Joanna i Gabriel Brzozowscy

Właściciele Klinik Medycyny Estetycznej Beauty Skin w Warszawie i Radomiu. Założyciele i reprezentanci Klinik na zewnątrz, odpowiedzialni za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej i najwyższych standardów w Beauty Skin. Z całym zespołem dbają o wysoki poziom świadczonych usług oraz o profesjonalną obsługę i zadowolenie gości obu Klinik.

Naszym osobistym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie można skorzystać z najnowocześniejszych na świecie laserów i urządzeń medycznych oraz kosmetycznych, a co najważniejsze skutecznie pozbyć się poszczególnych problemów estetycznych, zdrowotnych – poczuć się atrakcyjnym i odzyskać pewność siebie w każdej sytuacji.

Piękno tkwi w szczegółach.

dr n. med. Łukasz Drozd

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej, Biegły sądowy

Specjalista chirurgii plastycznej, ekspert medycyny estetycznej, ekspert leczenia żywieniowego. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autor i współautor licznych publikacji naukowych w zakresie leczenia oparzeń, leczenia żywieniowego i medycyny ratunkowej. Specjalizował się w pod kierunkiem Prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny – Konsultanta Krajowej Chirurgii Plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej i Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Nieustanne podnosi swoje kwalifikacje kończąc polskie i zagraniczne kursy w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, leczenia oparzeń, ultrasonografii i leczenia żywieniowego. Posiada licencje lekarza nurkowego i jako jeden z 3 lekarzy w Polsce międzynarodowy certyfikat EMSB (ang. Emergency Management of Severe Burns).

Marika Zalewska

W zawodzie kosmetologa pracuje od wielu lat. Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie w kierunku kosmetologia estetyczna. Swoją wiedzę i doświadczenie  zdobywała w warszawskich klinikach oraz uczestnicząc w licznych szkoleniach. Do swojej pracy podchodzi z pasją i należytym zaangażowaniem.

Beata Wójcik

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia oraz studia podyplomowe o kierunku Podologia na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pracę traktuje jako swoją pasję i hobby.

Agata Mazurkiewicz

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zawsze uśmiechnięta,  podchodzi z pasją i zaangażowaniem do wykonywanej pracy.

Katarzyna Głogowska

Z wykształcenia kosmetolog. Doświadczenie i umiejętności zdobywała również uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Posiada liczne certyfikaty z zakresu zabiegów kosmetologicznych. Swoją pracę wykonuje z wielką dokładnością i pasją.

Magdalena Marszałkowska

Marketing i PR Manager Kliniki:

magda@mediainthecity.pl

https://www.facebook.com/MediaInTheCity