Szczęście to stan, w którym czujemy, że jest nam dobrze, spełnione są nasze potrzeby, a także kochamy i jesteśmy kochani. Niesieni uczuciami osiągamy bardzo wiele i od poziomu samoakceptacji zależy, jak wiele czerpiemy z życia satysfakcji. Proces starzenia się jest okresem, w którym czujemy, że chcielibyśmy go jakoś zatrzymać. Nasze pragnienia są bowiem świeże i wyrywają się nam z serca. Pierwsze zmarszczki mogą nas niestety załamać, dlatego warto zainteresować nowoczesnymi metodami wygładzenia ich. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw tym istotnym kwestiom. Poznaj kilka nowoczesnych patentów na zachowanie młodości i zdobądź niezbędną wiedzę na ten temat!

Osocze bogatopłytkowe

Jedną z technik usuwania zmarszczek jest zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Polega on na wstrzyknięciu pod skórę osocza z własnej krwi. Co istotne, osocze bogatopłytkowe  dokładnie regeneruje skórę, a także ją odmładza. Jak przekonują specjaliści z naszej kliniki Beauty Skin, osocze bogatopłytkowe jest szczególnie polecane ze względu na zawartość substancji stymulujących produkcję kolagenu. Ma ono także wpływ na naczynia krwionośne. Ponadto osocze bogatopłytkowe przyspiesza tworzenie się nowych warstw naskórka.

Botoks

Kolejną metodą, pozwalającą na zatrzymanie młodości jest zastosowanie zabiegu z użyciem botoksu. Ta niesłychanie błyskawiczna technika pomaga w odmłodzeniu skóry w rewelacyjny sposób. Jeśli zdecydujesz się na botoks, możesz liczyć na wygładzenie skóry wokół oczu, nad górną wargą, na czole, a nawet na szyi. Co ciekawe, terapia toksyną botulinową jest bezpieczna i komfortowa, co ma ogromny wpływ na popularność jej stosowania. Botoks znajduje się bowiem w czołówce zabiegów stosowanych przez osoby, pragnące usunąć oznaki starzenia.

Nici liftingujące

Następnym patentem na zachowanie młodego wyglądu są nici liftingujące PDO. Technika ta pozwala na skuteczną redukcję zmarszczek oraz odmłodzenie skóry twarzy. A co to takiego i jak działa? Otóż nici liftingujące PDO to tak zwany polidioksanon, który jest syntetycznym, rozpuszczalnym w skórze włóknem. Działa on w sposób ekspresowy i co istotne, nie pozostawia na skórze żadnych blizn.

Mezoterapia igłowa

Natomiast dla osób, które mają problemy z cerą trądzikową, a także chcą usunąć zmarszczki, polecana jest mezoterapia igłowa. Ponadto zabieg ten ma również pozytywne wyniki w walce z redukcją tkanki tłuszczowej. Mezoterapia igłowa jest więc nie tylko patentem na zachowanie młodości, ale również terapią leczniczą dla osób, które mają rozszerzone ujścia gruczołów łojowych oraz kłopoty z nadwagą.

Sculptra

Wartym uwagi patentem na zachowanie młodości jest też Sculptra. Enigmatyczna nazwa kryje za sobą nowoczesne rozwiązanie wykorzystania kwasu polimlekowego, jako środka do błyskawicznego usuwania zmarszczek. Odmładzanie skóry za pomocą zabiegu Sculptra jest niesłychanie owocne i modne. Preparat jest bowiem całkowicie bezpieczny oraz skuteczny. To znakomita technika, dzięki której pozbędziesz się zmarszczek i brzydko wyglądających bruzd oraz możesz skorygować owal twarzy. Wszechstronność użycia preparatu Sculptra zasługuje na szczególny podziw, ponieważ oprócz niwelowania zmarszczek na skórze twarzy, ma on również zastosowanie w spłyceniu oznak starzenia na szyi oraz całym ciele.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zachowania młodości, zajrzyj na stronę: https://www.beautyskin.com.pl/odmladzanie-skoryredukcja-zmarszczek/ lub zadzwoń i umów się na konsultację do naszej kliniki Beauty Skin pod numery: tel. 22 400 66 77 (Warszawa) lub 48 61 22 777 (Radom). Gorąco zapraszamy!