modelowanie zabieg klinika

Wiele osób marzy o zgrabnej sylwetce, stosuje dietę, która nie jest lekka ani przyjemna, chcąc osiągać szybszy efekt zażywa suplementy. Ponieważ odchudzanie bywa trudne, warto skorzystać z metody, która nie tylko ułatwi pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale także będzie bezbolesna i bezinwazyjna. W walce z nagromadzonym tłuszczem pomoże kriolipoliza ZLipo.

Dzięki kriolipolizie ZLipo możemy zredukować tkankę tłuszczową z:

– wewnętrznej strony ud, łydek

– brzucha

– okolic kolan

– okolic ramion

– bryczesów

– pośladków.

Zabieg ten jest pomocny również przy zwalczaniu cellulitu.

Kriolipoliza – technologia ZLipo wraz z falą akustyczną Z Wave Pro

Zabieg modelujący sylwetkę wykorzystuje ZLipo – innowacyjne urządzenie wraz z falą akustyczną Z Wave Pro. To udoskonalone rozwiązanie w dziedzinie medycyny estetycznej. Pozwala pozbyć się na stałe nawet do 35% nadmiaru tkanki tłuszczowej. Cały zabieg można podzielić na dwa etapy.

Pierwszy ETAP Kriolipoliza ZLipo to kontrolowane zamrażanie komórek tłuszczowych i ich rozpad (lipoliza) pod wpływem niskiej temperatury. Dwie głowice zasysają tkanki tłuszczowe z problematycznego miejsca, następnie zostają one schłodzone do odpowiedniej temperatury. Zamrożone komórki tłuszczowe usuwane są z organizmu poprzez naturalne procesy fizjologiczne. Jak podkreślają specjaliści z Beauty Skin czas trwania zabiegu oraz temperatura dobierane są w zależności od grubości tkanki tłuszczowej na danej partii ciała.

Drugi ETAP fala akustyczna Z Wave Pro rozbija komórki tłuszczowe, poprawia elastyczność skóry i stymuluje produkcję kolagenu w skórze. Dzięki działaniu fali efektywność zabiegu odchudzenia wzrasta o 44%.

Kriolipoliza ZLipo – dlaczego warto?

Kriolipoliza ZLipo jest:

– skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej – celem zabiegu jest jest doprowadzenie do trwałego usunięcia tkanki tłuszczowej. Już po pierwszym zabiegu komórki tłuszczowe obumierają, co przekłada się na zmniejszenie obwodu ciała w miejscu zabiegu. Dzięki połączeniu ZLipo i Z Wave Pro efekty są widoczne po 1-2 miesiącach. Pozwala to też skrócić czas zabiegu o połowę, dwie głowice pozwalają wykonać dwa obszary jednocześnie

– bezbolesna i bezinwazyjna metoda odchudzania – kriolipoliza to bezinwazyjny zabieg trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, bez interwencji chirurga. Zabieg wykonywany jest miejscowo, bez potrzeby znieczulenia

– bezpieczna – kriolipoliza ZLipo jest całkowicie bezpieczna, niszczy tylko komórki tłuszczowe, zabieg nie uszkadza skóry właściwej, naskórka czy nerwów.

Spektakularne efekty modelowania sylwetki dzięki kriolipolizie Zlipo

Efekty zabiegu to m.in.:

– zlikwidowana tkanka tłuszczowa (utrata zbędnej masy ciała)

– znaczna redukcja cellulitu

– wymodelowana sylwetka.

Przeciwwskazania do kriolipolizy

– ciąża i karmienie piersią

– zaburzenia krążenia

– cukrzyca

– choroba Rynuada

– nowotwory

– choroby skóry (zakaźne, wirusowe, grzybicze)

– krioglobulinemia

– zapalanie wątroby

– rozrusznik serca

– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Kriolipoliza bardzo często porównywana jest do klasycznego zabiegu liposukcji. Dzięki kriolipolizie ZLipo pozbywamy się znienawidzonej tkanki tłuszczowej bez konieczności poddawania się inwazyjnemu zabiegowi chirurgicznemu. Skuteczność działania zimna na podskórne komórki tłuszczowe została potwierdzona wieloma badaniami. Polecana jest osobom, które nie osiągnęły oczekiwanych rezultatów odchudzania stosując diety i ćwiczenia, a także tym które z różnych powodów nie mogą jej stosować, a chcą cieszyć się idealną figurą bez nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat kriolipolizy ZLipo? Odwiedź stronę www.beautyskin.com.pl