mira dry klinika beauty skin

Jeszcze do niedawna nadmierna potliwość skazywała nas na nierówną walkę z tym wstydliwym problemem. Stosując różnego rodzaju profesjonalne kosmetyki i środki farmaceutyczne szukaliśmy szans na pozbycie się tej dolegliwości. Jak poradzić sobie z nadpotliwością i zapomnieć o tym problemie? Powinniśmy wiedzieć, że jedyne co może nam przyjść z pomocą to specjalistyczny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Poznaj innowacyjne urządzenie MiraDry.

MiraDry w walce z potliwością

Urządzenie MiraDry to przełom w leczeniu nadpotliwości pach. Nowoczesne rozwiązanie polega na trwałej redukcji gruczołów potowych za pomocą kontrolowanej emisji energii mikrofalowej. Do zabiegu wykorzystywana jest specjalna głowica, technologia MiraWave dostarcza dawkę energii mikrofalowej do obszaru, w którym zlokalizowane są gruczoły potowe w takim stopniu, że są one niszczone. Naskórek i warstwa skóry właściwej jest chłodzona przez cały czas trwania zabiegu.

MiraDry – stop poceniu się na zawsze

System MiraDry zapewnia trwałą redukcję potu w sposób całkowicie bezinwazyjny. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Specjaliści z Beauty Skin zaznaczają, że moc wiązki elektromagnetycznej jest dostosowywany indywidualnie do każdego pacjenta. Aby wyeliminować ryzyko pojawienia się bólu stosowane jest znieczulenie miejscowe. Może pojawić się odczucie nacisku i ciepła pod skórą. Krótkotrwałe miejscowe odczucia gorąca są zwykle dobrze tolerowane. Inne metody tylko tymczasowo maskują potliwość i wymagają powtórzenia w celu podtrzymania skuteczności. Zabieg MiraDry to jedyna droga aby pozbyć się potliwości pod pachami na zawsze.

MiraDry – zalecenia po zabiegu

Przez kilka dni po zabiegu może utrzymywać się obrzęk, zmiana czucia w skórze pod pachami. Wszystkie podrażnienia stopniowo ustępują. Pomocne są miejscowe okłady z lodu i ogólnodostępne środki przeciwbólowe.

MiraDry – efekty i trwałość zabiegu

Zabieg MiraDry to jedna z najskuteczniejszych metod walki z nadmiernym poceniem się. Efekt zabiegu jest prawie natychmiastowy, odczucie poprawy jest zauważalne już następnego dnia po zabiegu. Podczas zabiegu usunięcia gruczołów potowych potliwość pod pachami zmniejsza się nawet do 90%. Aby osiągnąć trwałe rezultaty likwidacji gruczołów potowych zaleca się przeprowadzenie dwóch zabiegów w odstępie około trzech miesięcy. Co należy podkreślić to fakt, że wraz z upływem czasu gruczoły potowe nie regenerują się, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych metod leczenia.

Przeciwwskazania i skutki uboczne

Skorzystanie z tej metody musi zostać poprzedzone konsultacją lekarską. Mikrofale wykorzystywane przez urządzenie MiraDry sprawdzają się przy leczeniu nadpotliwości i nie powodują skutków ubocznych. Cały zabieg jest bezpieczny, jednak nie może być stosowany u dzieci i osób poniżej 18 roku życia.

Pocenie się jest naturalnym zjawiskiem fizjologicznym, jeśli jednak mamy doczynienia z nadmierną aktywnością gruczołów potowych przeradza się to w dokuczliwą przypadłość. Potliwość pach to problem wielu milionów ludzi na całym świecie. Możliwości walki jest kilka, ale nic nie jest tak skuteczne jak zabieg MiraDry.

Więcej informacji o leczeniu nadpotliwości za pomocą MiraDry można znaleźć na stronie beautyskin.com.pl