jędrne pośladki BeautySkin

Marzeniem każdej kobiety jest idealne ciało. Na skutek procesów starzenia się oraz różnych czynników wewnętrznych, jak i zewnętrznych traci ono jednak swoją jędrność. Modelowanie sylwetki możemy oprzeć na specjalnej diecie oraz restrykcyjnych ćwiczeniach, jednak i one nie zawsze pomogą wyrzeźbić nasze ciało. Z pomocą przychodzą jednak zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają w szybki i bezpieczny oraz bezinwazyjny sposób wymodelować nawet najbardziej problematyczne partie ciała takie jak pośladki. Marzysz o jędrnych, uniesionych pośladkach? Poznaj Vela Shape III – specjalistę od ujędrniania skóry i modelowania sylwetki!

Klasyczne sposoby na jędrne pośladki – ćwiczenia

Pośladki to dość problematyczna partia ciała, która wymaga czasu, aby naturalnie ją wymodelować. Sposobem na podniesienie pośladków są między innymi intensywne ćwiczenia rzeźbiące tę partię ciała. Dobierając ćwiczenia, najlepiej skonsultować się ze specjalistą, na przykład trenerem personalnym. Przede wszystkim wskaże on nam, jak powinny wyglądać ćwiczenia rzeźbiące pośladki. Dokona też on odpowiedniego doboru ćwiczeń, indywidualnie do potrzeb oraz predyspozycji klienta. Wysiłek fizyczny powinien być również wsparty odpowiednią dietą. Ponadto, w drogeriach dostępne są różnego rodzaju preparaty mające na celu wspomaganie w modelowaniu ciała oraz redukcji cellulitu.

Jędrne pośladki dzięki zabiegom medycyny estetycznej

Niewątpliwie najbardziej skutecznym sposobem na jędrne pośladki są zabiegi medycyny estetycznej. Do rzeźbienia pośladków  w naszej klinice wykorzystujemy między innymi zabiegi takie jak:

  • Zaffiro Z200 –  zabieg ten oparty jest na termoliftingu – kontrolowanym podgrzewaniu głębokich warstw skóry, przywraca jędrność skóry i intensyfikuje proces produkcji kolagenu, jego efekty widoczne są zazwyczaj po pierwszym zabiegu;
  • Ultraskin II Absolute – to metoda oparta na wykorzystaniu technologii HIFU – skoncentrowanych ultradźwięków; za jej pomocą wykonywany jest lifting ciała, Ultraskin pozwala na wygładzenie i ujędrnienie ciała oraz przywrócenie sprężystości wiotkiej skórze;
  • Fala akustyczna – służy do usuwania skórki pomarańczowej z obszaru pośladków, ich ujędrniania i redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Wybór zabiegu oraz jego parametrów należy do specjalisty. Takie indywidualne dobranie wykorzystywanych technologii w ujędrnieniu pośladków gwarantuje całkowite bezpieczeństwo zabiegu.

Vela Shape III – specjalista od jędrnych pośladków

Jednym z najbardziej skutecznych zabiegów ujędrniających pośladki jest Vela Shape III. Zabieg ten stworzony został między innymi do modelowania sylwetki. Vela Shape charakteryzuje się wykorzystaniem aż trzech technologii, które gwarantują efektywność zabiegu. Są to: promieniowanie podczerwone, bipolarna fala radiowa, oraz masaż próżniowy. Dzięki ich wykorzystaniu stymulowane są procesy lipolizy w tkance tłuszczowej. Vela Shape pobudza także procesy metaboliczne (co umożliwia wykonywany w trakcie zabiegu drenaż limfatyczny), stymuluje fibroblasty i obkurcza włókna kolagenowe. Fale radiowe pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, powodują też skrócenie włókien kolagenowych. W rezultacie Vela Shape sprawia, iż ciało zostaje ujędrnione oraz wygładzone. Zabieg Vela Shape III nie jest bolesny, a ponadto jego parametry mogą być dobierane w zależności od obszaru zabiegowego i rodzaju problemu. Dzięki temu w łatwy i bezpieczny sposób pozwolą Ci wymodelować oraz ujędrnić pośladki, a także zredukować cellulit!

Dowiedz się więcej na temat zabiegów ujędrniających pośladki od naszych specjalistów!