Medycyna estetyczna i chirurgia

Głównym założeniem medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej jest korekcja wszelkich defektów, mająca na celu poprawę samopoczucia, wyglądu a także zdrowia pacjenta. Każda ingerencja estetyczna czy chirurgiczna wiąże się z pewnym ryzykiem, dlatego warto oddać się w ręce zaufanego, doświadczonego i wykwalifikowanego specjalisty.

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską. W Klinice Beauty Skin zabiegi wykonują doktor n. med. Aldona Stachura oraz doktor Marta Błażewicz, które cieszą się wysokimi opiniami swoich pacjentów!

 

Cennik medycyny estetycznej i chirurgii

ZabiegCena
Konsultacja130 zł*
Badanie dermatoskopem100 zł
Mezoterapia- 1 ampułkaod 600 zł
Osocze bogatopłytkowe- twarz1100 zł
Osocze bogatopłytkowe- twarz i szyja1500 zł
Toksyna botulinowa- Azzalure 1 okolica550 zł
Kolagen Linerase- 1 ampułka1300 zł
Kwas hialuronowy1100-1500 zł
Lipoliza- 1 ampułka600 zł
Nici PLLA tornado- 20 szt1400 zł
Nici liftingujące (haczykowe)2000 zł
Usunięcie zmiany skórnej300-600 zł
Badanie histopatologiczne100 zł
*w dniu wykonywania zabiegu konsultacja jest bezpłatna

„Moj ulubiony salon to Beauty Skin. Regularnie korzystam z zabiegów laserem Vectus – depilacji laserowej, która pozwala na stałe pozbyć sie owłosienia. Włosy z zabiegu na zabieg są coraz słabsze i nie ma problemu wrastających włosków.” www.ibeauty.pl

„Przeświadczenie o medycynie skalpela odchodzi do lamusa, dziś można dbać o skórę zabiegami laserowymi i takie sobie chwalę, korzystając z nich w Beauty Skin” . TV Zebrra

„Fajnie, że istnieją takie zabiegi jak w Beauty Skin,  które są nieinwazyjne, a poprawiają wygląd i samopoczucie.” TV Zebrra

Dodatkowe informacje

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzyknięciu w skórę substancji leczniczej. Mezoterapia igłowa wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, przeciwstarzeniowe, redukuje tkankę tłuszczową. Jest pomocna także w eliminowaniu problemów skóry trądzikowej o rozszerzonych ujściach gruczołów łojowych.

Celem mezoterapii igłowej jest dostarczenie skórze skondensowanej postaci koktajli odżywczych, które dogłębnie odżywią skórę i zwalczą jej niedoskonałości. W klinice BeautySkin zabieg mezoterapii posiada nienaganną opinię i wielu zadowolonych z efektów pacjentów.

Przeciwwskazania:

•     nadwrażliwość na składniki preparatu,

•     aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe (opryszczka) i grzybicze,

•     choroby nowotworowe,

•     choroby pęcherzowe skóry,

•     ciąża i okres karmienia piersią,

•     łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu,

•     nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze,

•     zły stan zdrowia np. przeziębienie,

•     przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu,

•     zaburzenia krzepnięcia,

•     stany zapalne skóry,

•     przyjmowanie antykoagulantów (aspiryna)

Mezoterapia igłowa daje efekt wygładzenia zmarszczek, poprawy sprężystości i napięcia skóry, a także młody i promienny wygląd twarzy. Wszystko to zawdzięcza się nowoczesnym metodom iniekcji. Mikronakłucia tworzone w trakcie zabiegu wpływają dodatnio na stymujację trzech rodzajów komórek w skórze, które są odpowiedzialne za piękny wygląd skóry:

  • keratynocytów – poprzez wpływ na faktor wzrostu (GF)
  • melanocytów – regulując pigmentację w skórze
  • fibroblastów – pobudzając produkcję kolagenu i elastyny

Zabieg na twarz z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego ma na celu głęboką regenerację i silne odmłodzenie skóry. Według opinii lekarzy osocze bogatopłytkowe zawiera liczne substancje, które stymulują skórę do produkcji kolagenu, naczyń krwionośnych oraz przyśpieszają tworzenie się nowych warstw naskórka.

Dzięki tej metodzie skóra staje się młoda, gładka i promienna, zmarszczki zostają wyraźnie spłycone i wygładzone, a włosy mocniejsze. To zabieg nie tylko skuteczny, ale także bardzo bezpieczny i często stosowany na skórę twarzy i głowy przez Klientki Beauty Skin zarówno w Warszawie jak i w Radomiu.

Osocze bogatopłytkowe jest produktem otrzymywanym z własnej krwi pacjenta. Jest ono bardzo bogate w czynniki wzrostu, które pobudzają komórki macierzyste do regeneracji,wspomagają procesy angiogenezy.

Dla uzyskania pożądanych efektów rekomendowana jest seria 3 lub 4 zabiegów. Decydującą serię zabiegową i odstępy między nimi ustala lekarz po przeprowadzeniu wywiadu i doprecyzowaniu oczekiwań pacjenta.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg, który nadaje wargom piękny i pełny kształt bez użycia skalpela. Zabieg można określić jako naturalne powiększanie ust, ponieważ preparat, który jest wykorzystywany, znajduje się we wszystkich organizmach żywych, również w ludzkim.

Dzięki zabiegowi można uzyskać efekt powiększenia ust oraz wymodelowania ich konturu. Zabieg poprawia nie tylko urodę, ale również samopoczucie.

Kwas hialuronowy występuje we wszystkich organizmach żywych, również w organizmie ludzkim, dlatego używanie go w dermatologii i kosmetyce jest całkowicie bezpieczne.

Kwas hialuronowy ma silne właściwości wiązania wody w skórze właściwej. Naturalnie u człowieka jest on składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej, dlatego jego utrata z wiekiem powoduje procesy starzenia. Dostarczenie skórze kwasu hialuronowego wiąże się więc z przywróceniem jej zdolności wiązania wody i odmłodzenia wyglądu.

Po 9-12 miesiącach preparaty kwasu hialuronowego stopniowo podlegają degradacji i ulegają całkowitemu wchłonięciu. Należy wówczas zabieg powtórzyć.

  • Zmiana jest poddana badaniu histopatologicznemu.
  • Ważne jest zapobieganie rozciąganiu miejsca operowanego, ograniczenie ekspozycji na słońce, masaż i stosowanie preparatów „na blizny“.
  • Zdjęcie szwów następuje po 7-14 dniach, w zależności od lokalizacji.

dr Aldona Stachura

dr Marta Błażewicz