Od lat zmagasz się z dietą, regularnie ćwiczysz, a jednak na Twoim ciele wciąż pozostają miejsca, w których tkanka tłuszczowa nawet nie chce drgnąć? Z pewnością myślałaś już o innych sposobach na jej pozbycie się – zabiegach medycyny estetycznej. Dzięki nim nie tylko wyszczuplisz wybraną partię, lecz także ładnie ją uformujesz, a także poprawisz kondycję skóry.

Wciąż się zastanawiasz? Poznaj najlepsze zabiegi modelowania ciała i zadbaj o siebie już dziś!

Modelowanie sylwetki – kriolipoliza

Marzysz o idealnej sylwetce, jednak obawiasz się inwazyjnych procedur, jak klasyczna liposukcja? Z pomocą może przyjść Ci… chłód! Wszystko dzięki zabiegowi kriolipolizy Z-lipo. Ta bezinwazyjna procedura polega na zasysaniu tkanki przez wybraną wcześniej przez specjalistę głowicę i chłodzeniu jej tak, aby doszło do naturalnego rozpadu komórek tłuszczowych. Dzięki temu organizm samoistnie się ich pozbywa, a ciało staje się znacznie smuklejsze. Dlatego też po wykonaniu takiego zabiegu efekt staje się lepszy z każdym dniem. Ten optymalny uzyskasz po około 1-2 miesiącach.

Modelowanie ciała za pomocą ultradźwięków

Doskonałym wyborem będzie też zabieg HIFU Ultraskin II Absolute. To wyjątkowe urządzenie stymuluje warstwę SMAS, a nawet te położone głębiej, co zapewnia procedurze niesamowitą skuteczność. Co więcej, wszystko odbywa się bez naruszania ciągłości naskórka. Rezultaty są wyjątkowo naturalne, przy czym zauważysz je już po pierwszym zabiegu! Urządzenie nie tylko pomaga pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej czy wygładzić cellulit, lecz także doskonale ujędrnić skórę. Tego typu zabiegi medycyny estetycznej możesz wykonywać między innymi na obszarze brzucha, ud, ramion czy pleców.

Masaż dla modelowania ciała

Fantastyczną metodą modelowania ciała będzie również intensywny masaż. Nie mówimy tu jednak o zabiegu wykonywanym w gabinecie kosmetycznym, a o specjalistycznym masażu próżniowym. Endermologia, bo tak właściwie brzmi jego nazwa, polega na zasysaniu tkanki przez specjalne głowice oraz masowaniu jej za pomocą umieszczonych w nich wałeczków. Jednym z najpopularniejszych zabiegów tego typu jest endermologia Alliance. Pomaga ona nie tylko w wyszczupleniu danej partii, lecz także w usunięciu cellulitu, ujędrnieniu i poprawie napięcia skóry, a nawet zmniejszeniu różnego typu obrzęków. To dzięki temu ten sposób modelowania ciała jest tak uniwersalny.

Modelowanie ciała falami elektromagnetycznymi

To kolejna procedura modelowania ciała przypominająca zabiegi z zastosowaniem IR i ultradźwięków. Wytwarzane przez urządzenie mikrofale sprawiają, że tkanka nagrzewa się w bezpieczny sposób, co pozwala pozbyć się uporczywego tłuszczu, napiąć skórę i zlikwidować pomarańczową skórkę. W naszej klinice wykorzystujemy nowoczesne urządzenie Onda, wytwarzające fale o bezpiecznej częstotliwości 2,45 GHz. Dodatkowy system chłodzenia podnosi komfort zabiegu, dlatego jest on dla pacjenta właściwie bezbolesny.

Najskuteczniejsze połączenie sił w modelowaniu ciała?

Wiesz już, na czym polegają zabiegi wyszczuplające i ujędrniające IR oraz masażu próżniowego. Ale czy wiesz, co by się stało, gdyby połączyć je ze sobą? A może jeszcze dodać bipolarną falę radiową? My wiemy! W ten sposób powstała ultraskuteczna, bezinwazyjna technologia VelaShape III!

Za sprawą tego urządzenia komórki tłuszczowe ulegają upłynnieniu, a skóra staje się znacznie lepiej napięta przez dobrze Ci już znany proces rozgrzewania. Sprawia to, że ciało staje się doskonale wymodelowane, a przy tym wyraźnie szczuplejsze. Teraz z pewnością ulubiona sukienka znów będzie leżeć na Tobie doskonale.

Wciąż zastanawiasz się, jaki sposób na modelowanie ciała mógłby sprawdzić się u Ciebie? Koniecznie wybierz się do nas na konsultację i omów swoje wątpliwości z jednym z naszych specjalistów. W ten sposób z pewnością znajdziesz rozwiązanie dla siebie!