Joanna i Gabriel Brzozowscy

Właściciele Klinik Medycyny Estetycznej Beauty Skin w Warszawie i Radomiu. Założyciele i reprezentanci Klinik na zewnątrz, odpowiedzialni za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej i najwyższych standardów w Beauty Skin. Z całym zespołem dbają o wysoki poziom świadczonych usług oraz o profesjonalną obsługę i zadowolenie gości obu Klinik.

Naszym osobistym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie można skorzystać z najnowocześniejszych na świecie laserów i urządzeń medycznych oraz kosmetycznych, a co najważniejsze skutecznie pozbyć się poszczególnych problemów estetycznych, zdrowotnych – poczuć się atrakcyjnym i odzyskać pewność siebie w każdej sytuacji.

Piękno tkwi w szczegółach.

dr n. med. Aldona Stachura

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej, Biegły sądowy

Ukończyła studia na wydziale lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbyła praktyki zagraniczne w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Była wykładowcą w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Klinicznej i Doświadczalnej. W 2005 r rozpoczęła specjalizację z chirurgii ogólnej, a następnie z chirurgii plastycznej. Szkolenie specjalizacyjne kontynuowała we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Członek prestiżowych towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Autorka i współautorka licznych prac naukowych. Uczestniczy w najważniejszych szkoleniach i kongresach naukowych, by zapewnić pacjentom usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i najnowszych materiałów.

Lek. Marta Błażewicz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Studium Oficerskiego Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Cieszy się wysokimi opiniami swoich pacjentów, między innymi za: szczegółowe konsultacje, delikatność, opiekę nad pacjentem przed i po przeprowadzonym zabiegu,  a przede wszystkim za dobrze dobrane terapie i uzyskiwane efekty!

Aneta Postolska

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia – kierunek kosmetologia. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu serii zabiegowych, tak aby sprostać potrzebom gości Kliniki i ich oczekiwaniom. Regularnie się rozwija, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W wolnej chwili uwielbia czytać i nadrabiać zaległości filmowe.

Agata Stankiewicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek fizjoterapia
i kosmetologia. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania programów zabiegowych.
Bierze udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii, niezmiennie poszerzając swoją wiedzę. Praca kosmetologa to jej hobby, a dzięki indywidualnemu podejściu do gości Kliniki
oraz profesjonalnemu przeprowadzaniu konsultacji, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. W wolnych chwilach miłośniczka dobrego kina oraz fotografii.

Monika Wolska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej – kierunek kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach laserowych na twarz i ciało.  Działa z nieustającą pasją, uwielbia nowe wyzwania, nawiązuje serdeczny kontakt z ludźmi i do każdego podchodzi indywidualnie. W życiu kładzie nacisk na optymizm i profesjonalizm. Nieustannie się doszkala, zdobywając nowe umiejętności. W wolnych chwilach wybiera aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu – głównie wycieczki rowerowe.

Dominika Bruździak

Studentka Kosmetologii na warszawskiej Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Dzięki doskonałej organizacji łączy zainteresowania z pracą i nauką. Uwielbia kontakt z ludźmi, zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Posiada rzadką umiejętność wykonywania wielu czynności w tym samym czasie. Prywatnie pasjonuje się tańcem i literaturą.

Ewa Zielińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie o kierunku Kosmetologia. Posiada długoletnie doświadczenie z pacjentami w zakresie kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej. Swoją wiedzę stale poszerza na targach, szkoleniach i eventach branżowych, z przyjemnością przekazując nabytą wiedzę pacjentom potrzebującym pomocy w określonym problemie. Kosmetologia jest nie tylko pracą, ale i pasją – szczególnie interesują ją nowości w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Na co dzień miłośniczka zwierząt, książek, gotowania i jazdy na rowerze.

Ula Dzierzgowska

Absolwentka UM w Białymstoku, w 2018 uzyskała tytuł magistra kosmetologii na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Stale poszerza zakres swojej wiedzy z dziedziny zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej uczestnicząc w szkoleniach oraz zdobywając doświadczenie podczas pracy w klinice.

Margareta Żuk

Absolwentka kosmetologii Uniwersytetu Medcznego w Bialymstoku. Stale pogłębia swoja wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu laseroterapii i zabiegów anti-aging. Zawsze uśmiechnięta, otwarta i serdeczna. Uwielbia prace z ludźmi i bardzo indywidualnie traktuje każdego ze swoich Pacjentów. Prywatnie miłośniczka sportu i podroży, z wielkim apetytem na odkrywanie nowych miejsc i kultur.

Anita Lipka

Absolwentka Olszyńskiej Szkoły Wyższej. Studia magisterskie ukończyła w 2014 roku w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Od lat jej pasją była kosmetologia i medycyna estetyczna. Jest posiadaczką wielu certyfikatów urządzeń najnowszej technologii. Pogodna, zawsze uśmiechnięta, w pracy ceni profesjonalizm, a najlepszą nagrodą jest zadowolenie jej pacjentów.

Justyna Warcaba

Magister kosmetologii na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Pasjonuje się medycyną estetyczną i kosmetologią. W pracy kosmetologa stawia na profesjonalizm i dokładność. Wyznaje filozofię holistycznego podejścia do klienta, każdego traktuje indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem- w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Stale poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz kongresach kosmetologicznych. W wolnym czasie uwielbia gotować i eksperymentować w kuchni. Stawia także na aktywny wypoczynek, uwielbia jazdę na rowerze, górskie wędrówki, a zimą snowboard.

Gosia Pietrzykowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, którą ukończyła zdobywając tytuł licencjonowanego kosmetologa. Zainteresowanie branżą beauty daje jej możliwość połączenia pracy z pasją. W pracy kosmetologa ceni sobie różnorodność i ciągłą możliwość rozwoju, dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach oraz kursach. Swoje umiejętności stara się przekładać na zadowolenie pacjentów oraz przede wszystkim na ich dobro, dobierając właściwe metody celujace w konkretny i indywidualny problem każdego z nich. Prywatnie otwarta na ludzi i na odkrywanie różnych zakątków świata.

Katarzyna Słomiana

Absolwentka Wyższej Szkoły ekonomii i innowacji w Lublinie. Posiada licencjat z pielęgniarstwa. Obecnie poszerza swoją wiedzę na studiach magisterskich. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziałach kardiologii połączonych z Intensywną Terapią Kardiologiczna oraz Radiologii. Pasjonuje się medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną. Poza praca lubi uprawiać sport i podróżować.

Tomasz Dura

Tomasz Dura – Fizjoterapeuta oraz masażysta z wieloletnim doświadczeniem w rehabilitacji. Otwarty na nowe wyzwania, komunikatywny oraz szybko nawiązujący kontakty interpersonalne. Trener funkcjonalny oraz specjalista żywienia w sporcie, dba o zdrowy styl życia oraz godnie go promuje. Jego cel zawodowy to profilaktyka zdrowia oraz poprawa formy fizycznej społeczeństwa. Pasjonat sportu, kieruje się zasadą “lepiej zapobiegać niż leczyć”  do czego kluczem jest regularna aktywność fizyczna oraz odpowiednio dobrane zestawy ćwiczeń funkcjonalnych.

Piotr Aftowicz

Absolwent wydziału Administracji w Warszawie. Trener personalny, pasjonat i miłośnik aktywności fizycznej. Regularnie się rozwija uczęszczając na szkolenia z zakresu treningu siłowego oraz funkcjonalnego. W pracy kładzie nacisk na mobilność i stabilność w kontekście przygotowania fizycznego. Pełen optymizmu i  pozytywnej energii. Sport to nie tylko praca ale także hobby. W wolnej chwili  wybiera aktywną formę wypoczynku – głównie zapasy.

Marzena Sekuła

PSYCHOLOG, PSYCHODIETETYK. Ukończyła studia magisterskie na dwóch renomowanych uczelniach: Uniwersytecie SWPS i AWF w Warszawie. Posiada tytuły magistra w zakresie psychologii oraz fizjoterapii. Obecnie prowadzi przewód doktorski w zakresie badań nad otyłością na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.
Na co dzień pracuje z osobami doświadczającymi różnego typu trudności.
Prowadzi kompleksową pomoc psychodietetyczną w zakresie:
– leczenia nadwagi i otyłości,
– zaburzeń odżywiania się,
– przygotowuje do chirurgicznego leczenia otyłości olbrzymiej,
– wspiera i motywuje do przestrzegania zaleceń i wytrwania w procesie zmiany nawyków żywieniowych – trening motywujący,