kriolipoliza Beautyskin

Jeśli marzysz o tym, aby wyeliminować kilka kilogramów z problematycznych obszarów ciała – szczególnie z brzucha, ud, ramion, pośladków i boczków – ale obawiasz się chirurgii, powinieneś przyjrzeć się naszym najpopularniejszym metodom nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej!

Operacyjne vs. nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i cellulitu

W przeciwieństwie do liposukcji i innych zabiegów chirurgii plastycznej, nieinwazyjne zabiegi można wykonywać stosunkowo szybko i bez późniejszego okresu rekonwalescencji. Zwykle wykonywane mogą być w trakcie przerwy na lunch i powodują co najwyżej niewielki dyskomfort, w przeciwieństwie do poważnych operacyjnych zabiegów. Wiąże się z nimi również mniejsze ryzyko powikłań niż w przypadku standardowych procedur chirurgicznych. Ponieważ żadna z tych technik nie wymaga znieczulenia ani nacięcia skóry, powrót do codziennej aktywności jest niemal natychmiastowy.

Kriolipoliza Zlipo – leczenie zimnem

Technika ta jest odpowiednia do usuwania niewielkich ilości dodatkowego tłuszczu odpornego na inne próby odchudzania, takie jak dieta i ćwiczenia fizyczne. Kriolipoliza Zlipo polega na kontrolowanym chłodzeniu obszaru zabiegowego. Komórki tłuszczowe są krystalizowane (zamrażane), a następnie wydalane z organizmu przez wątrobę w ciągu kilku tygodni, pozostawiając Twoje ciało szczuplejsze o kilka lub nawet kilkanaście centymetrów. Zabieg nie jest bolesny, co najwyżej lekko nieprzyjemny, a zaczerwienienie, obrzęk czy zasinienie znika w ciągu kilku dni. Naukowcy odkryli, że kriolipoliza zmniejsza warstwę tłuszczu aż o 25%!

Acoustic Wave Therapy – fale akustyczne w medycynie estetycznej

Acoustic Wave Therapy wykorzystuje fale akustyczne oraz naturalną zdolność organizmu do naprawy tkanek poprzez stymulację krążenia we wszystkich warstwach skóry, w tym w naczyniach krwionośnych, tkance łącznej i mięśniach. Fale dźwiękowe wykorzystywane do zastosowań medycznych są generowane pozaustrojowo i wprowadzane do ciała bez powodowania zmian skórnych. Wszelkie zmiany właściwości fal akustycznych, takie jak gęstość lub prędkość dźwięku, powodują skok impedancji na styku tkanek (skóry, komórek tłuszczowych lub mięśni). Powoduje to efekty biomechaniczne, takie jak skurcz naczyń limfatycznych i zwiększenie  przepuszczalności błon komórkowych. Głównym celem terapii z wykorzystaniem fal akustycznych jest wywołanie napięcia i odnowy tkanki łącznej w celu redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Oprócz tego AWT świetnie sprawdza się jako zabieg profilaktyczny, który ma uchronić przed pojawieniem się tzw. “pomarańczowej skórki”. Jest do bardzo delikatny zabieg, który nie zostawia śladów i po którym można bez problemu wrócić do swoich obowiązków.

VelaShape III – jeden ze skuteczniejszych nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej

VelaShape III to nieinwazyjny zabieg modelujący sylwetkę i pomagający pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. VelaShape pozwala w bezpieczny sposób osiągnąć wymarzoną sylwetkę już w 3 sesjach. VelaShape III wykorzystuje połączoną bipolarną częstotliwość radiową (RF), energię światła w podczerwieni, ciśnienie i mechaniczną manipulację tkankami, dzięki którym możesz osiągnąć smuklejszą sylwetkę  w krótkim czasie i bez znacznego dyskomfortu.

Większość pacjentów uważa, że zabieg VelaShape jest przyjemny i opisują leczenie jako uczucie ciepłego masażu głębokich tkanek. Parametry leczenia można łatwo dostosować w celu zapewnienia komfortu leczenia. Po zabiegu skóra w miejscu leczenia może być lekko zaróżowiona przez kilka godzin.

Idealnym pacjentem VelaShape jest osoba z BMI (Body Mass Index) poniżej 30. Warto wspomnieć, że zabieg ten świetnie się sprawdza dla kobiet po ciąży, ponieważ nie tylko pomaga w pozbyciu się tkanki tłuszczowej, ale również ujędrnia skórę i niweluje cellulit.

Skonsultuj się ze specjalistami w naszej klinice i dowiedz się, który zabieg zapewni Ci najlepsze efekty!