Myślisz o regeneracji skóry w Nowym Roku? Przygotuj plan i zacznij działać! Zanim to zrobisz, przeczytaj, jakie zabiegi regeneracyjne na skórę polecamy latem i zimą, a które sprawdzają się najlepiej po inwazyjnych terapiach z zakresu medycyny estetycznej.

Regeneracja skóry w Nowym Roku

Nowy Rok to postanowienia odnośnie zmian w stylu życia czy w wyglądzie. Jest to też doskonały moment na regenerację:

  • bardziej intensywne zabiegi     wymagają później unikania słońca czy intensywnego pocenia się. Nie ma więc na nie lepszego momentu, niż styczeń i luty 2021.
  • Na dworze jest ciemno, nie ma zbyt     wielu okazji do spotkań towarzyskich i większość Polaków siedzi w domu. Nie będzie widać więc zaczerwienienia, które może     utrzymywać się przez kilka godzin po niektórych zabiegach.
  • Ceny wciąż jeszcze są niższe, a kolejki nie tak duże jak latem, gdy większość osób umawia się na zabiegi.

Poniżej kilka pomysłów na zabiegi regeneracyjne na skórę do wykorzystania zimą 2021 i w kolejnych miesiącach.

Co to jest resurfacing skóry?

Resurfacing skóry to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów na skórę po lecie i w trakcie całego roku. Może usunąć nie tylko skutki letnich zniszczeń cery, ale też odjąć wizualnie nawet dekadę! Wystarczy poszukać w internecie zdjęć przed i po zabiegu resurfacingu skóry by przekonać się, jak niesamowity daje on efekt. Na czym polega ten zabieg na skórę po lecie i nie tylko?

  • Głowica lasera przesuwana jest po     skórze,
  • w głąb skóry wprowadzane są krótkie impulsy,
  • włókna kolagenu ulegają napięciu, a wierzchnia warstwa skóry jest pobudzana do odbudowy,
  • już po jednym zabiegu zobaczysz różnicę!

Jako pierwszy gabinet w Polsce wprowadziliśmy do oferty laser PicoClear, który spektakularnie wyrównuje koloryt skóry już po jednym, krótkim zabiegu. Umów się na resurfacing skóry w Beauty Skin w Warszawie lub czytaj dalej, jeśli wciąż szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie.

Zabiegi na skórę po zimie

Zima to mróz na zewnątrz i przegrzane powietrze wewnątrz pomieszczeń. Dla skóry jest to mieszanka wybuchowa. Wiosną, gdy zaczyna grzać słońce, a kobiety chcą pokazać się w letnich ogródkach czy na promenadach, okazuje się często, że nie mogą być zadowolone z kondycji swojej skóry. Dlatego w Beauty Skin przedstawiamy błyskawiczne zabiegi pielęgnacyjne:

  • oczyszczanie skóry Geneo,
  • zmniejszanie porów DermaQuest,
  • termolifting Zaffiro.

Wszystkie one działają łagodnie, ale jednocześnie gwarantują widoczny od razu efekt bardziej promiennej, gładszej skóry. Na te zabiegi możesz umówić się właściwie o dowolnej porze roku. Po nich nie jest wymagane specjalne dbanie o skórę – możesz od razu wracać do codzienności!

Inne zabiegi regenerujące skórę

To nie wszystkie zabiegi regenerujące skórę zimą, latem i o innych porach roku. Jeśli głównym problemem są przebarwienia, na pewno sprawdzi się peeling chemiczny Retises CT. Z tego powodu jest to jeden z tych zabiegów regenerujących skórę, które poleca się zwłaszcza na zakończenie lata. Szczególny rodzaj dogłębnej regeneracji zapewnia także osocze bogatopłytkowe.

Pozwala ono w całkowicie naturalny sposób odjąć sobie lat bez rekonwalescencji czy efektów ubocznych. Można z niego korzystać o każdej porze roku. Warto jednak zacząć zimą, bo niektóre zabiegi regenerujące skórę trzeba ponawiać. Serię da się zrobić akurat przed latem, o ile zostanie rozpoczęta właśnie teraz. Więcej na temat naszych zabiegów regenerujących na twarz można znaleźć w zakładkach na stronie www.beautyskin.com.pl.