botoks cena

Wraz z wiekiem Twoja skóra produkuje mniej białek kolagenu i elastyny. Dzięki temu staje się cieńsza i mniej odporna na uszkodzenia. Ekspozycja środowiskowa, odwodnienie i toksyny mogą sprawić, że Twoja twarz będzie bardziej podatna na powstawanie wyraźnych zmarszczek. Zmarszczki są naturalną częścią procesu starzenia się i nie ma powodu, aby bać się ich pojawienia. Ale jeśli chcesz spowolnić oznaki starzenia się twarzy, możesz to zrobić w naturalny sposób.

Tutaj z pomocą przychodzą nowoczesne metody nieinwazyjnego liftingu. Z wiekiem skóra traci swoją jędrność i mogą pojawiać się na niej nieestetyczne plamy. Nie każda kobieta jest gotowa na operację, dlatego tak ważne jest, aby skorzystać z innych metod, jakie oferuje nam współczesna medycyna i kosmetologia.

Czym jest lifting SonoQueen?

Sono Queen dostępny w BeautySkin w Warszawie lub Radomiu jest nowoczesnym urządzeniem, które w bezinwazyjny i bezpieczny sposób pozwala osiągnąć efekt liftingu ciała i twarzy. W swoim działaniu wykorzystuje technologię ultradźwięków, specjalnie dobrane fale przenikają przez 3 warstwy skóry: skórę właściwą, tkankę tłuszczową, aż do powięzi mięśniowej. Prowadzi to do korzystnego dla naszego wyglądu wzrostu produkcji kolagenu. Sono Queen zapewnia skuteczne działanie bez użycia skalpela, wykluczając tym samym okres rekonwalescencji.

Lifting SonoQueen – fakty i mity

Oto kilka faktów i mitów na temat korzystania z Sono Queen.

 1.   Korzystanie z Sono Queen jest bolesne – MIT. Korzystanie z tego zabiegu nie jest bolesne. Zdecydowanie jest mniej bolesny niż inne zabiegi – również te, które są inwazyjne.
 2.   Każdy może skorzystać z zabiegu – MIT. Nie należy poddawać się zabiegowi w przypadku:
 •       ciąży i laktacji,
 •       chorób nowotworowych,
 •       epilepsji,
 •       antybiotykoterapii,
 •       wstawionych rozruszników serca
 1.     Zabieg dobrze działa nie tylko na twarz – Urządzenie może być stosowane zarówno na ciało:
 • uda, pośladki, brzuch,
 •  piersi,
 • okolice kolan, pelikany,
 • ·        jak i na twarz:
 • okolice oczu, linii żuchwy, czoło,
 •  szyja, dekolt, policzki.
 1.   Sono Quuen to HiFu – prawda. SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.
 2. Efekty zabiegu są widoczne po kilku tygodniach – MIT. Efekty zabiegu są widoczne od razu po nim.

Dlaczego warto wykonać zabieg?

Zastanawiasz się, czy niechirurgiczne zabiegi odmładzania twarzy to dobra inwestycja, czy też lepiej poczekać na lifting twarzy?  W badaniu, opublikowanym w Aesthetic Surgery Journal, przeprowadzono ankietę wśród pacjentów, którzy przeszli chirurgiczny lifting twarzy przed 50 rokiem życia, pytając ich, jakie niechirurgiczne zabiegi stosowali przed operacją i czy żałowali kosztów tych zabiegów, biorąc pod uwagę, że zdecydowanie się na inwazyjny liftingu twarzy. Spośród 82 respondentów większość stwierdziła, że ​​nie żałuje wydawania pieniędzy na mniej inwazyjne alternatywy, takie jak zastrzyki BOTOX® i wypełniacze, laserowy resurfacing skóry i niechirurgiczne napinanie skóry w latach poprzedzających operację liftingu. W rzeczywistości uczestnicy poinformowali, że leczenie niechirurgiczne pomogło im wyglądać średnio o 4 do 5 lat młodziej.

Dlaczego pacjenci decydują się na zabiegi typu SonoQueen?

Główny powód, dla którego pacjenci decydują się na operację liftingu twarzy? To wygoda, a nie koszt. Bezinwazyjny lifting nie wymaga wielu tygodni rekonwalescencji. I to jeden z głównych czynników, dlaczego pacjenci decydują się na alternatywne zabieg, zamiast pójść pod nóż.

Po zabiegu zaleca się stosowanie kremu z filtrem. Aby zabieg był skuteczny, a efekty widoczne jak najdłużej zaleca się wykonywanie serii. Ważna jest regularność.

Jest wiele faktów i mitów na temat zabiegów. Warto jednak samemu zdecydować, czy dana metoda jest dla nas. Interesujesz się zabiegiem SonoQueen? Sprawdź ofertę naszych klinik.