usuwanie rozstępów beautyskin

Wczesna wiosna to ostatni dzwonek na to, aby zacząć pracę nad sylwetką na lato. Aby podczas wakacji cieszyć się doskonałą figurą i bez skrępowania wypoczywać w kostiumie kąpielowym, warto zainwestować w swoje ciało trochę czasu i wysiłku na kilka miesięcy wcześniej. Na szczęście nie wszystko trzeba robić samemu. Dostępna jest szeroka gama zabiegów estetycznych, z których pomocą można wymodelować sylwetkę i wygładzić skórę, tak, by podczas lata czuć się piękną i atrakcyjną.

Walka z nadmiarem tłuszczu i modelowanie sylwetki

Nadmiar kilogramów po zimie to problem, który dotyczy niemal każdego. Redukcja tkanki tłuszczowej samymi ćwiczeniami wymaga jednak bardzo dużo czasu i dobrze ułożonego planu treningowego, a i to może nie przynieść pożądanych efektów. Na szczęście, wśród wszelakich zabiegów estetycznych dostępne są również te, które pozwolą z powodzeniem pozbyć się warstwy tłuszczu nagromadzonego w organizmie. Jednym z takich zabiegów jest zabieg ultradźwiękami – HiFu. Metoda ta wykorzystuje działanie fal dźwiękowych o bardzo wysokich częstotliwościach, niesłyszalnych dla ludzkiego ucha. Metoda HiFu o największej sile wykorzystywana jest w zabiegu UltraSkin II Absolute. Zabieg ten pozwala nie tylko pozbyć się nadmiaru tłuszczu nagromadzonego w określonych obszarach, ale również wpływa na poprawę kondycji skóry, jej ujędrnienie i wygładzenie. Dodatkowo, działanie ultradźwięków pozwala wymodelować sylwetkę i nadać jej odpowiedni kształt. Zabieg jest w pełni bezpieczny, bezbolesny, a efekty widoczne są już po jednokrotnym zastosowaniu – idealny zabieg, do osiągnięcia sylwetki na lato.

Usuwanie włosków, czyli depilacja laserowa

Wczesna wiosna to już naprawdę ostatni dzwonek na rozpoczęcie depilacji laserem. Metoda ta nie jest bowiem wskazana w okresie, w którym wystawia się ciało na ekspozycję słoneczną. Wczesne miesiące wiosny to jednak jeszcze dobry czas na to, aby zająć się zbędnym owłosieniem, dzięki czemu, gdy nadejdzie lato, będzie można cieszyć się gładką skórą, bez podrażnień czy wrastających włosków. Bez wątpienia jest to zabieg estetyczny, który warto wykonać przed nadejściem lata.

Oczyszczanie, nawilżanie i zabiegi kosmetyczne

Nie tylko zabiegi estetyczne związane z modelowaniem sylwetki są warte wykonania przed nadejściem lata. Nie należy zapominać również o zabiegach kosmetycznych. Pozwolą one poprawić kondycję skóry po zimie – okresie, w którym mróz, niedobór witaminy D, ogrzewanie, suche powietrze i inne czynniki wpłynęły na znaczne jej osłabienie, wysuszenie i utratę jej naturalnego blasku. Do zabiegów kosmetycznych, które warto wykonać, aby zregenerować skórę po zimie, należą peelingi, mezoterapia, zabiegi oczyszczające oraz nawilżające.

Usuwanie rozstępów, blizn i inne zabiegi laserowe

Zima to czas, w którym można poczuć się komfortowo, ukrywając pod grubymi swetrami wszelkie mankamenty ciała, bez konieczności pokazywania ich światu. Wraz z wiosną, a następnie z nadejściem lata temperatura na zewnątrz rośnie – trudno wówczas schować się pod obszernymi swetrami, zresztą kto chciałby siedzieć w swetrze na plaży? Odpowiedź jest prosta, dlatego wraz z początkiem wiosny warto również zdecydować się na zabiegi laserowe, które pozwolą wygładzić skórę i usunąć z jej powierzchni wszelkie nieestetyczne zmiany. Najczęstszym zabiegiem jest oczywiście usuwanie rozstępów, które zaraz po cellulicie są najczęstszą przyczyną kompleksów i obniżenia pewności siebie. Nie tylko rozstępy są jednak w stanie powstrzymać przed odsłonięciem ciała, dlatego warto usunąć z powierzchni skóry inne mankamenty, na przykład blizny czy nieestetyczne znamiona.