endermologia na ujędrnianie Beauty Skin

Każda z nas marzy o jędrnej, idealnej skórze nawet w dojrzałym wieku. Na skutek lat staje się ona jednak coraz bardziej zwiotczała i traci swój naturalny blask. Dzięki innowacyjnym zabiegom medycyny estetycznej możesz jednak zatrzymać piękno swojej skóry na dłużej. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów ujędrniających wśród pacjentów naszej Kliniki jest zabieg Endermologii LPG Alliance. Jej kompleksowe działanie pozwala nie tylko na wymodelowanie sylwetki czy redukcję cellulitu, ale także pobudzenie produkcji kolagenu, czy kwasu hialuronowego odpowiedzialnych za jędrność skóry. Zabieg ten odznacza się też niezwykle dużym bezpieczeństwem, dzięki czemu decyduje się na niego coraz więcej pacjentek.

Dlaczego skóra traci swoją naturalną jędrność?

Wraz z upływem lat nasza skóra staje się coraz słabsza i zwiotczała. Jest to naturalny proces, na który wpływ ma wiele czynników. Przede wszystkim wraz z wiekiem zmniejsza się produkcja elastyny, a także włókien kolagenowych – składników odpowiedzialnych za elastyczność skóry. Ubywać zaczyna także kwasu hialuronowego, który pomaga zachować jej naturalną sprężystość. W związku z powyższymi procesami na skórze zaobserwować możemy charakterystyczne przebarwienia, bruzdy i zmarszczki. Skóra, która traci swoją elastyczność, traci swój blask i naturalne piękno. Jak więc zapobiec procesom starzenia się skóry?

Jak zapobiegać procesom wiotczenia skóry?

Całkowite zapobieganie procesowi starzenia się skóry nie jest możliwe. Za pomocą odpowiedniej pielęgnacji czy diety możemy jednak go spowolnić, a także zmniejszyć jego intensywność. Niezbędne jest stosowanie odpowiednich preparatów do twarzy, które odżywią i dogłębnie nawilżą naszą skórę. Ważne jest korzystanie z kremów z wysokim filtrem, który ochroni nas przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.  Preparaty powinniśmy zacząć stosować jak najszybciej – procesy starzenia się skóry rozpoczynają się bowiem już po 25 roku życia. Zbilansowana dieta, bogata w składniki odżywcze, a także ograniczanie używek również mają duży wpływ na stan naszej skóry. Co jednak zrobić, gdy na skórze pojawią się zmiany? Endermologia na ujędrnianie pomoże skórze odzyskać prawidłowe napięcie i elastyczność.

Profesjonalne ujędrnianie skóry – zabieg Endermologii LPG Alliance

Do celów walki ze skutkami procesu starzenia się medycyna estetyczna stworzyła kilka zabiegów, których zadaniem jest odmłodzenie oraz przywrócenie jędrności skóry. Jednym z takich zabiegów jest Endermologia LPG Alliance, która pozwala na kompleksową regenerację skóry i wymodelowanie ciała. Jej zadaniem jest:

  • pobudzenie metabolizmu komórkowego,
  • stymulacja produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego odpowiedzialnych za sprężystość skóry,
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • poprawienie krążenia krwi i limfy,
  • eliminacja szkodliwych toksyn z organizmu,
  • wygładzenie cellulitu,
  • konturowanie ciała.

Endermologia wykonywana jest specjalnym urządzeniem, które wytwarzając podciśnienie, stymuluje skórę do produkcji elastyny i kolagenu, a także pobudza krążenie i metabolizm komórkowy. Zabieg endermologii trwa około 40 minut i zazwyczaj aby osiągnąć całkowity efekt należy wykonać od 10 do 15 zabiegów. Co ważne, ujędrnianie skóry endermologią jest całkowicie bezpieczne, a dzięki wykorzystywanej technologii zmiennego ciśnienia jest także bezbolesne.

Dowiedz się więcej na temat profesjonalnych zabiegów od specjalistów z naszej Kliniki, zobacz, jak działa endermologia na ujędrnianie i poznaj moc jej działania na własnej skórze!