szybkie odchudzanie beautyskin

Odchudzanie to ciężki, długi i mozolny proces, a co najgorsze, nie zawsze skuteczny. Nie zawsze też jest czas na to, aby rozpocząć długi proces modelowania sylwetki. Przed ważnym wydarzeniem, kiedy istotny jest ładny i schludny wygląd, wielu osobom zależy na tym, aby zrzucić parę kilogramów i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. Na szczęście istnieją sprawdzone i skuteczne metody na to, jak szybko schudnąć.

Dieta cud nie istnieje

Owszem, ograniczenie słodyczy, tłuszczów i żywności przetworzonej z pewnością sprzyja lepszemu samopoczuciu, a także pozwala uniknąć rozrastania się tkanki tłuszczowej. Nie jest to jednak sposób, który pomoże pozbyć się nagromadzonego wcześniej tłuszczu. Spalanie zapasów tkanki tłuszczowej następuje jedynie w przypadku głodówki bądź ujemnego indeksu kalorycznego, jednak stosowanie takich metod jest niebezpieczne dla zdrowia i kończy się efektem jojo. Dieta jest ważnym elementem utrzymania efektu odchudzania i jego przedłużenia, istnieją jednak sposoby na to, jak szybko schudnąć bez diety.

Same ćwiczenia to nie wszystko

Uprawianie sportów i aktywność fizyczna to z pewnością ważne elementy w procesie modelowania sylwetki. Bywają również takie osoby, które myślą, że intensywne treningi to najlepsze rozwiązanie na to, jak szybko schudnąć bez diety. Nie jest to jednak takie proste. Wprowadzanie ćwiczeń powinno odbywać się stopniowo, tak samo, jak wydłużanie treningów i zwiększanie ich intensywności. Zastosowanie od razu bardzo ciężkich i wymagających ćwiczeń może zakończyć się kontuzją i złym samopoczuciem, nie zagwarantuje jednak szybkiego odchudzania. Przeciążanie mięśni i trenowanie na siłowni bez instruktora nie jest również korzystne dla zdrowia. Oczywiście regularne ćwiczenia są ważne, ale nie jest to najlepsze rozwiązanie na to, by zrzucić zbędne kilogramy w stosunkowo krótkim czasie.

Jak szybko schudnąć zdrowo i bezpiecznie

To zagwostka wielu kobiet, przed którymi jest ważne wydarzenie – ślub, gala, występ czy jakiekolwiek inne uroczystości, na których chce się wyglądać naprawdę dobrze. Na szczęście istnieją sprawdzone i w pełni bezpieczne metody na to, jak szybko schudnąć. Jedna z nich to usuwanie tkanki tłuszczowej ultradźwiękami. Zabieg ten określany jest mianem metody HiFu i nosi nazwę UltraSkin II Absolute.

Jak działa metoda HiFu

HiFu platforma ultradźwięków – fal dźwiękowych o bardzo wysokiej częstotliwości, które nie są słyszalne przez człowieka. Działanie fal dźwiękowych na skórę pozwala na jej stymulację na poziomie SMAS oraz głębszych warstw, a dodatkowo nie przerywa ciągłości naskórka, dzięki czemu zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji. Ultradźwięki produkowane przez specjalne urządzenie przenikają przez kolejne warstwy skóry i koncentrują się na tkance tłuszczowej. Wytwarzana jest wówczas bardzo wysoka temperatura (pomiędzy 65 a 70 stopni) i w takich warunkach dochodzi do koagulacji, a także obumierania komórek tłuszczowych.

Nie tylko na tkankę tłuszczową

Metoda HiFu, to odpowiedź nie tylko na to, jak szybko schudnąć, ale również jak poprawić kondycję skóry. UltraSkin II Absolute to zabieg, który oprócz miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej pozwala również na osiągnięcie efektu liftingu skóry. Po jego wykonaniu skóra jest gładka, napięta, zostaje przywrócona jej dawna jędrność i elastyczność. Dodatkowo dzięki działaniu ujędrniającemu i redukującemu tkankę tłuszczową, zabieg ten jest również doskonałym rozwiązaniem w walce z cellulitem. Łączy zatem w sobie wszystkie niezbędne działania, które pozwolą w krótkim czasie przygotować się na ważne wydarzenie.