelowania. Zastanawiasz się jak szybko pozbyć się dodatkowych kilogramów i zapewnić swojemu ciału młody i piękny wygląd? Sprawdź jakie zabiegi pomogą Ci w osiągnięciu pięknej figury!

Usuwanie nadmiaru tłuszczu

Nadmiar tkanki tłuszczowej to przypadłość, która jest uciążliwa dla wielu z nas. Zazwyczaj przyjmuje się, że o nadmiarze mówić możemy, gdy poziom tkanki tłuszczowej przekroczy 20-25% masy ciała u kobiet i 15-20% masy ciała u mężczyzn. Przyczyn nadmiernej ilości zebranego tłuszczu w ciele może być wiele. Czynnikami, które najczęściej przyczyniają się do powstawania dodatkowych kilogramów, są: nieodpowiednia dieta, brak aktywności fizycznej, siedzący tryb życia, ale także zmiany w gospodarce hormonalnej organizmu oraz uwarunkowania genetyczne. Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej zazwyczaj oparte jest o odpowiednią dietę oraz aktywność fizyczną. Z pomocą w redukcji tłuszczu przychodzą także zabiegi medycyny estetycznej. W naszej klinice oferujemy indywidualny dobór odpowiedniej dla każdego pacjenta metody.

W redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystujemy między innymi:

  • Kriolipolizę ZLipo
  • Endermologię
  • Acustic Wave Therapy
  • Metodę HIFU

Cellulit – jak się go pozbyć?

Cellulit to nie tylko problem dotykający pacjentów z nadwagą. Jest to jedna z najczęściej występujących przypadłości estetycznych. Na powstawanie tzw. “pomarańczowej skórki” są narażone przede wszystkim kobiety, jednak również mężczyźni mogą spotkać się z jego wystąpieniem. Cellulit to dolegliwość, która objawia się nierównomiernym rozłożeniem tkanki tłuszczowej, co powoduje występowanie zaburzeń w strukturze skóry i włóknistych zmian tkanki podskórnej. Najczęściej przyczyną powstawania cellulitu są: uwarunkowania genetyczne, nieprawidłowa dieta czy niedobór aktywności fizycznej oraz zmiany w gospodarce hormonalnej. Najbardziej narażeni na wystąpienie “skórki pomarańczowej” są pacjenci w okresie dojrzewania oraz kobiety w ciąży lub w okresie menopauzy. Cellulit wystąpić może w dwóch postaciach: twardej i miękkiej. Pojawia się on w postaci pofałdowanej skóry, która wynika z wewnętrznych zakłóceń struktury tkanki łącznej. W walce z cellulitem najbardziej efektywne są zabiegi medycyny estetycznej takie jak redukcja falą akustyczną czy karboksyterapia.

Vela Shape III – pozbądź się zbędnych kilogramów i cellulitu na lato

Jednym z zabiegów, który wykonywany jest przez specjalistów w naszej klinice i doskonale radzi sobie zarówno z redukcją nadmiaru tkanki tłuszczowej, jak i usuwaniem cellulitu jest Vela Shape III. To wszechstronny zabieg, który polega na rozbiciu komórek tłuszczowych oraz pobudzeniu skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu zabiegowi wymodelujesz i ujędrnisz swoje ciało. Metoda Vela Shape łączy w sobie IR – promieniowanie podczerwone, RF – bipolarną falę radiową oraz masaż próżniowy. Dzięki zastosowaniu tak zestawionych technologii, rozbijane są komórki tłuszczowe, a skóra zostaje pobudzona do produkowania nowych włókien kolagenowych. Aktywowane są też procesy lipolizy, zachodzące w tkance tłuszczowej, pobudzone zostają również procesy metaboliczne. Działanie Vela Shape pozwala więc ujędrnić skórę, ale też wymodelować ciało w bezbolesny sposób, bez potrzeby rekonwalescencji. Zabieg ten wykorzystywany jest w redukcji cellulitu, wiotkości skóry, usuwaniu podwójnego podbródka oraz modelowaniu tkanki tłuszczowej.

Skorzystaj z zabiegów redukujących cellulit i zwalczających nadmiar tkanki tłuszczowej i ciesz się piękną figurą na wakacje. Sprawdź zabiegi na modelowanie ciała!