Dbanie o kondycję to wybór stylu życia, do którego musisz się zobowiązać każdego dnia, aby utrzymać swoje wyniki. Dzięki regularnym ćwiczeniom, konsekwentnej diecie i dobrej postawie możesz zachować zdrową formę. Warto również pomóc naturze i skorzystać z zabiegów oferowanych przez naszą klinikę.

W BeautySkin w Warszawie i w Radomiu możesz wykonać zabiegi modelujące ciało, które poprawią napięcie skóry, zmniejszają widoczność tkanki tłuszczowej i wysmuklą sylwetkę.

Ultraskin II Absolute na piękną sylwetkę

Ultraskin II jest to jedyna medyczna platforma HIFU, dzięki technologii skoncentrowanych ultradźwięków (HIFU) stymuluje warstwę SMAS, oraz głębiej położone partie skóry bez przerywania ciągłości naskórka. Efektem zabiegu jest długotrwały lifting, dzięki dodatkowej stymulacji skóry właściwej możliwa jest jej głęboka przebudowa. Ultraskin II jako jedyna technologia na rynku umożliwia penetrację głębokich warstw tkanki podskórnej, gwarantując usuwanie miejscowych złogów tkanki tłuszczowej dzięki aplikatorowi Ultra Deep 13mm. Technologia Ultraskin II została poparta wieloma badaniami i publikacjami naukowymi. Zabieg dostępny jest w atrakcyjnych cenach od 800 do 4000 tysięcy złotych. Koszt całkowity uzależniony jest od partii ciała, nad którą pracują specjaliści oraz od liczby zabiegów.

Redukcja tkanki tłuszczowej – kriolipoliza ZLipo

Wysoce innowacyjna KRIOLIPOLIZA ™ – System Z Lipo wraz z falą akustyczną Z Wave PRO to w 100% nieinwazyjny i bezpieczny zabieg. Metoda ta polega na zamrażaniu złogów tłuszczu w kontrolowanym i bezpiecznym czasie zabiegowym.

Nasza klinika, jako pierwsza w Polsce posiadała te urządzenia. Doświadczenie w pracy z Z-LIPO wpływa na doskonałe rezultaty przeprowadzonych zabiegów. Jako jedni z niewielu klinik, przed procedurą dokonujemy pomiaru tkanki tłuszczowej przy pomocy USG. Często pomimo zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej pozbycie się tkanki tłuszczowej z newralgicznych partii jest bardzo trudne. Kriolipoliza działa na powierzchni skóry i wszystkich warstwach tkanki podskórnej, aż do powięzi mięśniowych. Efektem działania minusowej temperatury jest także stymulacja skóry do produkcji włókien kolagenowych i wiązań elastynowych. Zabieg dostępny jest w cenach od 700 do 1000 złotych.

Ujędrnianie skóry VelaShape III

VelaShape III to najnowsze urządzenie do ujędrniania i modelowania sylwetki na rynku. Podczas zabiegu na ciało działają trzy energie: bipolarna fala radiowa, promieniowanie podczerwone oraz masaż próżniowy. Zastosowanie tych trzech technologii podczas jednego zabiegu poprawia jędrność i gęstość skóry.

Obecnie jest to urządzenie o najwyższej mocy z dostępnych na rynku. Zwiększona moc fali radiowej do 150W znacznie podwyższa skuteczność procedury przy niewielkiej liczbie zabiegów. Zabieg dostępny jest w cenie od 200 złotych.

Redukcja tkanki tłuszczowej – fala akustyczna

Redukcja tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem fali akustycznej to jedno z najbardziej cenionych rozwiązań w walce z nieestetyczną sylwetką. Acoustic Wave Therapy (AWT – “leczenie falami akustycznymi”) pozwala w prosty i bezpieczny sposób pozbyć się cellulitu i miejscowej otyłości z różnych części ciała.

Jak dowodzą badania, inne zabiegi wyszczuplające nie dają takich rezultatów, jak metoda AWT. W Warszawie i Radomiu modelowanie sylwetki z wykorzystaniem fal akustycznych oferuje klinika BeautySkin.

Nie znalazłeś zabiegu dla siebie? Wejdź na naszą stronę albo umów się na wizytę z ekspertami. Zabiegi dobierane są indywidualnie do każdego pacjenta tak, aby wybrać najlepszą i najbardziej skuteczną opcję do walki ze zbędnymi kilogramami i tkanką tłuszczową. Jedno jest pewne: oferowane zabiegi są skuteczne! W kilka tygodni możesz wypracować sylwetkę marzeń. Bez zbędnych ćwiczeń, wysiłku i drakońskich diet, a wszystko pod okiem specjalistów.

Zapraszamy do naszych klinik!