Joanna i Gabriel Brzozowscy

Właściciele Klinik Medycyny Estetycznej Beauty Skin w Warszawie i Radomiu. Założyciele i reprezentanci Klinik na zewnątrz, odpowiedzialni za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej i najwyższych standardów w Beauty Skin. Z całym zespołem dbają o wysoki poziom świadczonych usług oraz o profesjonalną obsługę i zadowolenie gości obu Klinik.

Naszym osobistym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie można skorzystać z najnowocześniejszych na świecie laserów i urządzeń medycznych oraz kosmetycznych, a co najważniejsze skutecznie pozbyć się poszczególnych problemów estetycznych, zdrowotnych – poczuć się atrakcyjnym i odzyskać pewność siebie w każdej sytuacji.

Piękno tkwi w szczegółach.

dr n. med. Łukasz Drozd

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej, Biegły sądowy

Specjalista chirurgii plastycznej, ekspert medycyny estetycznej, ekspert leczenia żywieniowego. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autor i współautor licznych publikacji naukowych w zakresie leczenia oparzeń, leczenia żywieniowego i medycyny ratunkowej. Specjalizował się w pod kierunkiem Prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny – Konsultanta Krajowej Chirurgii Plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej i Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Nieustanne podnosi swoje kwalifikacje kończąc polskie i zagraniczne kursy w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, leczenia oparzeń, ultrasonografii i leczenia żywieniowego. Posiada licencje lekarza nurkowego i jako jeden z 3 lekarzy w Polsce międzynarodowy certyfikat EMSB (ang. Emergency Management of Severe Burns).

Dr Przemysław Styczeń

Lekarz medycyny estetycznej, absolwent Akademii Medycznej w Katowicach. Słuchacz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie. Szkoleniowiec w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członek-założyciel Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Autor wielu artykułów prasowych z zakresu medycyny estetycznej. Swoją wiedzę na temat najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej systematycznie pogłębia, uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach oraz konferencjach i kongresach – zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Ukończył program MBA in International Business w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiada dyplom Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w której ukończył Podyplomowe Studium Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia.

Aneta Postolska

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia – kierunek kosmetologia. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu serii zabiegowych, tak aby sprostać potrzebom gości Kliniki i ich oczekiwaniom. Regularnie się rozwija, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W wolnej chwili uwielbia czytać i nadrabiać zaległości filmowe.

Aleksandra Rataj

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Kosmetologia to dla niej nie tylko praca, ale również hobby. Świadczy o tym ilość kongresów, targów, szkoleń, w których bierze czynnie udział. Do gości Kliniki podchodzi holistycznie – próbuje zawsze znaleźć pomysł na łączone terapie, które odnoszą pożądane efekty. Zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu, energii i gotowa na nowe wyzwania. Uwielbia zagłębiać się w tematykę chemii kosmetycznej.

Agata Stankiewicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek fizjoterapia
i kosmetologia. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania programów zabiegowych.
Bierze udział w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii, niezmiennie poszerzając swoją wiedzę. Praca kosmetologa to jej hobby, a dzięki indywidualnemu podejściu do gości Kliniki
oraz profesjonalnemu przeprowadzaniu konsultacji, szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów. W wolnych chwilach miłośniczka dobrego kina oraz fotografii.

Monika Wolska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej – kierunek kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach laserowych na twarz i ciało.  Działa z nieustającą pasją, uwielbia nowe wyzwania, nawiązuje serdeczny kontakt z ludźmi i do każdego podchodzi indywidualnie. W życiu kładzie nacisk na optymizm i profesjonalizm. Nieustannie się doszkala, zdobywając nowe umiejętności. W wolnych chwilach wybiera aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu – głównie wycieczki rowerowe.

Marta Ziąbka

Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Kosmetologia to jej pasja, dlatego wciąż pogłębia wiedzę na licznych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu pielęgnowania skóry. Uważa, że piękno wewnętrzne jest równie ważne jak piękno zewnętrzne, dlatego specjalizuje się w sztuce wizażu. Swój entuzjazm oraz pozytywne nastawienie do życia stara się przekazać gościom Kliniki. Służy radą oraz pomocą podczas zabiegów, motywuje swoje podopieczne do zdrowego trybu życia. Połączenie energii, pasji i zaangażowania owocuje  precyzją i wysoką efektywnością zabiegów.

Dominika Bruździak

Studentka Kosmetologii na warszawskiej Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Dzięki doskonałej organizacji łączy zainteresowania z pracą i nauką. Uwielbia kontakt z ludźmi, zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Posiada rzadką umiejętność wykonywania wielu czynności w tym samym czasie. Prywatnie pasjonuje się tańcem i literaturą.

Magdalena Marszałkowska

Marketing i PR Manager Kliniki

magda@mediainthecity.pl

https://www.facebook.com/MediaInTheCity