Skóra wokół oczu najszybciej zdradza wiek. Jednocześnie najtrudniej o nią zadbać – nie każdy krem i maska się sprawdzą. Niektóre zabiegi pod oczy mogą wręcz być szkodliwe. Które wybrać?

Zabiegi pielęgnacyjne pod oczy w Warszawie – Endermolift

W warszawskiej klinice Beauty Skin Endermolift wykonuje się również po to, by poprawić sprężystość skóry pod oczami. To łagodny, przyjemny i szybki zabieg pielęgnacyjny pod oczy, który z czasem ujędrnia skórę. Dlatego wiele osób robi go w seriach po 5-, 10-, a nawet 20 sesji. Co ciekawe, Endermolift pozwala też na ogólną poprawę krążenia limfy pod skórą. Relaksuje i odmładza wygląd. Pod oczami dochodzi do opuchlizny i obrzęków. Dzięki temu zabiegowi pod oczy można im zapobiec lub znacznie je zmniejszyć.

iPixel – Resurfacing

Znacznie bardziej potężnym pod kątem działania jest zabieg przeciwzmarszczkowy pod oczy iPixel. W Warszawie klinika Beauty Skin jako jedna z pierwszych umożliwia klientkom korzystanie z tej nowoczesnej technologii. W efekcie już jednej sesji można znacznie poprawić napięcie skóry pod oczami. Pełne efekty stają się widoczne z czasem, nawet w ciągu kilku miesięcy po zabiegu. Z tego względu jest to świetny zabieg pod oczy dla tych, którzy chcą widzieć efekt każdego dnia.

Zabiegi ujędrniające pod oczy

W Radomiu – Dermapen

W naszym gabinecie w Radomiu można poddać się m.in. zabiegowi Dermapen. To mikronakłuwanie skóry, na tyle delikatne, że nadaje się jako zabieg również do wrażliwych okolic oka. W efekcie pobudza się produkcję kolagenu czy elastyny, a skóra wokół oczu zaczyna wyglądać młodziej.

Laser frakcyjny Emerge – zabieg pod oczy

Wśród najbardziej skutecznych zabiegów pod oczy trzeba wymienić te laserowe. W Beauty Skin w Warszawie ten zabieg ujędrniający pod oczy zyskuje na popularności. Technologie laserowe mogą być dość drogie, ale w przypadku tak niewielkiego obszaru cena nie wydaje się zbyt wysoka. Podobnie jak w przypadku lasera iPixel, efekty potęgują się w ciągu kilku miesięcy.

Zabiegi przeciwzmarszczkowe pod oczy DermQuest – peeling również pod oczy

Niewiele jest peelingów, które można wykonywać również pod oczy. Skóra zazwyczaj natychmiast reaguje zaczerwienieniem, a zmarszczki i tak są widoczne. Inaczej jest w przypadku peelingu DermaQuest z witaminą C. To zabieg przeciwzmarszczkowy pod oczy, który od razu redukuje drobne zmarszczki mimiczne i rozświetla cerę. Idealny przed ważnym wydarzeniem, by odświeżyć spojrzenie.

Toksyna botulinowa pod oczy

Botoks to chyba najbardziej znany zabieg przeciwzmarszczkowy pod oczy. Jego główne zalety:

  • wypełnia nawet głębokie zmarszczki,
  • trwa krótko,
  • daje długotrwały, niezawodny efekt.

Dzięki temu zabiegowi pod oczy można pozbyć się różnego rodzaju zmarszczek, takich jak kurze łapki czy zmarszczki powieki dolnej. Boisz się przesadzonego efektu? Zazwyczaj to efekt braku fachowości podczas wykonywania zabiegu pod oczy. Zaufaj nam, a uzyskasz efekt, którego oczekujesz.

Osocze Regeneris – zabieg przeciwzmarszczkowy pod oczy

Zabiegi osoczem są ostatnio bardzo popularne. Pacjentki doceniają całkowite bezpieczeństwo i naturalność podanej substancji. Poza tym efekty mówią same za siebie – skóra jest lepiej nawilżona i wyraźnie odnowiona. To zachęca do tego, by ponownie skorzystać z zabiegu.

Jeśli nie wiesz, który zabieg pod oczy będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami i umów na pierwszą wizytę. Nasz lekarz podpowie, jak uzyskać młody wygląd. Skontaktuj się telefonicznie lub poprzez stronę www.beautyskin.com.pl, aby dowiedzieć się więcej.