ultradźwięki BeautySkin

Lifting bez skalpela – czy to możliwe? Dzięki falom ultradźwiękowym możesz w szybki i bezpieczny sposób odmłodzić i ujędrnić swoją skórę. Poznaj moc nowoczesnego nieinwazyjnego liftingu twarzy i ciała Hifu Ultraskin II

Wykorzystanie ultradźwięków w medycynie

Przez dziesięciolecia ultradźwięki były stosowane jako narzędzie diagnostyczne pomagające określić rozmiar, kształt i kondycję różnych struktur wewnętrznych w ludzkim organizmie. Były również używane do monitorowania ciąży i do rozbijania kamieni nerkowych. Jednak zastosowanie ultradźwięków w zabiegach kosmetycznych jest nowym i niesamowitym rozwiązaniem.

Hifu Ultraskin II – nieinwazyjny lifting twarzy bez skalpela

Hifu Ultraskin II to rewolucyjna technologia nieinwazyjnego liftingu twarzy, wykorzystująca moc fal ultradźwiękowych do zwiększenia jędrności skóry. Terapia Hifu Ultraskin II wykorzystuje bezpieczną, sprawdzoną energię ultradźwięków do stymulowania głębokich warstw skóry bez naruszania jej powierzchni. Fale przechodzą przez naskórek i kumulują się w jednym punkcie na określonym poziomie w tkance, rozgrzewając ją miejscowo do około 65-70° C. Pierwszy efekt zastosowania Hifu Ultraskin II może być już widoczny bezpośrednio po zabiegu, ponieważ włókna kolagenowe ulegają skróceniu. Na ostateczny rezultat czeka się zazwyczaj 2-3 miesiące. Co więcej, zabieg ten pobudza produkcję nowego kolagenu w skórze, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza, jaśniejsza, bardziej napięta i elastyczna z każdym dniem.

Hifi Ultraskin II – lifting ciała i twarzy

Obszary zabiegowe:

Twarz

 • Zmarszczki na czole
 • Opadający łuk brwiowy
 • Kurze łapki
 • Podwójny podbródek
 • Wiotka skóra policzków
 • Opadający owal twarzy

Ciało

 • Brzuch
 • Uda – część wewnętrzna i zewnętrzna
 • Plecy
 • Boczki
 • Ramiona

Operacyjny lifting twarzy czy Hifu Ultraskin II?

Hifu Ultraskin II zalecany jest dla osób, które chcą zniwelować pierwsze widoczne oznaki starzenia, takie jak zmniejszenie się elastyczności i jędrności skóry. Zabieg ten to prawdziwa bezbolesna alternatywa dla tradycyjnego liftingu niewywołująca niemal żadnych powikłań. Nad operacyjnym liftingiem powinny zastanowić się osoby, które oczekują spektakularnych efektów niwelowania bardzo już widocznych oznak starzenia.

Czym różni się Hifu Ultraskin od laserów i radiofrekwencji (RF)?

Laseroterapia i zabiegi z wykorzystanie radiofrekwencji rozwiązują problemy w powierzchniowych warstwach skóry (na przykład drobne linie, zmarszczki, zmiany pigmentu). Hifu Ultraskin II pobudza do odnowy nawet głębokie warstwy skóry i fundamentalne warstwy mięśni. Najlepsze efekty można uzyskać, korzystając ze wszystkich tych zabiegów.

Czy zabieg nieinwazyjnego liftingu twarzy i ciała Hifu Ultraskin II jest bolesny?

Dla większości naszych pacjentów Hifu Ultraskin II jest zabiegiem stosunkowo bezbolesnym, który pozwala powrócić do normalnych czynności bezpośrednio po jego zakończeniu. Makijaż można nakładać następnego dnia.

U niewielkiej liczby pacjentów może  wystąpić łagodny obrzęk lub lekkie zaczerwienienie, które zwykle ustępuje w ciągu kilku dni. W rzadkich przypadkach mogą pojawić się niewielkie pęcherze lub nieznaczne  siniaki.

Hifu Ultraskin II – lifting bez skalpela to innowacyjna metoda odmładzania i ujędrniania twarzy. Dowiedz się więcej o nowoczesnych i bezbolesnych zabiegach medycyny estetycznej na naszej stronie!