soprano ice efekty

Wszystkie chcemy mieć piękną, bujną fryzurę, Wspaniałe, gęste włosy. Dbamy o nie, pielęgnujemy. Włosy to nasz atut, dodają uroku, zachwycają mężczyzn. Są nam niezbędne do szczęścia. Bywają jednak takie, z którymi chciałybyśmy się rozprawić raz na zawsze. Nie potrzebujemy ich, są zbędne, przeszkadzają nam i usiłujemy się ich pozbyć na własną rękę. Kupujemy maszynki do golenia, żele, pianki, kremy. Katujemy się, stosując wosk, plastry, depilatory. Cierpimy przy naszych zabiegach, ale stawka jest zbyt wysoka, by się poddać. Gramy o najwyższą wygraną: idealnie gładką skórę. Jedwabiście miękkie i delikatne nogi, pachy, bikini. Czasem usuwamy przeszkadzający wąsik, albo nadmiernie narastające brwi. To, czego pragniemy, to skóra bez włosków. Poza tymi na głowie…

Idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosa

Czasem dodatkowym problemem przy usuwaniu włosków, jest ich kolor. Ciemne, grube włoski są naprawdę trudne do wyeliminowania. Te same kłopoty możemy napotkać, próbując pozbyć się włosów bardzo jasnych i cienkich. Na szczęście, specjaliści wciąż opracowują nowe metody, które mają pomagać w jak najskuteczniejszym likwidowaniu niepotrzebnego owłosienia. Takim nowoczesnym urządzeniem jest laser Soprano ICE- tłumaczą eksperci z Kliniki Beauty Skin, który jest przeznaczony do wszystkich fototypów skóry oraz każdego rodzaju włosa, nawet tego najjaśniejszego, cienkiego. Metoda polega na użyciu dwóch laserów: aleksandrytowego i diodowego, z pomocą których miejsca porośnięte niechcianym włosem, zostają stopniowo podgrzane do odpowiedniej temperatury. Poddanie skóry działaniu ciepła, powoduje niszczenie mieszków włosowych i hamuje ich ponowne odrastanie. Jest to tzw. selektywna fototermoliza, czyli uszkadzanie struktury włosa odpowiedzialnej za jego wzrost. Działanie opiera się na  wysyłaniu krótkich impulsów o dużej częstotliwości, niszczących mieszki włosowe. Specjalna końcówka (szafirowa), chroni skórę przed nadmiernym nagrzaniem, poparzeniem i w ten sposób minimalizuje nieprzyjemne doznania oraz ból.

Czy każdy może wykonać zabieg epilacji metodą Soprano ICE?

Jak w przypadku każdego zabiegu, także i tutaj istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. Do najważniejszych należą:

  • nowotwory
  • ciąża oraz okres laktacji
  • świeża opalenizna oraz depilacje woskiem, depilatorem, wykonane w przeciągu ostatnich 4 tygodni
  • przyjmowanie niektórych leków np. obniżające krzepliwość krwi, antybiotykoterapia, stosowanie maści dermatologicznych
  • łuszczyca i bielactwo
  • epilepsja
  • infekcje skórne np. opryszczka
  • rozrusznik serca
  • przebyte niedawno zabiegi chirurgiczne
  • nieustabilizowana cukrzyca

Czy epilacji laserem mogę poddać tylko duże partie ciała?

Najczęściej usuwamy owłosienie z nóg, pach, okolic bikini. Panowie pozbywają się nadmiernego zarostu z klatki piersiowej i pleców. Jednakże kłopotliwą sprawą może być niepotrzebny wąsik, włosy w uszach, nozdrzach, a nawet obszar między brwiami. Zdarza się, że zarost na twarzy wprawia nas w zakłopotanie, zaniża naszą samoocenę. Na szczęście laser Soprano ICE posiada specjalną końcówkę Facial Tip, która umożliwia dotarcie w najbardziej niedostępne zakamarki naszego ciała. Laserowe usunięcie włosków z okolic nosa, uszu, brwi, policzków jest teraz proste, jak nigdy dotąd! Możemy usuwać każdy rodzaj owłosienia- przekonują eksperci z Beauty Skin- zarówno jasne, jak i ciemne, z dużych powierzchni ciała i trudno dostępnych miejsc. Do wykonania zabiegu stosuje się dwie metody: stemplową oraz In motion. Pierwsza pomaga pozbyć się włosków z zakamarków ciała, In motion służy do opracowywania większych przestrzeni.

Gładka skóra po pierwszej wizycie!

Nowoczesna epilacja laserowa to zabieg przynoszący szybkie i wspaniałe efekty już po pierwszym spotkaniu. Usuwanie owłosienia jest bezbolesne i bezpieczne. Najczęściej konieczne jest kilka zabiegów, około 4-8, ważne jest, aby zachować odpowiednią przerwę pomiędzy kolejnymi użyciami lasera. Jeśli epilacja wykonana była na twarzy, odstęp musi wynosić 4-6 tygodni, jeśli zabieg wykonywany był na innych partiach ciała, 6-8 tygodni. Pamiętajmy także o tym, by nie wystawiać poddanych epilacji, części ciała, na działanie promieni słonecznych.

Sprawdź, jak cudownie gładką skórę zapewni Ci najnowsza technologia. Epilacja Soprano ICE, gwarancją zachwycająco aksamitnego ciała!