modelowanie nóg BeautySkin

Długie, szczupłe nogi to marzenie każdej kobiety. Jednak modelowanie nóg może okazać się o wiele trudniejsze, niż jest to w przypadku innych partii ciała. Uda to niezwykle problematyczna część ciała, którą nie jest łatwo wyszczuplić. Co więcej, skóra na tym obszarze jest szczególnie podatna na powstawanie rozstępów oraz cellulitu. Dlatego walcząc o szczuplejsze nogi, powinniśmy być niezwykle ostrożni. Dobrym i skutecznym sposobem na szczupłe nogi, zamiast godzin spędzonych na siłowni i restrykcyjnych diet, będą nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. Sprawdź, jakie technologie wykorzystywane w naszej klinice pozwolą Ci zmniejszyć obwód Twoich ud, ujędrnią Twoje nogi i pozwolą Ci pozbyć się uciążliwych kompleksów!

Karboksyterapia Julie na perfekcyjne nogi

Jednym z zabiegów, dzięki któremu możemy spełnić swoje marzenie o idealnych nogach, jest karboksyterapia. Jest to kompleksowy zabieg, który nie tylko pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów, ale także jest sprzymierzeńcem w walce z cellulitem i rozstępami. Karboksyterapia to zabieg, który oparty jest na wykorzystaniu dwutlenku węgla. Nowoczesny sprzęt, który wykorzystują specjaliści w naszej klinice, sam dopasowuje parametry zabiegowe indywidualnie do każdego pacjenta. Parametry dobierane są na podstawie rodzaju problemu, jego zaawansowania oraz obszaru, na jakim występuje. Co ważne, karboksyterapii poddać możemy nie tylko całe nogi, ale także same uda lub łydki. Zastosowanie znajdzie też na inne partie ciała, takie jak: boczki, brzuch, pośladki, a nawet szyja i twarz. Zabieg karboksyterapii służy bowiem również do odmładzania.

Redukcja obwodu ud z Vela Shape III

Kolejnym zabiegiem, którym wymodelować możemy nogi, jest Vela Shape III przeznaczony między innymi do redukcji obwodu ud. Vela Shape to innowacyjny zabieg, który łączy w sobie aż trzy technologie: bipolarną falę radiową z promieniowaniem podczerwonym IR oraz masaż próżniowy. Takie połączenie pozwala na kompleksowe wyszczuplenie sylwetki. Vela Shape wykorzystywana jest do modelowania ud, ale też okolic nadkolanowych. Działanie fal pozwala na rozbijanie komórek tłuszczowych i pobudza produkcję włókien kolagenowych, z kolei masaż próżniowy intensyfikuje procesy metaboliczne. Całościowy efekt widoczny jest już po około 8 tygodniach i wykonaniu całej serii zabiegów, których jest zazwyczaj od 3 do 6. Vela Shape dzięki swojemu działaniu nie tylko pozwala wyszczuplić uda, ale także pomaga zredukować niechcianą pomarańczową skórkę.

Kriolipoliza ZLipo – nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza wykonywana w naszej klinice charakteryzuje się połączeniem systemu ZLipo z falą akustyczną. Dzięki takiemu zestawieniu technologii pozwala ona zredukować nawet do 30% nadmiaru tkanki tłuszczowej. Złogi tłuszczowe zostają zamrożone i obumierają, a następnie są naturalnie usunięte z organizmu. Zabieg nie jest bolesny i zazwyczaj wykonuje się go 2-3 razy, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Dzięki kriolipolizie nie tylko możemy wyszczuplić swoje nogi, ale także zredukować niechciany cellulit oraz ujędrnić skórę.

HIFU – innowacyjna technologia skoncentrowanych ultradźwięków na uda

HIFU to jedna z najbardziej znanych technologii w świecie medycyny estetycznej. Ze względu na wiele możliwości zastosowania cieszy się ona niezwykłą popularnością. HIFU wykorzystywana jest nie tylko do redukcji problemów estetycznych, ale także w leczeniu licznych schorzeń. Swoje zastosowanie metoda ta znalazła również w liftingu wiotkiej skóry, a także konturowaniu i ujędrnianiu sylwetki w okolicach ud, kolan oraz łydek. HIFU stosowana jest między innymi w zabiegu Ultraskin II Absolute, który wykonują nasi specjaliści. Pozwala on na długotrwały lifting i redukcję tkanki tłuszczowej. Dzięki temu doskonale sprawdza się w modelowaniu nóg, ale także innych partii ciała.

Dowiedz się więcej o zabiegach na modelowanie nóg, pozbądź się uciążliwych kompleksów i ciesz pięknymi nogami dzięki specjalistom naszej kliniki.