Większość kobiet nie jest zadowolonych ze swojej figury, a zarzuty najczęściej padają pod adresem brzucha i bioder. Jak pozbyć się boczków za pomocą Velashape III i innych zabiegów polecanych przez naszych specjalistów?

Boczki – dlaczego nie możesz się ich pozbyć?

Komórki tłuszczowe znajdują się na niemal całym ciele, ale najwięcej jest ich w okolicach brzucha i bioder. Zapasy tłuszczu zabezpieczają przed okresami głodu, dlatego szczególnie dawniej były uważane za oznakę statusu i dobrego zdrowia.

Dziś nie ma to już takiego znaczenia, bo faktyczny głód jest większości z nas właściwie nieznany. A mimo to genetyczne predyspozycje do gromadzenia tłuszczu pozostały. Szczególnie dotyka to kobiet w okresie pociążowym i w okolicach menopauzy. Część z nich zauważa, że mimo ćwiczeń, diet czy stosowania innych metod, nadal nie wiedzą, jak pozbyć się boczków. Velashape III i inne podobne zabiegi okazują się czasem jedynym rozwiązaniem.

Zabieg Velashape III – o technologii

To, jak pozbyć się boczków dzięki technice Velashape, zależy od stojącej za tym zabiegiem technologii. Skuteczność metody polega się na połączeniu dwóch technik:

  • ELOS
  • VELA.

ELOS to podczerwień IR, czyli wiązka, która podgrzewa tkanki w ściśle określonym miejscu. Dzięki temu uruchamiana jest lipoliza tkanki tłuszczowej, a skóra zaczyna intensywniej produkować kolagen. Wszystko to sprawia, że tkanki jędrnieją. Dodatkowo bipolarny prąd RF podczas zabiegu Vela Shape stymuluje procesy metaboliczne.

VELA to specjalna technologia oparta na działaniu podciśnienia, a także na masażu. W ten sposób mechanicznie można pobudzić tkanki skóry do intensywnej odnowy. Dzięki temu zabieg Velashape jest odpowiedni jako alternatywa różnych form terapii opartych na masowaniu czy zasysaniu tkanek.

Personel Beauty Skin o Velashape III na boczki

Jak usunąć boczki najskuteczniej zdaniem personelu gabinetu Beauty Skin w Warszawie? – Velashape III jest wybierany chętnie, bo to zabieg dosyć przyjemny. Pacjent może się odprężyć nieomal jak podczas masażu, a wychodzi już z tkankami pobudzonymi do odnowy. – zauważa osoba z załogi gabinetu.

Poza tym, że to pomysł na to, jak usunąć boczki czy brzuszek, w ten sposób da się modelować też podbródek czy inne drobne, obrosłe w tłuszcz fragmenty ciała. Choć najczęściej to kobiety zastanawiają się, jak usunąć boczki, to z zabiegu korzystają też mężczyźni. Zazwyczaj zależy im na dyskrecji, ale oni także umawiają się na usuwanie tłuszczu z okolic brzucha dzięki metodzie Velashape III. Tu możesz zobaczyć inne zabiegi w Beauty Skin w Warszawie dla panów.

Inne pomysły na to, jak pozbyć się boczków

W naszych klinikach znaleźć można też kilka innych zabiegów, które mogą być odpowiedzią na pytanie o to, jak pozbyć się boczków. Należą do nich m.in.:

  • HIFU Ultraskin,
  • kriolipoliza,
  • fala akustyczna Storz.

Poza tym pomocne mogą być zabiegi oparte na technikach masażu, a także endermologia.

Jak pozbyć się boczków z Velashape?

Podczas zabiegu skóra jest podgrzewana do temperatury ok. 42 stopni za pomocą specjalnej głowicy. Jej nacisk jest rytmiczny i może przypominać trochę masaż. Samo to jest przyjemne, a uczucie ciepła dodatkowo dodaje uroku tej metodzie.

Skóra po zabiegu może zareagować lekkim  zaczerwienieniem, które powinno minąć w ciągu następnych dni. Pacjent może ją dodatkowo chłodzić, by zwiększyć swój komfort. Pierwsze efekty widać już po pojedynczym zabiegu. Później można zrobić jeszcze serię nawet pięciu zabiegów, by zobaczyć spektakularny i trwały efekt.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz aktualne promocje i skorzystaj z zabiegu Velashape III. Umów się poprzez stronę: www.beautyskin.com.pl.