odchudzanie metoda hifu beautyskin

Święta to zaledwie dwa dni, jednak niezwykle intensywne, jeśli chodzi o jedzenie. Niemal cały ten czas spędza się przy stole, a potrawy, które się na nim znajdują, nie należą do najlżejszych i najbardziej dietetycznych. Dlatego zwykle po czasie radości i rodzinnych spotkań pojawia się problem i pytanie, jak schudnąć po świętach? Na szczęście istnieje kilka mniej i bardziej radykalnych sposobów na redukcję tłuszczu w organizmie.

Oczyszczenie organizmu – poświąteczny detoks

To bardzo ważny krok do lepszego samopoczucia, nie tylko w kwestii figury i wyglądu, ale również wszelkich dolegliwości, jakie występują w efekcie przejedzenia bądź spożywania tłustych i ciężkich potraw przez dłuższy czas. Poświąteczny detoks pozwala skutecznie pozbyć się toksyn, ale również pomoże w trawieniu i przemianie materii, co wpłynie bardzo korzystnie na organizm niezwykle przeciążony świątecznym jadłospisem. Najprostszą metodą na detoks jest zastąpienie normalnych posiłków sokami ze świeżych owoców i warzyw. Picie samych soków, wody i ziołowych herbat przez kilka dni pozwoli nabrać lekkości, wzbogacić organizm o cenne witaminy i minerały, a także, dzięki ujemnemu bilansowi kalorycznemu ułatwi proces zrzucania zbędnych kilogramów. To jeden z lepszych sposobów nie tylko na to, jak schudnąć po świętach, ale również poczuć się dobrze, lekko i świeżo.

Treningi siłowe i cardio

Jednym ze sposobów na to, jak szybko schudnąć jest zaplanowanie intensywnych treningów cardio, czyli takich, które angażują do pracy całe ciało i poprawiają wydolność układu oddechowego. Do takich aktywności zaliczyć można, chociażby bieganie, jazdę na rowerze, taniec czy aerobik. Możliwości jest wiele, a taki ogólny wysiłek całego organizmu to najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Aby dodatkowo wysmuklić sylwetkę, do treningów cardio można dodać również jakieś ćwiczenia siłowe.

Uzupełnienie płynów

Przy kwestii dotyczącej tego, jak szybko schudnąć, nie można zapomnieć o uzupełnianiu płynów. Regularne picie płynów wspomaga nie tylko trawienie, ale ogólną kondycję i pracę organizmu. Będzie również pomocne w oczyszczaniu organizmu z toksyn. Uzupełnianie wody warto zastosować dodatkowo do innych metod na to, jak schudnąć po świętach. Należy absolutnie odstawić wszelkie słodzone napoje i zastąpić je czystą, niegazowaną wodą.

Redukcja tłuszczowa metodą HiFu

Detoks i ćwiczenia to bardzo dobre rozwiązanie, jednak może okazać się nie do końca skuteczne, szczególnie u osób, które mają tendencje do tego, aby szybko przybierać na wadze i magazynować tkankę tłuszczową. Dodatkowo, jeśli do samych dwóch dni świętowania doliczy się wszelkie “Wigilie” towarzyskie, firmowe, a także sylwestra i zabawy karnawałowe, może okazać się, że do zrzucenia jest więcej, niż mogłoby się wydawać. Szczególnie że, grudzień należy do zabieganych miesięcy i nie zawsze jest czas, aby dbać o formę. Wówczas, w redukcji tkanki tłuszczowej pomocne mogą okazać się najnowsze technologie i rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z polecanych zabiegów jest ten opierający się na metodzie HiFu, czyli UltraSkin II Absolute. To dobre rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy zastanawiają się, jak schudnąć po świętach, ale także dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w określonych partiach ciała.

Troska o kondycję skóry

Zarówno szybkie chudnięcie, jak i przybieranie na wadze to procesy niekorzystne dla skóry. Jest to bowiem jedna z częstszych przyczyn rozstępów i utraty jędrności oraz elastyczności tkanki skórnej.  Dlatego właśnie, bez względu na metodę utraty zbędnych kilogramów po świętach, trzeba zwrócić uwagę na potrzeby skóry. Warto zatem skorzystać z zabiegów ujędrniających, które pozytywnie wpływają na stan skóry. Do takich zabiegów należy wspomniana już wcześniej metoda HiFu, działająca na zasadzie ultradźwięków.