depilacja laserem Beauty Skin

Ciemne owłosienie przysparza wiele kompleksów każdej dbającej o swój wygląd kobiecie. Jest ono widoczne nawet wtedy, kiedy włoski zostaną wydepilowane i po bardzo krótkim czasie zaczynają znowu przedzierać przez skórę. Tradycyjna depilacja maszynką do golenia daje bardzo krótkotrwałe efekty. Popularny wosk w każdej postaci również nie radzi sobie najlepiej z grubymi i ciemnymi włoskami u brunetki, często zostawiając podrażnioną i zaczerwienioną skórę. Warto zatem zastosować zabieg epilacji laserowej, który w szybki sposób trwale usunie nieestetyczną przypadłość. W naszej klinice posiadamy aż siedem najnowocześniejszych laserów do depilacji laserowej i bez problemu możemy zlikwidować ciemne owłosienie u brunetek.

Laserowe usuwanie owłosienia – skuteczne nawet dla brunetek

Epilacja laserowa bardzo dobrze radzi sobie z ciemnym i grubym owłosieniem na każdej partii ciała, można dzięki niej usunąć owłosienie na twarzy, łydkach, udach, okolicach bikini, ramionach i owłosienie pod pachami. Spora ilość melaniny (pigment odpowiadający za barwę) we włosie brunetki jest bardzo dobrze wychwytywana przez wiązki światła lasera wysyłanego do wewnątrz skóry. Dzięki temu posiada on wysoką skuteczność. Grubość i twardość włosa nie ma żadnego wpływu na działanie depilacji laserowej, ponieważ mimo to potrafi on sobie z tym niezawodnie poradzić. Dodatkowo jest on całkowicie bezinwazyjny i nie powoduje żadnych podrażnień ani nie wymaga hospitalizacji czy długiego okresu rekonwalescencji. Zdecyduj się na taki zabieg i już raz na zawsze zażegnaj kłopotliwy i nieestetyczny problem ciemnego owłosienia.

Jakie zabiegi laserowego usuwania owłosienia najbardziej odpowiadają ciemnym włosom?

Poprzez każdy zabieg depilacji laserowej dla brunetek otrzymujemy w pełni zadowalające i trwałe efekty, przez które ciemne włoski bezpowrotnie zostają usunięte wraz z cebulkami z naszej skóry. Nasi specjaliści zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu stosują specjalistyczny system chłodzenia o nazwie Skin Cooling System, który eliminuje jakąkolwiek możliwość odczuwania bólu, zapewniając najwyższą jakość i komfort podczas sesji. Dzięki temu Pacjent może swobodnie się zrelaksować i przeczekać do jej zakończenia. Poniżej prezentujemy dwa z naszych rewelacyjnych urządzeń do laserowego usuwania owłosienia:

  • Thunder MT – jest to jedno z najbardziej innowacyjnych urządzeń łączące w sobie trzy rodzaje technologii: lasera Nd:YAG o mocy 1064 nm, aleksandrytowego 755 nm oraz mieszaną zawierającą oba powyższe lasery łącząc moce 1064 nm z 755 nm. Urządzenie to umożliwia precyzyjne wykonanie jednej bądź dwóch emisji wiązki lasera. Dzięki temu uzyskujemy najwyższą skuteczność podczas usuwania ciemnego i grubego owłosienia. Thunder MT wykorzystuje eliptyczne działanie kształtu plamki wysyłanej przez laser, który idealnie pokrywa obszar skóry poddany zabiegowi. Dzięki temu eliminuje się jakiekolwiek ryzyko poparzenia bądź naruszenia naskórka. Należy zwrócić uwagę, iż wykorzystywana podczas sesji technologia mix łącząca dwa lasery gwarantuje najwyższy efekt na każdym typie skóry oraz o różnej zawartości melaniny we włosie.
  • Gentle Lase – jest to nowatorska technologia o mocy lasera aleksandrytowego, która usuwa owłosienie na twarzy, owłosienie pod pachami oraz na każdej partii ciała. Jest stosowany również przy leczeniu hirsutyzmu, redukcji przebarwień skórnych i zmian naczyniowych. Spektakularne efekty depilacji laserowej zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Gentle Lase gwarantuje trwałe i bezpowrotne zlikwidowanie włosa. Jego działanie polega na emisji impulsów energii, które precyzyjnie dochodzą do tkanek otaczających łodygę włoska, doprowadzając do jego całkowitego zniszczenia.

Epilacja laserowa dla brunetek pomoże Ci zażegnać problem z ciemnym i grubym owłosieniem!