Pakiety promocyjne na ciało

Nasza klinika jest jedynym miejscem na mapie Polski, posiadającym kompleksowe podejście do odchudzania i modelowania sylwetki. Beauty Skin w jednej lokalizacji posiada salę treningową z Treningiem EMS, kosmetologów pracujących na najnowocześniejszym i najskuteczniejszym sprzęcie, dietetyka, trenerów personalnych, lekarza medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Biorąc pod uwagę najczęściej stawiane ‘cele’ stworzyliśmy specjalne pakiety, które umożliwią pozbycie się niedoskonałości, zadbanie o zdrowie i lepsze samopoczucie. Oferujemy pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów, co jest kluczowe do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Korzystając z naszych usług klient otrzyma gwarancję profesjonalnej opieki.

Do lata pozostało:

0Dni0Godz.

Dokonaj płatności na kwotę 2000zł, a otrzymasz rabat -20% na indywidualnie dopasowane zabiegi na ciało, w tym bezpłatną konsultację kosmetologiczną oraz badanie składu ciała profesjonalnym analizatorem.

Dokonaj płatności na kwotę 4000zł, a otrzymasz rabat -30% na indywidualnie dopasowane zabiegi na ciało, w tym bezpłatną konsultację kosmetologiczną oraz badanie składu ciała profesjonalnym analizatorem.