Masywne, duże uda to kompleks niejednej przedstawicielki płci pięknej. Jak wysmuklić tą problematyczną partię ciała, gdy nawet ścisła dieta i intensywne ćwiczenia nie przynoszą pożądanych rezultatów?

Idealnym sposobem na zmniejszenie obwodów ud jest poddanie się serii zabiegów kriolipolizy Z-Lipo. Połączenie procedury zabiegowej Z-Lipo i Z-Wave PRO pozwala zredukować tkankę tłuszczową z najbardziej opornych miejsc, bez skutków ubocznych i dolegliwości bólowych.

Kriolipoliza Z-Lipo – innowacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej 

Grube, nieestetyczne uda, które są wręcz nieproporcjonalne do reszty figury sprawiają, że wiele kobiet wstydzi się włożyć krótkie szorty latem, z zazdrością spoglądając na koleżanki, które nie mają tego problemu i chętnie eksponują swoje szczupłe, zgrabne nogi. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje mnóstwo skutecznych zabiegów, dzięki którym możemy wyszczuplić zbyt pełne uda i pozbyć się wieloletnich kompleksów na ich tle. Zadowalające efekty daje kriolipoliza Z-Lipo, która jest stosowana w najlepszych klinikach na całym świecie. Komórki tłuszczowe (tzw. adipocyty) są wrażliwe na zimno, dzięki czemu ich schładzanie, pozwala zmniejszyć obwody problematycznych miejsc w bezinwazyjny i bezbolesny sposób. Co warto wiedzieć o przełomowej technologii Z-Lipo, zanim zdecydujemy się na pierwszy zabieg?

Nowoczesne urządzenie do kriolipolizy Z-Lipo 

W jaki sposób kriolipoliza Z-Lipo może wymodelować masywne uda? Zabieg polega na zamrażaniu złogów tłuszczu, co powoduje stopniową degenerację adipocytów, bez uszkadzania innych struktur podskórnych (zniszczone komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w naturalnych procesach fizjologicznych). Fałdy skórne są zasysane przez specjalne głowice urządzenia, a następnie schładzane w precyzyjny i kontrolowany sposób. Warto podkreślić, że niska temperatura nie działa powierzchniowo, a dociera w głąb tkanek, co wpływa na wysoką efektywność kriolipolizy. W kolejnym etapie procedury zabiegowej, schłodzony wcześniej obszar ud jest poddany fali uderzeniowej (fala akustyczna z Wave PRO) – dzięki intensywnemu masażowi drenującemu ryzyko wystąpienia obrzęków, zasinień i krwiaków po zabiegu jest zmniejszone do minimum. Praktycznym rozwiązaniem jest też możliwość ustawienia indywidualnych parametrów pod każdego pacjenta. Jakich efektów można się spodziewać decydując się na kriolipolizę Z-Lipo? W zależności od indywidualnego przypadku, możemy liczyć na redukcję 20-40% tkanki tłuszczowej w obrębie ud. Co więcej, dobroczynne działanie zimna sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna. Wystarczą już 2-3 zabiegi, by znacząco wyszczuplić górną partię nóg i cieszyć się piękną, smukłą figurą. Kriolipoliza jest krótkotrwałą procedurą. Jedna sesja trwa do 75 minut. Brak okresu rekonwalescencji sprawia, że nie musimy rezygnować z życia zawodowego, czy towarzyskiego.

Komu jest polecana szczególnie kriolipoliza Z-Lipo?

Kriolipoliza Z-Lipo pozwala znacznie zmniejszyć złogi tłuszczu nie tylko na udach, ale i na:

  • brzuchu,
  • ramionach,
  • plecach,
  • okolicach kolan,
  • boczkach.

Z zabiegu mogą skorzystać również mężczyźni, u których zdiagnozowano ginekomastię (rozrost tkanek w obrębie jednej lub obu piersi) lub osoby chcące zlikwidować podwójny podbródek. Warto wspomnieć, że kriolipoliza nowej generacji (Z-Lipo+Wave PRO) otrzymała międzynarodowy certyfikat FDA w leczeniu cellulitu.

Chcesz pozbyć się zbędnej, opornej tkanki tłuszczowej z obszaru ud i poprawić ich wygląd? Umów się na nowoczesny zabieg kriolipolizy Z-Lipo w naszej renomowanej klinice medycyny estetycznej (jako jedno z niewielu miejsc, przeprowadzanym przed zabiegiem Z-lipo badanie USG, dzięki czemu możemy precyzyjnie określić grubość tkanki tłuszczowej). To jedna z najskuteczniejszych metod modelujących, dzięki której twoja sylwetka nabierze ładnego, proporcjonalnego kształtu i w końcu będziesz zadowolona ze swoich ud, z dumą eksponując ciało podczas wakacyjnego wyjazdu!