Kobiecy wąsik to powód kompleksów i obniżonej samooceny wielu kobiet w różnym wieku – niechciane, ciemne włoski nad górną wargą pojawiają się zarówno o nastolatek, jak i dojrzałych pań. Jak usunąć owłosienie z twarzy raz na zawsze?

Nowoczesną, skuteczną i bezpieczną metodą jest laserowa depilacja twarzy Thunder MT – co warto wiedzieć o tej technologii, zanim zdecydujemy się na laseroterapię?

Laserowa depilacja twarzy a tradycyjne metody redukcji owłosienia

Dlaczego depilacja twarzy z użyciem systemów laserowych jest lepszym rozwiązaniem, niż tradycyjne metody redukcji zbędnego owłosienia? Decydując się na eliminację wąsika laserem, pozbywamy się go w sposób trwały – nie musimy poświęcać czasu na częste golenie maszynką mechaniczną, używanie pęsety lub plastrów z woskiem, co z kolei jest dosyć bolesną czynnością – oszczędzamy więc czas. Kolejna zaleta epilacji to brak problemów z wrastającymi włoskami, podrażnieniami i mało estetycznymi zaczerwieniami. Zabieg z użyciem zaawansowanego technologicznie lasera medycznego Thunder MT to idealny wybór dla kobiet, które cenią w życiu wygodę i komfort oraz nie lubią tracić czasu na domowe, tradycyjne metody usuwania owłosienia.

Depilacja twarzy laserem Thunder MT – jak wygląda zabieg?

Jak działa innowacyjny laser Thunder MT? Urządzenie renomowanej na rynku firmy Quanta System łączy w sobie aż trzy technologie:

  • laser aleksandrytowy (755nm),
  • Nd:YAG (1064nm),
  • technologię mieszaną (755nm +1064nm).

Emitowane wiązki laserowe są pochłaniane przez barwnik włosa (melaninę), wytwarza się ciepło i cebulki zostają w trwały sposób zniszczone – nie uszkadzając okolicznych tkanek (dzięki możliwości indywidualnego dopasowania parametrów, nie musimy obawiać się poparzeń). Profesjonalny system chłodzenia Qool-Air sprawia, że laserowe usuwanie wąsika jest praktycznie bezbolesne. Efekty w postaci eliminacji tzw. wąsika uzyskuje się po kilku zabiegach, wykonywanych w 4-6 tygodniowych odstępach czasu (dokładną liczbę zabiegów depilacji twarzy ustala się indywidualnie z każdą pacjentką podczas wstępnej konsultacji).

W jaki sposób przygotować do laserowej depilacji twarzy? 

Podczas pierwszej wizyty specjalista przeprowadzi z nami wywiad, oceni rodzaj skóry i włosa, wykona tzw. próbę laserową, aby dobrać odpowiednie parametry oraz przedstawi listę przeciwwskazań. Chcąc skorzystać z depilacji twarzy laserem Thunder MT należy pamiętać o kilku zasadach. Na miesiąc przed zabiegiem nie możemy wyrywać włosków wraz z cebulkami. Na co najmniej 2 tygodnie przed laseroterapią musimy przestać stosować leki i zioła światłouczulające, zrezygnować z opalania oraz używania samoopalaczy.

Thunder TM to uniwersalne urządzenie, które skutecznie redukuje nie tylko wąsik, baczki, czy owłosienie z policzków! Z serii zabiegów będą zadowolone osoby (zarówno kobiety, jak i mężczyźni), które chcą usunąć włosy z:

  • obszaru między brwiami,
  • uszu,
  • brody,
  • szyi.

Warto wspomnieć, że system laserowy Thunder TM daje fantastyczne efekty przy trwałej eliminacji owłosienia z całego ciała (pozwala usunąć około 97% włosków) – zaawansowana technologia pozwala cieszyć się gładką skórą pleców, klatki piersiowej, brzucha, rąk, nóg, a nawet miejsc intymnych. Co więcej, z laseroterapii mogą skorzystać pacjenci o każdy fototypie, czego nie umożliwiają inne, konkurencyjne urządzenia na rynku.

Tak więc, maszynka do golenia, wosk, krem do depilacji, czy pęseta odchodzą do lamusa, gdyż nie dają trwałych efektów. Warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań, jakie oferuje nam medycyna estetyczna, by pożegnać się z niechcianym owłosieniem raz na zawsze bez bólu i ryzyka.

Masz dość kompleksów z powodu nadmiernego owłosienia na twarzy? Chcesz w końcu pozbyć się szpecącego wąsika, baczków lub włosów na policzkach? Umów się na konsultację w naszej renomowanej Klinice lub sprawdź na stronie polecane zabiegi depilacji twarzy z użyciem nowoczesnych i bezpiecznych systemów laserowych. Rezultaty z pewnością przewyższa Twoje oczekiwania!