Joanna i Gabriel Brzozowscy

Właściciele Klinik Medycyny Estetycznej Beauty Skin w Warszawie i Radomiu. Założyciele i reprezentanci Klinik na zewnątrz, odpowiedzialni za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej i najwyższych standardów w Beauty Skin. Z całym zespołem dbają o wysoki poziom świadczonych usług oraz o profesjonalną obsługę i zadowolenie gości obu Klinik.

Naszym osobistym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie można skorzystać z najnowocześniejszych na świecie laserów i urządzeń medycznych oraz kosmetycznych, a co najważniejsze skutecznie pozbyć się poszczególnych problemów estetycznych, zdrowotnych – poczuć się atrakcyjnym i odzyskać pewność siebie w każdej sytuacji.

Piękno tkwi w szczegółach.

Lek. Marta Błażewicz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Studium Oficerskiego Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Cieszy się wysokimi opiniami swoich pacjentów, między innymi za: szczegółowe konsultacje, delikatność, opiekę nad pacjentem przed i po przeprowadzonym zabiegu,  a przede wszystkim za dobrze dobrane terapie i uzyskiwane efekty!

Marika Zalewska

W zawodzie kosmetologa pracuje od wielu lat. Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie w kierunku kosmetologia estetyczna. Swoją wiedzę i doświadczenie  zdobywała w warszawskich klinikach oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach. Do swojej pracy podchodzi z pasją i należytym zaangażowaniem.

Beata Wójcik

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia oraz studia podyplomowe o kierunku Podologia na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pracę traktuje jako swoją pasję i hobby.

Agata Mazurkiewicz

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zawsze uśmiechnięta,  podchodzi z pasją i zaangażowaniem do wykonywanej pracy.

Katarzyna Głogowska

Z wykształcenia kosmetolog. Doświadczenie i umiejętności zdobywała również uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Posiada liczne certyfikaty z zakresu zabiegów kosmetologicznych. Swoją pracę wykonuje z wielką dokładnością i pasją.

Magdalena Marszałkowska

Marketing i PR Manager Kliniki:

magda@mediainthecity.pl

https://www.facebook.com/MediaInTheCity