Joanna i Gabriel Brzozowscy

Właściciele Klinik Medycyny Estetycznej Beauty Skin w Warszawie i Radomiu. Założyciele i reprezentanci Klinik na zewnątrz, odpowiedzialni za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej i najwyższych standardów w Beauty Skin. Z całym zespołem dbają o wysoki poziom świadczonych usług oraz o profesjonalną obsługę i zadowolenie gości obu Klinik.

Naszym osobistym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie można skorzystać z najnowocześniejszych na świecie laserów i urządzeń medycznych oraz kosmetycznych, a co najważniejsze skutecznie pozbyć się poszczególnych problemów estetycznych, zdrowotnych – poczuć się atrakcyjnym i odzyskać pewność siebie w każdej sytuacji.

Piękno tkwi w szczegółach.
dr Marta Nowak

Lekarz medycyny estetycznej

Lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista w endodoncji mikroskopowej. Ukończyła Akademie Medyczną w Warszawie. Wiedzę w medycynie estetycznej zdobywała na całym świecie. Przez kilka lat praktykowała w Klinikach w Wielkiej Brytanii. Nieustannie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w kongresach, kursach i warsztatach na całym świecie. Specjalizuje się w liftingach twarzy na niciach. Wykonuje zabiegi modelowania twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (Wolumetria), redukuje zmarszczki, leczy nadpotliwość oraz przeprowadza zabiegi regeneracyjne na twarz szyje i ręce z wykorzystaniem komórek macierzystych krwi (CGF). Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jest empatyczna i pełna pozytywnej energii.
Beata Wójcik

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia oraz studia podyplomowe o kierunku Podologia na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pracę traktuje jako swoją pasję i hobby.
Agata Mazurkiewicz

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zawsze uśmiechnięta,  podchodzi z pasją i zaangażowaniem do wykonywanej pracy.
Katarzyna Głogowska

Z wykształcenia kosmetolog. Doświadczenie i umiejętności zdobywała również uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Posiada liczne certyfikaty z zakresu zabiegów kosmetologicznych. Swoją pracę wykonuje z wielką dokładnością i pasją.Kasia Piaseczna

Kosmetolog, koordynator zespołu. Posiada niezliczoną ilość certyfikatów z zakresu kosmetologii i branży beauty. Zamiłowanie do kosmetologii zamieniła na wykonywany zawód, który nieustannie przynosi jej wiele satysfakcji. Wieloletnia praktyka umożliwiła zdobycie jej cennej wiedzy i doświadczenia, które może w pracy i przekazywać młodszym koleżankom. Na każdym etapie pracy priorytetem jest zawsze pomoc pacjentom, dostosowanie się do ich oczekiwań, jak i wysoka jakość wykonywanych usług. Prywatnie mama z niezliczonym pokładami energii.


Klaudia Zagrodzka

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – kierunek Kosmetologia. W pracy kosmetologa ceni sobie różnorodność i ciągłą możliwość rozwoju, dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach i kongresach. Stawia na wnikliwą konsultację z klientem oraz odpowiedni dobór zabiegów. Lubi pracę z ludźmi, a najlepszym wynagrodzeniem jest dla niej uśmiech i zadowolenie klienta. Prywatnie ceni sobie czas spędzony z rodziną i bliskimi, a ulubioną formą aktywności fizycznej jest dla niej trening siłowy.
Natalia Piwowarska

Podstawy kosmetologii zgłębiła w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia o kierunku kosmetologia. To właśnie na studiach z dnia na dzień wiedza na temat ludzkiej skóry, jej pielęgnacji i zdrowia stawała się dla niej coraz większą pasją. Dzięki edukacji zdobyła wykształcenie z zakresu fizjologii człowieka i dermatologii. Dalej stara się poszerzać swoją wiedzę czytając literaturę naukową i uczestnicząc w wydarzeniach branżowych, aby pozostawać na bieżąco z nowymi osiągnięciami.