leczenie pajączków beautyskin

Jeśli masz wrażliwą skórę doskonale wiesz, że jest ona podatna na działanie czynników zewnętrznych oraz na alergeny. Wiele osób boryka się z problemem, jakim jest skóra wrażliwa. Jest to spowodowane różnymi czynnikami, od szkód środowiskowych – takich jak ekspozycja na słońce, zanieczyszczenia, a nawet ekstremalne zabiegi na twarz – po genetykę, hormony i starzenie się. Możesz zauważyć, że Twoja skóra staje się bardziej wrażliwa w okresie menopauzy lub w okresie przed- lub poporodowym; jeśli zjadłeś określone pokarmy, użyłeś pewnych produktów lub cierpiałeś na stres lub chorobę. Może również przyczynić się do tego zbyt dużo słońca i słonej wody.

Co się dzieje, gdy masz wrażliwą skórę? Może łatwo ulegać podrażnieniom i stanom zapalnym. Możesz zauważyć, że masz reakcje alergiczne na niektóre produkty, które powodują wysypki, wypryski, zaostrzenia i zaczerwienienia lub trądzik różowaty. Możesz mieć skłonność do trądziku, wysypki lub przebarwień. Wrażliwość pojawia się, gdy bariera ochronna skóry zostaje naruszona, co pozwala na odparowanie wilgoci, co z kolei sprawia, że ​​skóra jest bardziej podatna na bakterie, alergeny i inne czynniki drażniące.

Pomocne mogą być maseczki do skóry wrażliwej. Mogą poprawić Twoją cerę, stosując produkty, które redukują zaczerwienienia, nawet pigmentację skóry i łagodzą wszelkie stany zapalne lub podrażnienia. Mogą również pomóc wzmocnić odporność skóry i przywrócić równowagę warstwom ochronnym.

Jakie zabiegi dla skóry wrażliwej?

Najlepsze zabiegi kosmetyczne dla wrażliwej cery w BeautySkin w Warszawie lub Radomiu  to te, podczas których jest wykorzystywana naturalna baza kosmetyków.

  • Usuwanie przebarwień – A.L.T. (Accumulative Light Torrent) to najnowocześniejsza, zaawansowana technologia emisji energii światła. Wytwarza 5 impulsów na sekundę z maksymalną łączną energią dochodzącą do 200 J. To przełom w procedurach zabiegowych takich jak leczenie rumienia, likwidowanie przebarwień skóry, fotoodmładzania czy epilacji. Zabiegi są bezbolesne dzięki opatentowanemu systemowi znieczulenia kontaktowego. Powierzchnia pola zabiegowego jest w 100% chłodzona w trakcie przenikania dużych energii przez skórę. Nawet przy ciągłej pracy emitowania energii głowica się nie rozgrzewa. Dzięki temu rozwiązaniu nasi Pacjenci mają możliwość leczenia technologią 5 razy mocniejszą, bez dyskomfortu. Zabiegi są bezpieczne i nieinwazyjne.
  • Peeling medyczny DermaQuest – Medyczny peeling DermaQuest odpowiednio dobrany do skóry klienta pozwala skutecznie zniwelować najpopularniejsze niedoskonałości skóry. Zabieg delikatnie złuszcza martwy naskórek nie naruszając warstwy skóry właściwej. Stosowane preparaty nie uczulają i są w 100% przyjazne dla skóry. Połączenie aktywnych substancji pobudza skórę do ograniczenia produkcji łoju, złuszczaniu martwego, przez co pogrubionego i zniszczonego naskórka, a także łagodzącym drobne zmarszczki mimiczne. Zabieg wyrównuje powierzchnie i koloryt skóry, rozjaśnienia przebarwienia pozapalne. Zmniejsza stany zapalne, grudki oraz zaskórniki. Jak i również obkurcza ujście gruczołów łojowych.
  • Thermolifting twarzy Zaffiro – Zabieg Zaffiro jest dedykowany wszystkim, który chcieliby poprawić kondycję skóry twarzy. Thermolifting wykonywany urządzeniem sprawi, że skóra zagęści się i znacznie ujędrni.

Oto przykłady najlepszych zabiegów kosmetycznych dla wrażliwej cery. W naszych klinikach BeautySkin oferujemy pakiet zabiegów, które są odpowiednio dobierane do cery wrażliwej. Co jest najważniejsze podczas doboru odpowiednich kosmetyków? Istotne jest, aby zabiegi dobierać do rodzaju cery. Nasi lekarze przeprowadzają wywiad z pacjentem tak, aby wybrać najlepsze zabiegi kosmetyczne dla wrażliwej cery. Pamiętaj, że pielęgnacja skóry wrażliwej wymaga ostrożnego podejścia i dużo cierpliwości. Musisz samodzielnie sprawdzać, co jest dobre dla Twojej skóry. Pamiętaj, że w naszych klinikach czekają na Ciebie specjaliści, którzy doradzą dobór najlepszych zabiegów kosmetycznych dla wrażliwej cery.