Joanna i Gabriel Brzozowscy

Właściciele Klinik Medycyny Estetycznej Beauty Skin w Warszawie i Radomiu. Założyciele i reprezentanci Klinik na zewnątrz, odpowiedzialni za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej i najwyższych standardów w Beauty Skin. Z całym zespołem dbają o wysoki poziom świadczonych usług oraz o profesjonalną obsługę i zadowolenie gości obu Klinik.

Naszym osobistym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie można skorzystać z najnowocześniejszych na świecie laserów i urządzeń medycznych oraz kosmetycznych, a co najważniejsze skutecznie pozbyć się poszczególnych problemów estetycznych, zdrowotnych – poczuć się atrakcyjnym i odzyskać pewność siebie w każdej sytuacji.

Piękno tkwi w szczegółach.
Beata Wójcik

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Kosmetologia oraz studia podyplomowe o kierunku Podologia na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach. Pracę traktuje jako swoją pasję i hobby.
Agata Mazurkiewicz

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zawsze uśmiechnięta,  podchodzi z pasją i zaangażowaniem do wykonywanej pracy.
Katarzyna Głogowska

Z wykształcenia kosmetolog. Doświadczenie i umiejętności zdobywała również uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Posiada liczne certyfikaty z zakresu zabiegów kosmetologicznych. Swoją pracę wykonuje z wielką dokładnością i pasją.
Magdalena Marszałkowska

Marketing i PR Manager Kliniki:

magda@mediainthecity.pl

https://www.facebook.com/MediaInTheCity