O klinice


Epilacja laserowa w Klinice Beauty Skin

Beauty Skin – Hair Free Zone :)

Jako jedyna klinika w Polsce posiadamy aż 12 najnowocześniejszych laserów do epilacji laserowej !

W Klinice Zdrowia i Urody Beauty Skin specjalizujemy się przede wszystkim w depilacji laserowej – jest to problem, z którym najczęściej zgłaszają się do nas pacjenci. Dysponujemy laserami usuwającymi zarówno ciemne włosy – Vectus, jak i jasne owłosienie – lasery aleksandrytowe bezbolesne Motus AX Deka, najbardziej efektywny na rynku laser aleksandrytowy GentleLase, który chłodzi kriogenem przed i po impulsie laserowym, aby zapewnić doskonały komfort dla pacjenta! W naszej ofercie znajduje się również najnowszy i najsilniejszy laser Thunder MT, który łączy dwa źródła energii. Poprzez lata doświadczeń posiadamy unikalne procedury zabiegowe, mające na celu pozbycie się zbędnego owłosienia. Naszym wspólnym celem jest Twoja gładka skóra!

Beauty Skin to wyjątkowe miejsce, w którym możesz poddać się wielu zabiegom z zakresu zdrowia i urody, takim jak trening EMS, kroplówki witaminowe i inne z zakresu medycyny estetycznej i urządzeń high-tech. Nasi Specjaliści w Warszawie lub Radomiu zadbają o to, by poprawić nie tylko wygląd Twojej twarzy lub ciała, ale też przywrócić pewność siebie i ogólne dobre samopoczucie.Klinika Beauty Skin to miejsce, gdzie można zrelaksować się podczas zabiegów kosmetycznych i masaży, oraz poprawić niedoskonałości sylwetki i ciała. Posiadamy pełen zakres wzajemnie uzupełniających się usług- dla zdrowia i urody. Nieustannie podążamy za najnowocześniejszymi trendami powiększając ofertę o najbezpieczniejsze, najskuteczniejsze i sprawdzone technologie. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa, przy użyciu certyfikowanego sprzętu i technologii.

Naszych klientów traktujemy indywidualnie i dopasowujemy terapie do ich rzeczywistych potrzeb. Kreujemy piękno w zgodzie z naszą naturą i naturalnym wyglądem, ponieważ uważamy, że każdy zasługuje na to, aby czuć się dobrze w swojej skórze.

Zapraszamy serdecznie!