Materiał wideo Zatoka Piękna z 4. urodzin kliniki Beauty Skin w Warszawie & premiery nowej technologii Thunder MT

Materiał wideo WP.PL z otwarcia kliniki Beauty Skin w Warszawie

Materiał wideo Superstacja TV z otwarcia kliniki Beauty Skin w Warszawie

Magazyn Logo o laserze Thunder- czyli epilacja męskim okiem ;)

W świątecznym wydaniu Gali relacja z 4.urodzin kliniki Beauty Skin & premiery nowej technologii Thunder MT

Relacja z 4. urodzin kliniki Beauty Skin & premiery nowego lasera do epilacji Thumder MT w dwutygodniku VIVA

Polecamy letnie wydanie Magazynu Harper’s Bazaar (lipiec/sierpień), a w nim zachęcamy do skorzystania z najskuteczniejszej epilacji laserem Vectus – najlepiej, najskuteczniej i najbardziej komfortowo – w Klinice Beauty Skin w Warszawie i Radomiu.

Klinika Beauty Skin jako polecane miejsce, gdzie wykonasz zabieg miraDry. Zabieg, dzięki któremu możesz się nie pocić pod pachami już – NIGDY!

Dziennikarka Iwona Maciszewska z Ekspert Anti-aging sprawdza skuteczność epilacji laserem Vectus. Zobaczcie rezultaty:

W styczniowym numerze Esquire Beauty Skin jako jedna z pierwszych klinik w Polsce oferująca innowacyjny zabieg Mira Dry, po którym pozbędziesz się zakłopotania spowodowanego nieestetycznymi plamami pod pachami i nieprzyjemnym zapachem.

Klinika Beauty Skin jako rekomendowany gabinet, oferujący zabieg miraDry w dwumiesięczniku dla lekarzy medycyny estetycznej i dermatologów Aesthetica.

W lipcowym numerze miesięcznika „Uroda Życia” Anna Popek wskazuje Beauty Skin jako jedno z Jej ulubionych miejsc urodowych. Dziękujemy

W styczniowym numerze Elle znajdziecie artykuł dotyczący epilacji laserem Vectus. Beauty Skin jest rekomendowaną kliniką, gdzie można przeprowadzić taki zabieg. Zapraszamy!

Najnowszy numer miesięcznika Twój Styl wskazuje Beauty Skin jako klinikę, w której można wykonać zabiegi laserem frakcyjnym Emerge.

Beauty Skin jako rekomendowana klinika, w której możesz wykonać epilację laserem Vectus.