Joanna i Gabriel Brzozowscy

Właściciele Klinik Medycyny Estetycznej Beauty Skin w Warszawie i Radomiu. Założyciele i reprezentanci Klinik na zewnątrz, odpowiedzialni za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej i najwyższych standardów w Beauty Skin. Z całym zespołem dbają o wysoki poziom świadczonych usług oraz o profesjonalną obsługę i zadowolenie gości obu Klinik.

Naszym osobistym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie można skorzystać z najnowocześniejszych na świecie laserów i urządzeń medycznych oraz kosmetycznych, a co najważniejsze skutecznie pozbyć się poszczególnych problemów estetycznych, zdrowotnych – poczuć się atrakcyjnym i odzyskać pewność siebie w każdej sytuacji.

Piękno tkwi w szczegółach.

dr n. med. Aldona Stachura

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej, Biegły sądowy

Ukończyła studia na wydziale lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyła praktyki zagraniczne w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Była wykładowcą w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Klinicznej i Doświadczalnej. W 2005 r rozpoczęła specjalizację z chirurgii ogólnej, a następnie z chirurgii plastycznej. Szkolenie specjalizacyjne kontynuowała we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Członek prestiżowych towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Autorka i współautorka licznych prac naukowych. Uczestniczy w najważniejszych szkoleniach i kongresach naukowych, by zapewnić pacjentom usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i najnowszych materiałów.

Aneta Postolska

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia – kierunek kosmetologia. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu serii zabiegowych, tak aby sprostać potrzebom gości Kliniki i ich oczekiwaniom. Regularnie się rozwija, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W wolnej chwili uwielbia czytać i nadrabiać zaległości filmowe.

Aleksandra Rataj

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Kosmetologia to dla niej nie tylko praca, ale również hobby. Świadczy o tym ilość kongresów, targów, szkoleń, w których bierze czynnie udział. Do gości Kliniki podchodzi holistycznie – próbuje zawsze znaleźć pomysł na łączone terapie, które odnoszą pożądane efekty. Zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu, energii i gotowa na nowe wyzwania. Uwielbia zagłębiać się w tematykę chemii kosmetycznej.

Agata Stankiewicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek fizjoterapia
i kosmetologia. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania programów zabiegowych.
Bierze udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii, niezmiennie poszerzając swoją wiedzę. Praca kosmetologa to jej hobby, a dzięki indywidualnemu podejściu do gości Kliniki
oraz profesjonalnemu przeprowadzaniu konsultacji, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. W wolnych chwilach miłośniczka dobrego kina oraz fotografii.

Monika Wolska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej – kierunek kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach laserowych na twarz i ciało.  Działa z nieustającą pasją, uwielbia nowe wyzwania, nawiązuje serdeczny kontakt z ludźmi i do każdego podchodzi indywidualnie. W życiu kładzie nacisk na optymizm i profesjonalizm. Nieustannie się doszkala, zdobywając nowe umiejętności. W wolnych chwilach wybiera aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu – głównie wycieczki rowerowe.

Dominika Bruździak

Studentka Kosmetologii na warszawskiej Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Dzięki doskonałej organizacji łączy zainteresowania z pracą i nauką. Uwielbia kontakt z ludźmi, zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Posiada rzadką umiejętność wykonywania wielu czynności w tym samym czasie. Prywatnie pasjonuje się tańcem i literaturą.

Ewa Zielińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie o kierunku Kosmetologia. Posiada długoletnie doświadczenie z pacjentami w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej. Swoją wiedzę stale poszerza na targach, szkoleniach i eventach branżowych, z przyjemnością przekazując nabytą wiedzę pacjentom potrzebującym pomocy w określonym problemie. Kosmetologia jest nie tylko pracą, ale i pasją – szczególnie interesują ją nowości w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Na co dzień miłośniczka zwierząt, książek, gotowania i jazdy na rowerze.

Milena Jabłońska

Absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Warszawie – kierunek kosmetologia. Dzięki wielu szkoleniom, stara się jak najlepiej doradzić klientom zabiegi przy pierwszym kontakcie. Bardzo lubi kontakt z ludźmi- każdego traktuje indywidualnie i wita uśmiechem. Otwarta, serdeczna i komunikatywna. Większość czasu w pracy spędza na rozmowach z klientami, służąc pomocą oraz doborem zabiegów. Poza pracą interesuje się kinem, teatrem i zwierzętami.

Ula Dzierzgowska

Absolwentka UM w Białymstoku, w 2018 uzyskała tytuł magistra kosmetologii na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Stale poszerza zakres swojej wiedzy z dziedziny zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej uczestnicząc w szkoleniach oraz zdobywając doświadczenie podczas pracy w klinice.

Margareta Żuk

Absolwentka kosmetologii Uniwersytetu Medcznego w Bialymstoku. Stale pogłębia swoja wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu laseroterapii i zabiegów anti-aging. Zawsze uśmiechnięta, otwarta i serdeczna. Uwielbia prace z ludźmi i bardzo indywidualnie traktuje każdego ze swoich Pacjentów. Prywatnie miłośniczka sportu i podroży, z wielkim apetytem na odkrywanie nowych miejsc i kultur.

Anita Lipka

Absolwentka Olszyńskiej Szkoły Wyższej. Studia magisterskie ukończyła w 2014 roku w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Od lat jej pasją była kosmetologia i medycyna estetyczna. Jest posiadaczką wielu certyfikatów urządzeń najnowszej technologii. Pogodna, zawsze uśmiechnięta, w pracy ceni profesjonalizm, a najlepszą nagrodą jest zadowolenie jej pacjentów.

Katarzyna Słomiana

Absolwentka Wyższej Szkoły ekonomii i innowacji w Lublinie. Posiada licencjat z pielęgniarstwa. Obecnie poszerza swoją wiedzę na studiach magisterskich. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach kardiologii połączonych z Intensywną Terapią Kardiologiczna oraz Radiologii. Pasjonuje się medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną. Poza praca lubi uprawiać sport i podróżować.

Tomasz Dura

Tomasz Dura – Fizjoterapeuta oraz masażysta z wieloletnim doświadczeniem w rehabilitacji. Otwarty na nowe wyzwania, komunikatywny oraz szybko nawiązujący kontakty interpersonalne. Trener funkcjonalny oraz specjalista żywienia w sporcie, dba o zdrowy styl życia oraz godnie go promuje. Jego cel zawodowy to profilaktyka zdrowia oraz poprawa formy fizycznej społeczeństwa. Pasjonat sportu, kieruje się zasadą “lepiej zapobiegać niż leczyć”  do czego kluczem jest regularna aktywność fizyczna oraz odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń funkcjonalnych.

Piotr Aftowicz

Absolwent wydziału Administracji w Warszawie. Trener personalny, pasjonat i miłośnik aktywności fizycznej. Regularnie się rozwija uczęszczając na szkolenia z zakresu treningu siłowego oraz funkcjonalnego. W pracy kładzie nacisk na mobilność i stabilność w kontekście przygotowania fizycznego. Pełen optymizmu i  pozytywnej energii. Sport to nie tylko praca ale także hobby. W wolnej chwili  wybiera aktywną formę wypoczynku – głównie zapasy.

Marzena Sekuła

PSYCHOLOG, PSYCHODIETETYK. Ukończyła studia magisterskie na dwóch renomowanych uczelniach: Uniwersytecie SWPS i AWF w Warszawie. Posiada tytuły magistra w zakresie psychologii oraz fizjoterapii. Obecnie prowadzi przewód doktorski w zakresie badań nad otyłością na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.
Na co dzień pracuje z osobami doświadczającymi różnego typu trudności.
Prowadzi kompleksową pomoc psychodietetyczną w zakresie:
– leczenia nadwagi i otyłości,
– zaburzeń odżywiania się,
– przygotowuje do chirurgicznego leczenia otyłości olbrzymiej,
– wspiera i motywuje do przestrzegania zaleceń i wytrwania w procesie zmiany nawyków żywieniowych – trening motywujący,

Magdalena Marszałkowska

Marketing i PR Manager Kliniki

magda@mediainthecity.pl

https://www.facebook.com/MediaInTheCity