kriolipoliza na uda Beauty Skin

Problem z utratą jędrności i cellulitem dotyczy najczęściej ud i pośladków. Nawet młode kobiety, często pomimo braku nadwagi, poszukują sposobów na poprawę wyglądu swoich nóg. Zobacz, dlaczego cellulit powstaje właśnie na udach i jak radzi sobie z tym problemem kriolipoliza ZLipo z uderzeniową falą akustyczną!

Dlaczego cellulit tworzy się na udach?

Dawniej problem z cellulitem nie był tak powszechny, jednak obecnie coraz więcej kobiet miewa kompleksy z powodu nieestetycznej “pomarańczowej skórki”. Dlaczego? Otóż cellulit to nierównomiernie rozłożona tkanka tłuszczowa, która najczęściej powstaje w wyniku zaburzonego mikrokrążenia.

Zaburzony przepływ krwi sprawia, że w tkankach dochodzi do zastoju limfatycznego i powstawania obrzęków. Jest to przyczyną gromadzenia się toksyn w organizmie, te z kolei uwydatniają nierównomiernie gromadzące się komórki tłuszczowe i pogłębiają rozwój cellulitu. Z tego właśnie powodu cellulit tworzy się głównie na udach, które w wyniku wielu czynników są narażone na osłabione krążenie. Co więcej, zaburzenia mikrokrążenia przyczyniają się nie tylko do powstawania nierówności, ale osłabiają także kondycję skóry, która staje się cienka i wiotka.

Choć cellulit w dużej mierze zależy od genów, na jego powstawanie duży wpływ ma również:

  • nieodpowiednie obuwie – częste zakładanie butów na obcasie jest jednym z powodów zaburzenia krążenie;
  • nieodpowiednia dieta – nie tylko pokarmy tłuste i słodkie wpływają na kondycję ud. Również żywność przepełniona sztucznymi dodatkami ma wpływ na powstawanie cellulitu;
  • brak aktywności fizycznej – siedzący lub stojący tryb pracy oraz brak ćwiczeń przyczynia się do utraty jędrności, ponieważ tkanki nie są odpowiednio wzmacniane, a tym samym nie zachowują prawidłowego zwarcia skóry;
  • nieodpowiednia odzież – zbyt obcisłe rajstopy i legginsy także zaburzają mikrokrążenie.

Kriolipoliza ZLipo na uda – co to za zabieg?

Poza dietą i ćwiczeniami, które często okazują się niewystarczające, kobiety coraz częściej decydują się na kriolipolizę ZLipo na uda. W odróżnieniu od wielu metod ujędrniających i wyszczuplających uda, podczas kriolipolizy dochodzi do niszczenia komórek tłuszczowych w wyniku niskiej temperatury. Kontrolowane chłodzenie tkanek doprowadza do reakcji zapalnej w obrębie komórek tłuszczowych, dzięki czemu możemy zredukować nadmiar tłuszczu na wybranej partii ciała. Zniszczone komórki są następnie usuwane w wyniku naturalnych procesów poprzez odprowadzanie wraz z toksynami przez układ limfatyczny.

Co ważne, zamrażanie tłuszczu odbywa się po “zassaniu” fałdu skórnego przez głowicę urządzenia. Jednocześnie dochodzi więc do działania mechanicznego. Masaż w podciśnieniu usprawnia układ limfatyczny, który usuwa nie tylko zniszczone komórki tłuszczowe, ale także toksyny i nadmiar płynów. Kriolipoliza na uda Zlipo to zabieg, który został ponadto wzbogacony o falę Z-Wave PRO. To właśnie uderzeniowa fala akustyczna wspomaga rozbijanie zamrożonych komórek. Działanie takie ułatwia ich eliminację, a tym samym przyspiesza pojawienie się efektów po zabiegu.

Jakie efekty daje Kriolipoliza ZLipo na uda?

Kriolipoliza ZLipo zastosowana na uda inicjuje rozpad komórek tłuszczowych, które są kolejno stopniowo usuwane z organizmu. Już po kilku dniach od pierwszego zabiegu możemy zaobserwować wyraźną poprawę kondycji skóry, która staje się napięta. Natomiast na efekt należy poczekać ok. 1 do 3 miesięcy po ostatnim zabiegu z zalecanej serii.

Ostateczne efekty zależą m.in. od objętości tkanki tłuszczowej, stopnia zaawansowania cellulitu, czy wiotkości skóry. Ilość serii zabiegowych, jak również moc urządzenia, zawsze dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb. Dzięki temu możemy liczyć na zadowalające efekty uzyskiwane systematycznie w stosunkowo krótkim czasie.

Nasze uda po przeprowadzeniu zalecanej serii kriolipolizy ZLipo mogą stać się:

  • szczupłe,
  • jędrne,
  • pozbawione cellulitu,
  • gładkie,
  • napięte.

Jeśli masz dość ukrywania ud pod spodniami – umów się na konsultację w Beauty Skin! Zyskaj szczupłe i jędrne uda dzięki zabiegom na cellulit jeszcze tej zimy!