epilacja laserowa nóg Beauty Skin

Epilacja laserowa to jeden z najbardziej skutecznych, a co najważniejsze – jedyny trwały sposób na pozbycie się nadmiernego owłosienia z wybranej partii ciała. Szczególnie w okresie wakacyjnym każda kobieta marzy o tym, aby móc pochwalić się gładkim, idealnym ciałem bez zbędnych włosków. Epilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia i pozbycie się problemu walki z owłosionymi partiami ciała raz na zawsze. Jednak czy wszystkie obszary ciała poddać możemy epilacji laserowej? Dowiedz się, które partie ciała możesz wydepilować za pomocą lasera!

Epilacja laserowa nóg

Jednym z najbardziej popularnych obszarów, które poddajemy depilacji, są nogi. Dzięki zabiegom laserowej epilacji takim jak GentleLase zabiegowi usuwania owłosienia poddać możemy zarówno całe nogi, jak i poszczególne ich części – łydki (wraz z kolanami), uda czy pośladki, a nawet stopy. Epilacja laserowa nóg nie musi być bolesna, ponieważ do zabiegu laserem GentleLase wykorzystywane są specjalne systemy chłodzenia DCD (Dynamic Cooling Device), które zapewniają ochronę skóry w czasie epilacji.

Epilacja okolic intymnych

Epilacji laserowej poddać można również okolice bikini zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Epilacja męskich okolic intymnych staje się coraz bardziej popularna. U kobiet epilacja okolic bikini objąć może: pachwiny, wzgórek, wargi, szparę pośladkową. Z kolei u mężczyzn wydepilować można pachwiny, wzgórek, jądra oraz szparę pośladkową. Każdą z tych części można wydepilować zarówno osobno, jak i razem. Te części ciała są szczególnie wrażliwe, ich depilacja może być trudna dla osób nieodpornych na ból. Jednak stosowane systemy chłodzenia pozwalają na zminimalizowanie dyskomfortu nawet u najmniej odpornych na ból pacjentów.

Epilacja rąk i pach

Z epilacji okolic rąk najczęściej korzystają kobiety, które mają problemy z ciemnym, bardzo widocznym owłosieniem. Do depilacji rąk – ramion, przedramion i dłoni, specjaliści Beauty Skin wykorzystują między innymi laser Vectus, który pozwala na dobranie parametrów mocy lasera do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Zazwyczaj, aby osiągnąć całkowity efekt takiej epilacji, wykonuje się około 4-6 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach czasu. Bardzo często obszarem epilacji są również pachy. Usuwaniu owłosienia z tego obszaru poddają się mężczyźni oraz kobiety. Gwarantuje to bowiem zwiększenie higieny, szczególnie w okresie letnim, w trakcie zintensyfikowanej pracy gruczołów potowych.

Brzuch, plecy i kark

Tak samo, jak nogi czy okolice bikini, epilacji poddać możemy również partie ciała takie jak brzuch, plecy czy kark. Z epilacji nadmiernego owłosienia na plecach, brzuchu czy klatce piersiowej zazwyczaj korzystają mężczyźni. Nadmierne owłosienie w tych okolicach jest niezwykle nieestetyczne i przysporzyć może wiele kompleksów. Epilacja laserowa to doskonały sposób na pozbycie się go. Przede wszystkim wykonanie pakietu zabiegów daje trwały efekt, dzięki czemu problem zostaje wyeliminowany raz na zawsze.

Epilacja okolic z bardzo jasnymi włoskami – czy jest możliwa?

Dzięki najnowszym technologiom oraz mocy lasera możliwa jest epilacja nawet najmniejszych włosków. Takim specjalistą od jasnych włosków jest między innymi laser Motus AX. Jest to laser aleksandrytowy, który dzięki zwiększonemu poziomowi absorpcji energii pozwala również na usuwanie jasnych i delikatnych, cienkich włosków. Może być on zastosowany do epilacji laserowej nóg, rąk i na inne obszary ciała.

Interesuje Cię epilacja laserowa nóg? A może chciałabyś wypróbować epilację okolic intymnych? Nie czekaj dłużej, pozbądź się zbędnego owłosienia z wybranego obszaru ciała, umów się na konsultację w naszej klinice i dowiedz się więcej o depilacji laserem.