O klinice

W naszych Klinikach Beauty Skin możesz poddać się innowacyjnym zabiegom pielęgnacyjnym oraz z zakresu medycyny estetycznej, poprawiającym wygląd skóry twarzy i ciała.

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie na świecie: miraDry, Palomar Vectus, LPG Integral, Palomar Emerge, Storz Medical Duolith SD1 ULTRA, Pollogen geneO+, ThermaVein, Thermolifting Zaffiro oraz Alma Harmony XL PRO.

Specjalizujemy się w trwałym usuwaniu owłosienia. Po kilkunastu latach doświadczeń i badań nad udoskonaleniem pierwszego lasera diodowego, firma Palomar stworzyła laser Vectus stosujący wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o jego wyjątkowej skuteczności i bezpieczeństwie oraz o komforcie pacjenta.

Jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Polsce posiadającą System miraDry, najskuteczniejszy przy usuwaniu problemu nadmiernej potliwości.

Alma Harmony XL PRO – najnowsza platforma laserowa do usuwania zmian naczyniowych, pigmentacyjnych, trądziku, tatuaży jak również remodelingu skóry, dostępna dla naszych klientów w BeautySkin! Daje ona możliwość zaawansowanych zastosowań, aby zabiegi, w przypadku różnych problemów skórnych, były wysoko skuteczne, niezawodne i bezpieczne. Każda technologia i metoda zabiegowa gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa potwierdzony rozległymi badaniami klinicznymi.

Dysponujemy najnowszym modelem Zaffiro Z300. Urządzenie łączy działanie promieniowania podczerwonego z wodnym peelingiem i kamerą do diagnozowania kondycji skóry. Z wiekiem skóra traci elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji. Dzięki zabiegowi wykonywanemu za pomocą thermoliftingu Zaffiro proces ten można powstrzymać, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować.

Od czerwca 2015r. dołączył do naszego zespołu dr Przemysław Styczeń – lekarz medycyny estetycznej, absolwent Akademii Medycznej w Katowicach. Słuchacz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie. Szkoleniowiec w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członek-założyciel Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Autor wielu artykułów prasowych z zakresu medycyny estetycznej.

A może marzysz o redukcji zmarszczek (w tym kurzych łapek!), polepszenia wyglądu blizn i rozstępów? Powierzchniowe zmiany pigmentowe czy rozszerzone ujścia gruczołów łojowych przestaną być Twoim problemem. O to zadba nieinwazyjny laser frakcyjny nieablacyjny Emerge, po którym nie jest wymagany okres rekonwalescencji.

W trosce o pielęgnację twarzy i dekoltu  oraz dłoni proponujemy innowacyjny zabieg  Geneo+ , którego efektem jest złuszczenie, dotlenienie i odżywienie skóry. Idealny przed wielkim wyjściem, bankietem. W ofercie mamy również peelingi chemiczne i zabiegi DermaQuest, które indywidualnie dobierzemy do potrzeb Twojej cery.

Piękna, wymodelowana sylwetka? To również jest możliwe.  LPG Integral pomoże pozbyć się defektów, które były odporne na ćwiczenia lub dietę. Endermologia sprawdzi się nie tylko przy redukcji cellulitu, ale również pomoże w ujędrnieniu skóry i zredukowaniu obwodów. Rezultatem tych zabiegów jest poprawa jakości tkanki, samopoczucia, przeciwdziałanie oznakom starzenia oraz zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

Jeśli borykasz się z problemem rozszerzonych naczynek krwionośnych proponujemy terapię Thermavein – nowoczesną i bezpieczną technologię zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych. Thermavein wykorzystuje proces termokoagulacji, polegający na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii wysokiej częstotliwości (RF) do drobnych naczyń krwionośnych. Ultra-cienka igła dostarcza precyzyjnie energię do miejsca wykonywania zabiegu, zapewniając dokładne dozowanie. Dzięki temu nie ma ryzyka uszkodzenia sąsiednich tkanek.

Zabieg urządzeniem DuoLith SD1 szwajcarskiej firmy Storz Medical, zwany falą akustyczną, to najskuteczniejsza metoda w walce z cellulitem, skóra staje się wygładzona i odmłodzona. Wspomaga drenaż zgromadzonych płynów, pozwalając na stymulację i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego. Najlepsze efekty daje w połączeniu z zabiegiem LPG Integral.

Nasz zespół pomoże dobrać odpowiednie zabiegi, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest Twoja piękna i zdrowa skóra.

Zapraszamy serdecznie!