botoks cena

Ciągle chcemy wyglądać lepiej i zachować młody wygląd jak najdłużej. Staramy się dbać o ciało przez ćwiczenia i dietę, chcemy zachować zdrowie i prowadzić zdrowy tryb życia, aby jak najdłużej cieszyć się tym co najlepsze. Obecna medycyna estetyczna pozwala na zachowanie młodego wyglądu dzięki innowacyjnym metodom odmładzania. Postęp technologiczny pozwala na nieinwazyjne zabiegi odmładzania. Szczególnie polecane są osobom, które nie chcą lub boją się zastrzyków. W takich wypadkach lekarze z Beauty Skin polecają nici PDO.

Czym się nici PDO?

Wymyślone w Korei, jako jeden z elementów odnowy biologicznej skóry. Wykonane z polidioksanonu, czyli syntetycznego materiału. Nici, tak samo jak szwy rozpuszczają się w tkance. Wspomagają włókna kolagenowe i odbudowują ubytki w skórze.

Jak działają nici PDO?

Wspomagają odbudowę włókien kolagenowych, rozświetlają i napinają skórę. Powodują zachowanie młodego wyglądu. Dzięki związkom syntetycznym, które stopniowo rozpuszczają się w skórze następuje efekt liftingu twarzy. Proces ujędrniania trwa ok. 14 dni, po tym czasie widoczne są efekty działania nici PDO. Efekt utrzymuje się przez ok. 2 lata.

Komu poleca się zabieg?

Każdy, kto ma widoczne zmarszczki na twarzy i chce poprawić wygląd bez potrzeby używania skalpela lub zastrzyków. Zabieg wykonuje się przy zmarszczkach poziomych i pionowych. Jest to metoda na obwisłe policzki, opadające brwi, zmarszczki palacza. Ponadto dzięki niciom PDO można dokonać korekty owalu twarzy. Jest to sposób nie tylko na zabiegi dotyczące bezpośrednio twarzy. Dzięki niciom PDO można pozbyć się drugiego podbródka i  fałd nosowo-wargowych. Nici wykorzystywane są w liftingu całego ciała. Sprawdzą się przy poprawianiu wyglądu szyi, dekoltu, piersi, pośladków i ramion.

Jak wygląda zabieg?

W klinice Beauty Skin doświadczeni lekarze podają miejscowe znieczulenie, a następnie przy pomocy sterylnych igieł wprowadzają nici w skórę. Cały zabieg trwa ok. godziny. Wszystko zależy od obszaru, na którym będzie pracował lekarz. Zabieg jest nieinwazyjny, dlatego zaraz po nim można przystąpić do swoich codziennych obowiązków. W pierwszych godzinach wszystkie zaczerwienienia znikają, a nici przestają być wyczuwalne.

Inne metody na zachowanie młodości

Poza nićmi liftingującymi, istnieją inne metody na zachowanie młodości.

   • toksyna botulinowa- inaczej mówiąc, botoks. Pozwala na pozbycie się najgłębszych zmarszczek. Efekty po botoksie utrzymują się nawet rok. Zastrzyki z powodzeniem wykorzystywane są w różnych obszarach twarzy.
   • osocze bogatopłytkowe- zawiera substancje stymulujące odnowę kolagenową. Spłyca zmarszczki, skóra staje się widocznie rozjaśniona i promienna.
   • mezoterapia igłowa- sposób nie tylko na zmarszczki, ale także trądzik. Mezoterapia igłowa to mieszanka substancji odżywczych, które działają przeciwstarzeniowo i przeciwzmarszczkowo, dodatkowo doskonale radzą sobie z tkanką tłuszczową.
   • Sculptra- kwas polimlekowy, który natychmiast wygładza zmarszczki nie tylko na twarzy, ale na całym ciele.