Pojawienie się zmarszczek to jedna z pierwszych oznak starzenia się skóry. Jak skutecznie walczyć z kurzymi łapkami, chomiczymi policzkami, opadającymi powiekami i utratą owalu twarzy? Doskonałym zabiegiem odmładzającym, który daje spektakularne efekty przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa jest bezoperacyjny lifting twarzy Ultraskin II Absolute – co odpowiada za wysoką skuteczność tej metody?

Lifting twarzy a przyczyny osłabienia kondycji skóry

Główną przyczyną zmarszczek, utraty napięcia i elastyczności skóry twarzy jest naturalny proces starzenia się, którego skutki są zauważalne po 25.-30. roku życia. Pierwsze symptomy starzenia obserwujemy w okolicy oczu – właśnie w tym rejonie skóra jest najdelikatniejsza i wyjątkowo cienka. Następnie pojawiają się bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki wokół ust i bruzdy na czole (wiele zależy też od predyspozycji genetycznych).

Negatywne zmiany postępują szybciej u osób palących nałogowo tytoń, nadużywających alkoholu, miłośników solarium oraz intensywnego opalania się (zwłaszcza, jeśli nie stosują oni ochronnych filtrów przeciwsłonecznych). Powstawaniu zmarszczek, bruzd i wiotczeniu skóry sprzyja chroniczny stres, niedostateczna ilość snu, a także brak profilaktyki przeciwzmarszczkowej. Innym czynnikiem sprawczym jest niewłaściwa pielęgnacja. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw tego typu defektom urody – lifting twarzy z użyciem skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości pozwala odzyskać młody, świeży wygląd i cieszyć się gładką, zrewitalizowaną skórą o jednolitym kolorycie.

Lifting twarzy Ultraskin II Absolute – najsilniejsza technologia HIFU

Ultraskin II Absolute wykorzystuje najsilniejszą technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Ultradźwięki docierają do wszystkich warstw skóry (tkanki podskórnej, tłuszczowej, warstwy mięśniowo-powięziowej twarzy). Pobudzone zostają naturalne procesy regeneracji, dochodzi do głębokiej przebudowy skóry. Lifting skóry z wykorzystaniem tej zaawansowanej i bezpiecznej technologii jest nieinwazyjny, nie musimy obawiać się naruszania ciągłości naskórka, czy długiej rekonwalescencji.

Ultraskin II Absolute – remedium na wiotką skórę 

Lifting skóry Ultraskin II Absolute nie wymaga zastosowania znieczulenia, trwa od 20 do 60 minut, w zależności od danego problemu urodowego. Duża dowolność w regulowaniu gęstości i długości impulsów sprawia, że specjalista może wykonać procedurę zabiegową z różną intensywnością oraz niespotykaną dotąd precyzją. Bezpośrednio po zabiegu na skórze mogą pojawić się zaczerwienienia i  delikatna opuchlizna. Wystarczy jedna wizyta w gabinecie medycyny estetycznej, by móc odmienić swój wygląd i pozbyć się kompleksów. Jakich efektów możemy się spodziewać, decydując się na lifting skóry Ultraskin II Absolute? Zabieg pozwala:

  • zredukować tzw. chomicze policzki,
  • podkreślić kontur linii żuchwy,
  • usunąć zmarszczki wokół oczu i ust,
  • wygładzić pomarszczoną skórę szyi,
  • zlikwidować wiotkość górnej powieki,
  • odmłodzić dekolt,
  • unieść brwi (otworzyć oko).

Ultraskin II Absolute sprawdza się również do liftingu ciała, redukując wiotkość ramion, brzucha, pośladków ud, czy łydek. Ten innowacyjny zabieg może również pomóc w redukcji miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Technologia HIFU jest dedykowana dla wszystkich osób (nie tylko kobiet, ale i mężczyzn w różnym wieku), które chcą zlikwidować oznaki starzenia, zwiększyć jędrność i napięcie skóry bez ingerencji chirurgicznej, blizn i dolegliwości bólowych.

Podsumowując, bezoperacyjny lifting skóry z użyciem rewolucyjnej technologii HIFU gwarantuje długo utrzymujący się efekt odmłodzenia, bez uszkodzeń wierzchnich warstw skóry, stanowiąc doskonałą alternatywę dla nici liftingujących, wypełniaczy, czy mezoterapii mikroigłowej. Umów się na konsultację w naszej klinice, chętnie dobierzemy dla Ciebie zabieg medycyny estetycznej, który przywróci Twojej skórze świetną kondycję i młodzieńczy blask.