odchudzanie Beauty Skin

Odchudzanie przy pomocy intensywnych ćwiczeń rozgrzewa tkanki, dzięki czemu metabolizm zostaje przyśpieszony, a komórki tłuszczowe rozbite i stopniowo eliminowane. Jednak nie każda partia ciała może być wyćwiczona, a oporna tkanka tłuszczowa często zdaje się nie reagować na nasze starania. Zupełnie innowacyjną i odmienną metodą na odchudzanie jest Kriolipoliza ZLipo. Ten całkowicie nieinwazyjny zabieg pozwala na bezbolesną redukcję tkanki tłuszczowej pod wpływem zimna! ZLipo z falą akustyczną nie tylko zamraża komórki tłuszczu, ale również przyśpiesza ich usuwanie z organizmu oraz ujędrnia skórę. Zobacz, ile można schudnąć po zabiegu Kriolipolizy ZLipo i na jakie części ciała stosujemy tę metodę! 

Na czym polega kriolipoliza ZLipo – jak niska temperatura działa na tłuszczyk?

Odchudzanie najczęściej kojarzy się z wyrzeczeniami w postaci niskokalorycznej diety i godzinami spędzanymi na ćwiczeniach, często w przedziwnych pozycjach, które mają pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej nawet z najbardziej problematycznych miejsc. Ze względu na zalecany intensywny wysiłek wydawać by się mogło, że to wysoka temperatura niszczy komórki tłuszczowe. Tymczasem Kriolipoliza ZLipo rozbija tłuszcz zimnem, zamrażając i niszcząc zbędne złogi.

Dobroczynny wpływ zimna na kondycję skóry można zobrazować na przykładach z życia wziętych – zimne okłady na opuchnięcia, sińce, czy rumień i popularne zamrażanie zmian skórnych. Działanie niskiej temperatury na skórę i tkanki podskórne jest z powodzeniem wykorzystywane również w nowoczesnych zabiegach medycyny estetycznej. Zimno, które kieruje się na tkanki podczas zabiegu kriolipolizy, wywołuje kontrolowaną reakcję zapalną, w wyniku której adipocyty ulegają rozpadowi. Po bezinwazyjnym naruszeniu struktury komórek tłuszczowych zostają one naturalnie usunięte z organizmu przez układ limfatyczny.

Na czym polega Kriolipoliza ZLipo i czy zabieg jest bolesny?

Kriolipoliza ZLipo na odchudzanie polega na przyłożeniu do skóry aplikatorów dostosowanych do danego obszaru ciała i “zassaniu” fałdu skórnego. Zamrażanie wykonuje się w sposób kontrolowany, dostosowując moc urządzenia do indywidualnych potrzeb, czyli do grubości tkanki tłuszczowej, kondycji skóry oraz partii ciała, którą chcemy wyszczuplić. W Beauty Skin zabieg kriolipolizy poprzedzamy pomiarem grubości tkanki tłuszczowej.

Odchudzanie brzucha, “boczków” lub ud wykonuje się większymi głowicami, co skraca czas zabiegu. Natomiast tkanka tłuszczowa na podbródku, czy kolanach poddawana jest działaniu niskiej temperatury, dzięki specjalnej głowicy dostosowanej do delikatnych partii ciała. Kriolipoliza ZLipo to zabieg bezbolesny, a opinie wielu Pacjentów potwierdzają, że może być przyjemny.

Kriolipoliza ZLipo z falą akustyczną – jakie efekty daje takie połączenie?

Odchudzanie metodą Kriolipolizy ZLipo łączy w sobie zamrażanie komórek tłuszczowych oraz działanie uderzeniowej fali akustycznej. Fala Z-Wave PRO rozbija błony zamrożonych komórek, dzięki czemu mniejsze części zostają szybciej usunięte przez układ limfatyczny. Zastosowanie fali akustycznej przyśpiesza więc widoczne efekty oraz zwiększa skuteczność zabiegu odchudzającego.

Pierwsze efekty po kriolipolizie możemy zaobserwować już po ok. 3-5 dniach, jednak na całkowite wyeliminowanie zamrożonych komórek organizm potrzebuje ok. 1-3 miesięcy. Kriolipoliza ZLipo poza redukcją tkanki tłuszczowej pobudza również tkanki do wytwarzania elastyny i kolagenu, dzięki czemu efekty po zabiegu to nie tylko redukcja ok. 25% – 45% tkanki tłuszczowej, ale także ujędrnienie i wygładzenie skóry.

Odchudzanie zimnem – na jakie partie ciała stosowana jest kriolipoliza?

Odchudzanie zimnem urządzeniem do Kriolipolizy ZLipo przeprowadza się na partiach ciała z widocznym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabieg odchudzający możemy wykonać w miejscach podatnych na gromadzenie się zbędnych kilogramów, jak brzuch, plecy i uda, a także na mniejszych partiach, redukując m.in.:

  • drugi podbródek,
  • tłuszcz na kolanach,
  • tłuszczowy przerost piersi u mężczyzn,
  • bryczesy,
  • tłuszczyk z ramion,
  • cellulit,
  • wiotkość skóry.

Jeśli szukasz sposobu na skuteczne usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale nie chcesz poddawać się ingerencji chirurgicznej – kriolipoliza jest dla Ciebie. Umów się na konsultację w Beauty Skin i dowiedz się, na jakie efekty możesz liczyć. Przekonaj się, że odchudzanie nie musi być trudne, zobacz, jak łatwo wyszczuplić sylwetkę i ujędrnić ciało jednym zabiegiem!