Jeśli chcesz szybko i łatwo schudnąć, przestań liczyć kalorie i być na modnych dietach. Liczenie kalorii nie gwarantuje utraty wagi, a modne diety dają tylko krótkoterminowe rezultaty. Skorzystaj ze znanych i cenionych sposobów.

W Beauty Skin mamy szereg zabiegów, które pomogą Ci uzyskać wspaniałą figurę.

Sposób na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Nasza Klinika oferuje innowacyjne metody na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Do zabiegów na ciało wykorzystujemy profesjonalne urządzenia i sprzęt. Przyjdź do Beauty Skin na konsultację, a My dobierzemy dla Ciebie idealny sposób modelowania sylwetki – Endermologię, Legend lub Falę akustyczną. Każdy z nich jest wykonywany przez specjalistów, co jest gwarancją zadowalających efektów, bezpieczeństwa oraz poprawy jakości Twojego życia.

Skuteczność zabiegów

Za pomocą zabiegów dostępnych w naszej klinice na pewno szybko uda Ci się zredukować tkankę tłuszczową i odzyskać zdrowy wygląd. Jednym ze sposobów jest kriolipoliza. Na czym polega? Innowacyjny system Z- Lipo wraz z falą akustyczną Z – Wave pozwala w nieinwazyjny i bezpieczny sposób pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z problematycznych partii. Połączenie zamrażania i rozbijania komórek tłuszczowych prowadzi do osiągnięcia wymarzonej sylwetki w krótkim czasie i bez skutków ubocznych.

Endermologia to połączenie dwóch zabiegów – Endermolift i Lipomassage. Innowacyjność ta pozwala na kompleksową regenerację skóry ciała oraz atrakcyjne wymodelowanie sylwetki. To zabieg szczególnie lubiany przez nasze klientki.

Vela Shape II to popularny zabieg ceniony na całym świecie i dający świetne efekty. Wykorzystanie nowoczesnej technologii sprawia, że uzyskasz wymarzoną sylwetkę. Od lat do redukcji tkanki tłuszczowej wykorzystywane są fale akustyczne. Metoda ta wykorzystywana jest szczególnie w walce z cellulitem, ale również w celu usunięcia miejscowej otyłości.

Sprawdź, jakie jeszcze zabiegi wykonujemy w naszych klinikach Beauty Skin.

Dlaczego warto pomóc naturze?

Zabiegi na ciało to przede wszystkim zabieg na całe ciało, który pozostawia skórę aksamitnie gładką i miękką. Ideą zabiegu na ciało jest to, że oczyszczanie, złuszczanie i nawilżanie skóry ciała jest tak samo ważne, jak skóry twarzy. Ta procedura odnowy biologicznej jest dobra dla twojego ciała bez względu na porę roku, ale może być szczególnie pomocna zimą, ponieważ nawilża skórę, gdy jest zwykle sucha i łuszcząca się.

Zabiegi na ciało mogą pomóc w zapobieganiu zmarszczkom, zmniejszeniu cellulitu i spowolnieniu fizycznym oznakom starzenia, pozostawiając skórę świeżą i młodszą.

Czy zabiegi modelowania sylwetki są skuteczne?

Nie wszystkie metody leczenia są równe i nie wszystkie procedury są odpowiednie dla każdego problemu. Większość procedur wymaga co najmniej sześciu tygodni, aby pokazać zmiany podczas jednej lub więcej sesji, a pełne wyniki pojawiają się w ciągu dwóch do trzech miesięcy, więc niezbędne jest planowanie. Niektóre zabiegi działają lepiej na trudno dostępne części ciała niż inne, podczas gdy inne są bardziej skuteczne w określonych obszarach. Zalecamy konsultację z certyfikowanym lekarzem, który wykonuje więcej niż jeden z zabiegów i może doradzić, który z nich jest dla Ciebie najlepszy, biorąc pod uwagę różnorodność czynników fizycznych i stylu życia.

Podczas wizyty w klinice Beauty Skin otrzymasz pełną wiedzę na temat poszczególnych zabiegów, a ponadto radę, który zabieg pasuje do Ciebie najlepiej i jakie będą jego skutki. Ważne jest, aby zabiegi wykonywać regularnie, a wówczas zobaczysz bardzo szybko efekty. Możesz odwiedzić dowolną naszą klinikę, aby uzyskać kompleksową pomoc od specjalistów.

Zapraszamy od odwiedzenia naszej kliniki Beauty Skin.